NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ovaj Tripo misli da je nesto oborio, a na antarktiku ne postoji sunce 24h.

Opet konstatacija na nivou zna se kojem. :beee:

Vi zaista o temi pojma nemate!!!

Ja stavio direktan snimak a Miroslav stavio neke animacije. I neke zastavice video sa 44 min. kojeg on nije ni pogledao.

:roll::beee::mig::beee::beee::mig::roll::beee::roll::beee: A moj video i jeste napravljen na osnovu vaših besmislica.


A ovo još nisam vidio. :roll::beee::roll::beee::roll::beee::roll::beee::roll::mig:

A Miroslav svoj video nije ni pogledao.

A nigdje nema dokaza u video da u tom periodu oktobar-februar nema noći.

Evo kako se brukaju.

can you not see the footage has been edited? Look at the shadows of flags on the snow.. they cut the footage why..

let me see a real timelapse of 24hr sun..

Prevod.

зар не видите да је снимак уређен? Погледајте сјенке застава на снијегу.

да видим прави временски застој 24х сунца.

:beee::roll::mig::beee::roll::mig::beee::roll::mig:

:roll::roll::roll::roll::roll:sjenka ti preskače pri kruženju. Što se vidi na desnom delu prelaska zastavice.

Malo više je sjenka prešla. Znači štimung.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Vi zaista o temi pojma nemate!!!

Mire, da li ili ne imaju pojma, to sada uopšte nije bitno. Tema je UFO i Vanzemaljci u Bibliiji. A toga nema. Barem ne kod onih koji Bibliju shvataju kao versku knjigu, a ne kao izvor "vizija" po kojima se po vakumu (nije apsolutni vakum, jer je prepun čestica) leti krilima, po kojima na Saturnu žive patrijarsi, i po kojima Bog dolazi iz pravca sazvežđa Orion.

Sa ljudima koji tako veruju, koji takve budalaštine nameću, ne možeš razgovarati iole smisleno. Što pre to shvatiš, biće ti lakše da razumeš sa kime imaš posla i kakav je njihov mindset.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Barem ne kod onih koji Bibliju shvataju kao versku knjigu, a ne kao izvor "vizija" po kojima se po vakumu (nije apsolutni vakum, jer je prepun čestica) leti krilima, po kojima na Saturnu žive patrijarsi, i po kojima Bog dolazi iz pravca sazvežđa Orion.

A šta će doći teleportacijom kao u Zvezdanim stazama?

Sa ljudima koji tako veruju, koji takve budalaštine nameću, ne možeš razgovarati iole smisleno.

A baša vaša nauka ima smisla da je Bog jednom stvarao i nema više.

Što pre to shvatiš, biće ti lakše da razumeš sa kime imaš posla i kakav je njihov mindset.

Djela su pokazala kakav je vaš mindset.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
to što si napisao ne može da ospori da sam dokazao da ste fariseji.

Vaša nivo shvatanja je kao JS, koji se uhvate za stih gdje piše da je Isus čovjek i onda sa tim dokazuju da nije Bog.

E taman i ti tako, ja sam ono dao kao dokaz da ste vi fariseji, a ti hoćeš da kažeš da sam dokazivao da sam ja Isus.

U to je u psihologiji vrlo ružno stanje.

Samo ja ne moram da guglam kao ti za ovo.

To sam sa lakoćom položio na faksu.

" Vaša nivo shvatanja je kao JS, koji se uhvate za stih gdje piše da je Isus čovjek i onda sa tim dokazuju da nije Bog "
Hahaha.pa sto se opet hvatas JS,umesto da pises nesto o NLO.
Eto naprimer pre nekih 30 godina mnogi su u Satornji videli mnogo svetlecih kugli koje su isle razlicitim brzinama i menjale svoj pravac kretanja i to uz zastajkivanja pa ubrzanja...To sam cuo ,nisam video. Dal je moguce da su to neke fizicke anomalije?
U svakom slucaju nasi preci su naslikali izvestaj iz Biblije kada prorok Ilija odlazi sa zemlje u "Bozjim kocijama" slika kao NLO.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Procitao sam negde, da objekti koji se pojavljuju cesto menjaju oblik, i cas su to kugle, cas trouglovi, cas kocke..

To bi znacilo da oni nisu fizicke, vec neke druge tvari.

U svakom slucaju u pitanju je sotonska prevara.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Procitao sam negde, da objekti koji se pojavljuju cesto menjaju oblik, i cas su to kugle, cas trouglovi, cas kocke..

To bi znacilo da oni nisu fizicke, vec neke druge tvari.

U svakom slucaju u pitanju je sotonska prevara.

I meni se cini da je sotonska prevara,mada moze da bude i neka fizicka pojava kao elektromagnetizam sa svetlosnim efektima,ma nebitno...ima dosta takvih slucajeva.,a popovi i nauka im jos ne daju odgovore...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Vanzemaljci i njihova vozila.. Opet nemate pojma, a otvarate temu o tome..

