NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Pravoslavna crkva veruje u 2 Hristov dolazak, ali oni kazu da ne znaju kada ce se on dogoditi.

Oni Laodikeja formalno vjeruju i u vaskrsenje, ako ih pitaš da ti objasne onda će ti objasniti reinkarnacijom.

Tako i ovo, formalno kažu da će doći, ali nemoj se sekirati radi šta god hoćeš mi ćemo te vratiti iz pakla sa 10 oče naša na liturgiji.

Bez obzira, greska je sto oni ne govore o tome, i ne pozivaju naciju da se za njega pripremi.

Tačno tako.

Apostoli su jos u ono vreme o tome zdusno govorili i pozivali da se ljudi pripreme za taj cas.

To jedino HAC radi.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Veoma interesantno je da je ova tema, kao i sve druge postala mesto iživljavanja pojeidnih "institucija" i njihovog ismevanja svega što ne pripada njihoom pogledu na svet. A da niko na svim ovim stranicima da i ne pokuša da dekonstruiše Bigninija, Sitichina, Denikena, Blumricha i ostale koji nalaze vanzemaljce i NLO u Bibliji.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja sam stvoj stav po pitanju NLO-a vec napisao u par navrata.

Ipak, ovo jeste tema o NLO-ima, a ne o religijskim pitanjima, pa bi bilo dobro drzati se teme.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Vi verujete u pojavne oblike, kako verujete da se mrtvi javljaju tako ćete verovati da su to vanzemaljci.

Znao sam da ces skociti na nas, zato sam i postavio! Nasa crkva se uopste ne bavi ovim stvarima i nema zvanican stav o zivotu na drugim planetama ni vanzemaljcima, ali vasa ima, jer vama na jupiteru i saturnu zive vanzemaljci!

Ako neko nasedne na prevaru to cete biti vi, jer vama je to zvanicna dogma!

I bas je zanimljivo da pominjete "saturn" kao naseljen, vama nedeljom upravlja 'bog sunca' a subotom upravlja 'bog saturn'!

Vi obozavate 'boga saturna' a Isus vam dolazi iz sazvezdja Orion! [podrucja koje pominju svi okultisti] (kao da on leti kroz nas fizicki svemir, i treba mu letelica i godine da dodje, tako ste vi to opisali).

Inace, promasio si poentu video pokazuje da su ta bica zivela na zemlji, a ne kako su spala sa neba! Video pokazuje da se tu radi o prevari. Sta vise neka su i hibridi (spoj coveka i tih bica) , a sve to dokazuje da oni izgleda nikakve veze sa svemirom nemaju, nego su posledica genetskih eksperimenata!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Nasa crkva se uopste ne bavi ovim stvarima i nema zvanican stav o zivotu na drugim planetama ni vanzemaljcima, ali vasa ima, jer vama na jupiteru i saturnu zive vanzemaljci!

Nebitno, vi se ne bavite ni mnogo značajnijim stvarima.

Ako neko nasedne na prevaru to cete biti vi, jer vama je to zvanicna dogma!

gore sam dokazao da ćete to vi biti, jer imate toliko površno shvatanje istina Biblije, da mislite da vam se javio mrtvi umrli iako je to demon.

Inace, promasio si poentu video pokazuje da su ta bica zivela na zemlji, a ne kako su spala sa neba! Video pokazuje da se tu radi o prevari. Sta vise neka su i hibridi (spoj coveka i tih bica) , a sve to dokazuje da oni izgleda nikakve veze sa svemirom nemaju, nego su posledica genetskih eksperimenata!

vi ste već naseli na prevaru kod mrtvih, znači da ćete i na ovu nasesti. To je suština mog komentara. A nebitno je šta si ti formalno rekao, da li je to tačno ili nije.

Zato vam je narod sluđen ide kod vračara, jer ga crkva uči da mrtvi mogu da im se jave.

Dakle učite spiritizam.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Nebitno, vi se ne bavite ni mnogo značajnijim stvarima.

Mi se ne bavimo glupostima kao vi! Vi ste zato i otvorili ovu temu jer verujete u male zelene!

gore sam dokazao da ćete to vi biti, jer imate toliko površno shvatanje istina Biblije, da mislite da vam se javio mrtvi umrli iako je to demon

A cime si dokazao da mrtvi ne mogu govoriti? Bog u Otkrivenju razgovara sa umrlim dusama, po vama on je lud pa je "pricao sam sa sobom"! Toliko o 'povrsnom razumevanju biblije'!

Naravno da umrli mogu komunicirati i vidimo da komuniciraju u otkrivenju 'duse vicu' i u postanju Avelj vice ka Bogu! I ne mozes to oboriti 'teoloskom gimnastikom'! Ispada po tebi da je Bog lud, pa u otkrivenju i u postanju 'razgovara sam sa sobom'!

A ako Bog razgovara sa umrlima, i to je zabranjeno, onda si Boga optuzio da je on 'spiritista'! To je vasa nakaradna teologija!!! Bog sa njima razgovara, a kako moze s nezivima pricati???

Nije Bog zabranio komunikaciju zbog same komunikacije, vec da ih ljudi ne bi pravili 'bogovima'! To vidimo i kod Saula!

vi ste već naseli na prevaru kod mrtvih, znači da ćete i na ovu nasesti. To je suština mog komentara.

Nismo mi naseli ni na kakvu prevaru! Ispada po tebi da nas Isus vara kada navodi pricu o umrlim dusama koje se muce, ispada da nas Jakov vara kada kaze da se umrli "muce u vecnom ognju" ispada da nas Pavle i Petar varaju da mozemo "izaci iz tela i nastaniti se kod Gospoda", ispada da Petar laze kad kaze da se 'evandjelje propovedalo i mrtvima', ispada da laze kad govori da ce 'Isus dovesti s njim i one koji su umrli' (sa neba), ispada da Jovan laze kad kaze da "duse vicu" u otkrivenju, ispada da laze kad govori da Bog muci duse - "i bice muceni pred andjelima svetim i pred jagnjetom i dim mucenja njihova dizace se u veke vekova"!

Pored toga dokazali smo da Hades (Sheol) nije fizicko mesto na zemlji, odnosno - grob! Vec je to duhovna destinacija za duse!

I ne mozes protiv biblije, mozes samo da skakuces sa teksta na tekst, i da svojom vec poznatom 'teoloskom gimnastikom' pokusavas da se izvuces!

Zato vam je narod sluđen ide kod vračara, jer ga crkva uči da mrtvi mogu da im se jave.
Mrtvi itekako mogu da se jave, ali je zabranjeno prizivanje, jer vracare ih slave kao 'bogove' i navode ljude da ih isto tako posmatraju, a prevara je moguca, jer moze da se javi i demon!

Dakle učite spiritizam.

Onda je i sam Bog spiritista kad razgovara sa umrlima! Teologija ti je suplja ko saksija!!!

Inace, ovo uopste nije tema o "umrlima" vec o vanzemaljcima, koje cete vi prihvatiti a ne mi, jer vasa crkva uci da postoji fizicki zivot na drugim planetama, a nasa ne uci!

Vi ucite da Isus dolazi sa Oriona i da na Saturnu postoje vanzemaljci. A zasto Saturn i zasto Orion jasno je! Svi okultisti govore da ce mesija doci iz pravca Oriona a Saturn zato sto je vas bog - bog subote!
 
Natrag
Top