Ocenite nov izgled foruma od 1 do 5 !

Ocenite nov izgled foruma od 1 do 5 !

  • 1

    Votes: 42 8,9%
  • 2

    Votes: 16 3,4%
  • 3

    Votes: 42 8,9%
  • 4

    Votes: 95 20,2%
  • 5

    Votes: 276 58,6%

  • Total voters
    471

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Kada imas 50 zadovoljnih i 10 nezadovoljnih, samo oni nezadovoljni ce se buniti dok ce zadovoljni cutati. Tako je uvek bilo i ostace dokle god je ljudi.

A tu teoriju o beloj ili bledoj boji necu ni da pominjem, razlog sam vec naveo. Uostalom, ovde niko nikoga ne tera da dolazi ovde. Slobodno mozete ici na facebook sa ostalih 500 miliona korisnika na veoma taman interfejs da odmorite oci.
Bilo i biće dok je ljudi - slažem se! Celom selu ne možeš napeći kolača... Ja lično smatram da bi neka druga boja pozadine post-a doprinela lepšem izgledu foruma! To što ti (ili vi) smatraš (smatrate) da ne treba menjati belinu - i to je OK. Vaša stvar je da ne menjate ili menjate,naša (moja) da kažemo da li je dobro ili ne s' obzirom da je zatraženo od nas da ocenimo rad...

Niko nikoga ne tera da dolazi ovde - tačno! Ali,niko ovde nije ni došao radi "odmora očiju"!
Pitao si da se oceni izgled - ocenili smo! Rekli smo zbog čega nam se svidja ili ne,dao si odgovore na neka pitanja i jedino šta ti ostaje jeste - statistika! Ako je većina zadovoljna - ne pipaj ništa i to je to!

Dodao bih da mene lično više zanima onaj ko je ocenio rad i rekao zbog čega je dao neku ocenu,nego oni koji su samo glasali bez komentara!
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Celom selu ne možeš napeći kolača...

Ovim si sve rekao.

Iz tog razloga sam i bio napravio 9 varijanti foruma, sto ce opet biti u sledecih nekoliko nedelja, pa nek bira kome se sta vise svidja.
I naravno, secam se da je i tada, kada sam tek izbacio te boje, bilo opet nezadovoljnih izmisljajuci neke sto bi moja pokojna baba rekla " mis prdi " boje.
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
ovde se ne radi o tome kako je urađen forum već ko dolazi na njega a i od uređivačke politike mozgova foruma prema članovima koja je odlična

da, znači, nema sumnje, ovi koju su glasali sa ocenom 5. su bili vođeni po tom principu.

ja i dalje ostajem pri tome da u opciji "novi postovi" ne bi trebali da postoje odgovori koje si već pročitao misleći na zadnji post

a od beline može da te zaboli glavurda, uf.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ovim si sve rekao.

Iz tog razloga sam i bio napravio 9 varijanti foruma, sto ce opet biti u sledecih nekoliko nedelja, pa nek bira kome se sta vise svidja.
I naravno, secam se da je i tada, kada sam tek izbacio te boje, bilo opet nezadovoljnih izmisljajuci neke sto bi moja pokojna baba rekla " mis prdi " boje.

Ma,izmišljati ne treba! Staviš par boja kao na prošlom što su bile za "menjažu" i gotovo...
Ja sam ranije napisao da je ova zelena oko avatara sasvim OK za pozadinu postova! Nekome odgovara crna! wacko2 A,ajde sad šućmurastu,pa ovu,onu je prese*avanje...
Najpametnije bi bilo da damo ocenu kad se svi radovi završe i to je to... Ali,sad sam već glas'o,pa...:dntknw:
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Kad vam se toliko nesvidja zasto pisete po njemu? :dntknw::dntknw::dntknw:

Od mene cista 5 :yea::yea::yea:
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
1
tema je dobra a sto se tice izgleda ipak je stari bio bolji.dobre stvari ne treba menjatim, pozdrav svim clanovima.
 
Natrag
Top