Vozila koje oni koriste nisu kao nasa, kojima treba upravljati pomocu dzojstika, volana i slicno.
Ta vozila su "ziva" i imaju "vestacku inteligenciju". Pokrecu se iskljucivo "umom". Vanzemaljcima (tj. demonima) ne trebaju "radio uredjaji za komunikaciju" jer su oni sposobni da komuniciraju na daljinu, oni su duhovi a duh nema ogranicenja. Mi dakle moramo koristiti pomagala i uredjaje tj. "radio odasiljace", a oni ne moraju. Oni sa bazom i kolegama komuniciraju mislima. A mi smo u odnosu na njih na nivou primitivaca sa lukom i strelom.

Posto su njihova vozila zivi objekti, ona mogu biti poslata i kao izvidjacki objekti i uglavnom nemaju posadu.
Posto se sa njima komunicira mislima, to moze i covek komunicirati sa njima. A to se desava, recimo poznati slucaj, gde su se leteci objekti pojaljivali sve dok piloti nisu prestali da misle na njih. Kad je komadantu bilo dosta, on je izasao pred ljude koji su mu pokazivali prstom u nebo i govorili "vidis li ih, evo ih opet" on je odgovorio "ne vidim nista, o cemu pricate" i nastavio dalje "govoreci im da se ponasaju kao da ne postoje". Posle toga se vise nikada nisu pojavili. Zasto? Zato sto su se ta vozila igrala sa njima, dok god su oni obracali paznju na njih, ona su dolazila.. Dakle ta vozila imaju svoju inteligenciju.. I to nije pretpostavka, vec znamo iz pouzdanih izvora da je tako.

Takodje znamo da "vanzemaljci" (demoni) imaju sposobnost da "materijalizuju stvari" da ih stvore iz "nista" - "ex nixilo", na primer oni nemaju otvore na odelima kao mi, a to je zato sto se njihova odela prosto "materijalizuju na njima" pa im otvori za skidanje nisu ni potrebni. Kad su vrsili autopsiju nisu znali kako da ih skinu, pa su ih sekli.. Tek posle su saznali da se ta odela skidaju putem dematerijalizacije.

Inace "demoni" su duhovi, sotonina vojska. I oni nemaju telo, a bez tela ne mogu direktno da uticu na coveka, mogu samo da "kuckaju" kao duhovi i da nas plase, da nam sapucu. Dakle, prilicno su ograniceni kada je u pitanju materijalni svet. Da bi direktno uticali na nas, moraju da "uzmu tela". Medjutim "zivot" odnosno telo moze dati jedino Bog. ALi demoni nisu sa Bogom, i zato moraju da se bave "otmicama" i "oplodjavanjem zena", jer im trebaju nova tela, koja ne mogu materijalizovati (oni mogu da materijalizuju sve osim zivog bica). Na primer mnogi filmovi koji prikazuju tela u komorama kako se razvijaju nisu fikcija. Jedini nacin da demoni udju u nas svet, je da uzmu nasa (humanoidna) tela. A ovde se radi o nekoj vrsti "kloniranja" gde je klon mrtav, i moze biti lako "zaposednut". Pre su to radili tako sto su zaposedali zivog coveka, a covek se opire, i nije zgodno, pa su nasli novi nacin. Upravo je tehnologija kloniranja potekla od njih, a pre toga smo za nju znali samo iz prica ili iz iskustava ljudi sa NLO-ima.

To bi znacilo da oni nisu fizicke, vec neke druge tvari.
Jesu fizicke stvari ali ih cesto okruzuje neka vrsta plazme i svetlosti koja im menja oblik.
Inace demoni mogu da materijalizuju i dematerijalizuju sve, osim zivog bica. Jer kad bi to mogli, to bi znacilo da mogu da vaskrsavaju i mrtve.
A oni tu vlast nemaju, to je vlast od Boga, jedino je on gospodar zivota! Zato oni pribegavaju "kloniranju" i "otmicama", jer im trebaju tela, da bi mogli uci u nas svet i vrsiti direktnu interakciju sa nama..
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Jednu informaciju koju sam procitao negde u vezi slucaja pada leteceg tanjira u Rozvelu je ta, da su nacisti, konkretno Jozef Mengele eksperimentisali sa ljudima tako sto su genetski stvarali deformisane ljude malog rasta, koji bi upravljali nekim letecim napravama u obliku diska manjeg formata.
Rusi su kasnije zaplenili ove letece naprave od Nemaca i ove ljudske kreature, i svojevremeno ih poslali u letelicama u Ameriku sa nekakvim ciljevima stvaranja konfuzne atmosfere medju naucnim svetom i gradjanstvom
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pitanje za pripadnike Rimokatolicizma.

