Ocenite nov izgled foruma od 1 do 5 !

Ocenite nov izgled foruma od 1 do 5 !

  • 1

    Votes: 42 8,9%
  • 2

    Votes: 16 3,4%
  • 3

    Votes: 42 8,9%
  • 4

    Votes: 95 20,2%
  • 5

    Votes: 276 58,6%

  • Total voters
    471
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Uostalom, ovde niko nikoga ne tera da dolazi ovde.

Tačno. Počeo sam sve ređe i sa manje volje da zalazim ovde, zahvaljujući "poboljšanju" pojedinosti ovde.
Ali valjda je suština foruma da bude živ, da što više ljudi učestvuje u njemu. Ovim će taj rezultat biti obrnut.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
46
ahahahah, bledunjavost...! Ovo je jedan od najlepsih foruma koji sam ikada video...!!! i zadovoljstvo mi je biti clan njega...!
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ne dopada mi se! Bledo, detinjasto, bez punoće izgleda koju je imao stari.
Odbojno, hladno.

Logo je lep ali možda za neki drugi forum. Ovaj ipak ima korisnike od 15 - 70 godina, raznih intelektualnih i kulturnih nivoa. Trebalo ga je prilagoditi tome.
...... osim ako cilj administratora nije bio (s obzirom na to da ima stvarno mnogo članova i teško je administrirati takav forum) da malo proredi članstvo i zadrži samo mlađu populaciju.

Definitivno je stari bio daleko, daleko bolji.

U korisničkom panelu takođe ima ima propusta i manjkavosti. Npr, pogledam nečiji profil, zanimaju me, recimo postovi sa puno zahvalnica, pa bih ih pogledala, jer verovatno vrede, a sada to nije moguće.

Što se mene tiče, ne osećam se više prijatno i ubuduće, teško da ću više zalaziti ovde.
:(
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.294
Da budem iskren juce nisam mogao da se ulogujem i prepao sam se,mislio sam da nema vise foruma ili da se ja ne mogu ulogovati.Nisam ni znao da sam se toliko vezao za ovaj forum.Ako je glavni problem za nezadovoljstvo boja odlicno,to se da ispraviti.Malo ko od nas je ovde samo zbog boje,vazniji su sadrzaji i dusa foruma.Kada to ima onda je sve ostalo malo vazno_Od mene 5icayes3
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
A obecanje....ne secam se da je iko davao bilo kakvo obecanje, mora da si pobrkao forum. A da je doveden u red to je tacno, samo sto ste vi navikli na stari "nered" pa se jos ne snalazite.

A tu teoriju o beloj ili bledoj boji necu ni da pominjem, razlog sam vec naveo. Uostalom, ovde niko nikoga ne tera da dolazi ovde. Slobodno mozete ici na facebook sa ostalih 500 miliona korisnika na veoma taman interfejs da odmorite oci.

Nisam clan facebook-a, ali cu svakako promeniti sredinu. Hvala na ljubaznom odgovoru i pozdrav!
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Sve mi se vise i vise svidja.....

Ali imam i jedno pitanjce.....Igrica erepublik koja se veceras pojavila ....figurise na svakom prvim postu....

Moje misljenje - kada figrise na postovima za igrice....ima snisla, na ostalim postovima.....bez veze....
 
Natrag
Top