Ocenite nov izgled foruma od 1 do 5 !

Ocenite nov izgled foruma od 1 do 5 !

  • 1

    Votes: 42 8,9%
  • 2

    Votes: 16 3,4%
  • 3

    Votes: 42 8,9%
  • 4

    Votes: 95 20,2%
  • 5

    Votes: 276 58,6%

  • Total voters
    471
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Sviđa mi se jako novi izgled foruma, prija mi ova zelena, dala sam 5.
A što se tiče starih-novih opcija .. čekamo, a naročito te nove-nove smile3
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Dala sam 3 zbog bele pozadine i snalaženja.
Snalaženje sam prevažišla ali boju nisam.
 
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
346
Mislim da je predhodni izgled foruma bio profesionalniji i lepsi u odnusu na ovaj zato me je i privukao da se prijavim na njega.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Mislim da je predhodni izgled foruma bio profesionalniji i lepsi u odnusu na ovaj zato me je i privukao da se prijavim na njega.

Slažem se u potpunosti. Stari izgled u potpunosti se razlikovao od ostalih foruma od kojih veliki broj liči jedan na drugi po svojoj strukturi. Ovo mi je odbojno i nemam nekako volje da ga obilazim intenzivno kao pre kada je bio stari. Mogu se poboljšati neke funkcije, ali - Vratite nam stari izgled!

This new look sucks!

Dodato posle 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Pretrazivac radi potpuno isto kao i pre posto je ista skripta u pitanju...

Pa nisam valjda blesav. Pretraživač ne radi isto. Ne prikazuje iste rezultate za neke pojmove kao što je to činio stari pretraživač.
Usput, da je skripta ista, isto bi se i ponašao kao i pre.
U stari pretraživač kako su se ukucavala slova, on bi odmah izbacivao ispod termine sa markiranim slovima sadržanim u reči ili rečima u pretraživač. Bio je originalan i razlikovao se od ostalih pretraživača na drugim forumima.
Kod ovoga se mora kliknuti na ikonicu pretraživanja, pa ga verovatno i to zeza prilikom pokazivanja rezultata (isto je bilo i na starom pretraživaču ako bi se pritisnula tipka ENTER nakon ukucanog pojma, ne čekajući da on sam izbaci predloge, pa je to rezultovalo skroz drugačijim rezultatima koji blage veze nemaju). Ovaj novi ne reaguje kao stari da izbaci predloge ispod kako ja ukucavam termin za pretraživanje.
Vratite barem stari pretraživač, podhitno. Ovo ostalo što ste vizuelno zeznuli neka ostane vama na volju, ja tu ne mogu ništa da utičem i menjam, ali u principu, ovo je bio pogrešan korak, prvenstveno vizuelno.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Ne kapiram ko vise daje peticu novom izgledu foruma!? Sudeci po postovima, svi nezadovoljni, a preko noci 14 je glasalo za 5. Inace, boja foruma kod mene je bledo plavo- drecavo zelena- bela i stvarno vise ne mogu da citam ni da postujem. Bacm pogled s vremena na vreme, ali nemam vise snage da visim ovde po ceo dan. Mrsava dvojka od mene, da ne bude bas jedinica, ali uopste nisam zadovoljan. Dobili smo obecanje da ce se forum dovesti u red, ali, za sada, nista.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Kako vam se svidja nov izgled foruma?
Ocenite ga od 1-5, gde je 1 najlosije, a 5 najbolje.
Admine nije bitan izgled vec kako brzo otvara stranicu a ovde to veoma tesko radi.Lakse je otvarao sa predhodnim.Evo ovako zapitajte se da neko sa bas sporim internetom hoce da postavi problem i sada on to nebi nikada uradio jer ima da ucitava izgled ovaj nvi zato je najbolje da se nekako prilagodi sto pre menjanje izgleda da bi mogli da vratimo na onaj stari ili da zadrzimo ovaj novi.4 je moja ocena.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Ne kapiram ko vise daje peticu novom izgledu foruma!? Sudeci po postovima, svi nezadovoljni, a preko noci 14 je glasalo za 5. Inace, boja foruma kod mene je bledo plavo- drecavo zelena- bela i stvarno vise ne mogu da citam ni da postujem. Bacm pogled s vremena na vreme, ali nemam vise snage da visim ovde po ceo dan. Mrsava dvojka od mene, da ne bude bas jedinica, ali uopste nisam zadovoljan. Dobili smo obecanje da ce se forum dovesti u red, ali, za sada, nista.

Kada imas 50 zadovoljnih i 10 nezadovoljnih, samo oni nezadovoljni ce se buniti dok ce zadovoljni cutati. Tako je uvek bilo i ostace dokle god je ljudi.
To sto ovde ima 10 negativnih komentara ne daje nikakvu sliku, a to potvrdjuju i rezultati ankete. Iskreno, ja nisam ocekivao ovako pozitivan rezultat na samom pocetku prelaza na novu verziju. Uglavno je vecina u pocetku nezadovoljna iz prostog razloga sto su navikli na stari izgled.
A obecanje....ne secam se da je iko davao bilo kakvo obecanje, mora da si pobrkao forum. A da je doveden u red to je tacno, samo sto ste vi navikli na stari "nered" pa se jos ne snalazite.

A tu teoriju o beloj ili bledoj boji necu ni da pominjem, razlog sam vec naveo. Uostalom, ovde niko nikoga ne tera da dolazi ovde. Slobodno mozete ici na facebook sa ostalih 500 miliona korisnika na veoma taman interfejs da odmorite oci.

Takodje bi opet ( po deseti put ) napomenuo da ce biti izbor boja foruma kao i ranije ( sto ne znam koji jos forum nudi ) pa cete moci da odaberete sedi boju foruma koja vam najvise odgovara.
 
Natrag
Top