Da li znate zasto je Rumunija ekspresno usla u NATO pakt, i zasto je Vatikan Rumuniji ustupio neka tajna dokumenta koja je ova drzava decenijama trazila?

Odgovor podrazumeva jedan masonsko iluminatski sporazum sa Rumunijom, koja je svojevremeno nameravala da objavi u javnost otkrica koja su masoni i iluminati otkrili u planinama Karpata, odnosno planini Buced koji je deo Karpata, a u kojoj su pronasli podzemne hodnike u kojima su otkrili nekakvu navodno vanzemaljsku tehnologiju.

Da li je ovo dokaz sprege masona, iluminata, i Vatikana?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Vanzemaljci i njihova vozila.. Opet nemate pojma, a otvarate temu o tome..

Vozila koje oni koriste nisu kao nasa, kojima treba upravljati pomocu dzojstika, volana i slicno.
Ta vozila su "ziva" i imaju "vestacku inteligenciju". Pokrecu se iskljucivo "umom". Vanzemaljcima (tj. demonima) ne trebaju "radio uredjaji za komunikaciju" jer su oni sposobni da komuniciraju na daljinu, oni su duhovi a duh nema ogranicenja. Mi dakle moramo koristiti pomagala i uredjaje tj. "radio odasiljace", a oni ne moraju. Oni sa bazom i kolegama komuniciraju mislima. A mi smo u odnosu na njih na nivou primitivaca sa lukom i strelom.

Posto su njihova vozila zivi objekti, ona mogu biti poslata i kao izvidjacki objekti i uglavnom nemaju posadu.
Posto se sa njima komunicira mislima, to moze i covek komunicirati sa njima. A to se desava, recimo poznati slucaj, gde su se leteci objekti pojaljivali sve dok piloti nisu prestali da misle na njih. Kad je komadantu bilo dosta, on je izasao pred ljude koji su mu pokazivali prstom u nebo i govorili "vidis li ih, evo ih opet" on je odgovorio "ne vidim nista, o cemu pricate" i nastavio dalje "govoreci im da se ponasaju kao da ne postoje". Posle toga se vise nikada nisu pojavili. Zasto? Zato sto su se ta vozila igrala sa njima, dok god su oni obracali paznju na njih, ona su dolazila.. Dakle ta vozila imaju svoju inteligenciju.. I to nije pretpostavka, vec znamo iz pouzdanih izvora da je tako.

Takodje znamo da "vanzemaljci" (demoni) imaju sposobnost da "materijalizuju stvari" da ih stvore iz "nista" - "ex nixilo", na primer oni nemaju otvore na odelima kao mi, a to je zato sto se njihova odela prosto "materijalizuju na njima" pa im otvori za skidanje nisu ni potrebni. Kad su vrsili autopsiju nisu znali kako da ih skinu, pa su ih sekli.. Tek posle su saznali da se ta odela skidaju putem dematerijalizacije.

Inace "demoni" su duhovi, sotonina vojska. I oni nemaju telo, a bez tela ne mogu direktno da uticu na coveka, mogu samo da "kuckaju" kao duhovi i da nas plase, da nam sapucu. Dakle, prilicno su ograniceni kada je u pitanju materijalni svet. Da bi direktno uticali na nas, moraju da "uzmu tela". Medjutim "zivot" odnosno telo moze dati jedino Bog. ALi demoni nisu sa Bogom, i zato moraju da se bave "otmicama" i "oplodjavanjem zena", jer im trebaju nova tela, koja ne mogu materijalizovati (oni mogu da materijalizuju sve osim zivog bica). Na primer mnogi filmovi koji prikazuju tela u komorama kako se razvijaju nisu fikcija. Jedini nacin da demoni udju u nas svet, je da uzmu nasa (humanoidna) tela. A ovde se radi o nekoj vrsti "kloniranja" gde je klon mrtav, i moze biti lako "zaposednut". Pre su to radili tako sto su zaposedali zivog coveka, a covek se opire, i nije zgodno, pa su nasli novi nacin. Upravo je tehnologija kloniranja potekla od njih, a pre toga smo za nju znali samo iz prica ili iz iskustava ljudi sa NLO-ima.


Jesu fizicke stvari ali ih cesto okruzuje neka vrsta plazme i svetlosti koja im menja oblik.
Inace demoni mogu da materijalizuju i dematerijalizuju sve, osim zivog bica. Jer kad bi to mogli, to bi znacilo da mogu da vaskrsavaju i mrtve.
A oni tu vlast nemaju, to je vlast od Boga, jedino je on gospodar zivota! Zato oni pribegavaju "kloniranju" i "otmicama", jer im trebaju tela, da bi mogli uci u nas svet i vrsiti direktnu interakciju sa nama..
2.carevima 2:11
11 I kad iđahu dalje razgovarajući se, gle, ognjena kola i ognjeni konji rastaviše ih, i Ilija otide u vihoru na nebo.
i ognjena kola i ognjeni konji....???
 
Natrag
Top