NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Rekao sam ne daj Bože da me ti i takvi hvalite, sada znam da sam na dobrom putu.

Jao meni ako ti i takvi o meni počnete govoriti dobro.

Isključenost je da neko misli da je Bog samo jednom stvorio naseljenu planetu.
Mozes li ti prestati da ponavljas iste reci na svakoj temi? Ponasas se ko opsednut.

I za sta da te pohvalim za inat?
Zaista ti si bez konkurencije po tom pitanju.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301

to što si napisao ne može da ospori da sam dokazao da ste fariseji.

Vaša nivo shvatanja je kao JS, koji se uhvate za stih gdje piše da je Isus čovjek i onda sa tim dokazuju da nije Bog.

E taman i ti tako, ja sam ono dao kao dokaz da ste vi fariseji, a ti hoćeš da kažeš da sam dokazivao da sam ja Isus.

U to je u psihologiji vrlo ružno stanje.

Samo ja ne moram da guglam kao ti za ovo.

To sam sa lakoćom položio na faksu.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pravosl. i katolici samo vjeruju u vidljive pojavne oblike zato će misliti da su došli NLO, a to će biti demoni.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pogledajte ovo. Sunce na Antarktiku je od kraja novembra do kraja februara 24 sata. A po nakaradnoj teoriji ravne Zemlje se kreće ovako.

TIL flat earthers have an explanation for time zones
by raminagrobisJun 1 2015

TIL flat earthers have an explanation for time zones
:smisi::beee::roll:


A ovaj video osporava ovu sprdačinu od nauke.

 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ovaj Tripo misli da je nesto oborio, a na antarktiku ne postoji sunce 24h.


A ovaj Laodikeja je gori od njega jer veruje u CGI slike i animacije svemira koje su cak i od strane NASA-e potvrdjene kao obicne "animacije".

Lodikeja, zasto postavljas snimke "zemlje iz svemira" za koje sama NASA govori da su ih "nacrtali"?

Pogledaj na tom istom snimku kako se munje pale istovremeno na razlicitim delovima sveta, a to bi znacilo da su nevremena svuda "istovremeno po zemlji".

Vi zaista o temi pojma nemate!!!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top