NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Evo ovdje se vidi kako štimate dokaze.

Cuj molim te! :)

Lik uzeo video lansiranja rakete, a u tom snimku se koristi kamera sa ribljim socivom, i onda uzeo i nacrtao ravnu liniju preko horizonta i eto , zemlja je okrugla?

Pa ko tu stima dokaze???

Taj tvoj debunker je nastimao dokaze!

Stvarno svasta!

Jesi ti Tripo uopste pogledao originalni video lansiranja rakete pre nego si postavio ovakvu nebulozu!

Jao Boze s kim mi pricamo!

:assassin:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Cuj molim te! :)

Lik uzeo video lansiranja rakete, a u tom snimku se koristi kamera sa ribljim socivom, i onda uzeo i nacrtao ravnu liniju preko horizonta i eto , zemlja je okrugla?

Pa ko tu stima dokaze???

Taj tvoj debunker je nastimao dokaze!

Stvarno svasta!

Jesi ti Tripo uopste pogledao originalni video lansiranja rakete pre nego si postavio ovakvu nebulozu!

Jao Boze s kim mi pricamo!

O drugom videu pričam kojeg nisi ni gledao.

Nego ti nama reci šta je sa druge strane vaše ravne Zemlje. Znači mi smo na jednoj strani naseljeni, a na druugoj nema nikoga.

:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
O drugom videu pričam kojeg nisi ni gledao.

Nego ti nama reci šta je sa druge strane vaše ravne Zemlje. Znači mi smo na jednoj strani naseljeni, a na druugoj nema nikoga.

:beee:

Dao si prvi video u kom je gospodin falsifikovao dokaze i onda tvrdi da su ravnozemljasi falsifikatori!

Bolesno!

A u drugom nista nemas, apsolutno nista!

Uzeo si video koji su napravili ravnozemljasi i koji dokazuje da je anktarktik zabranjena zona..

Odgovor na tvoje drugo pitnje glasi:

a sta je na drugoj strani vaseg svemira, gde mu je kraj?

Inteligencija na nivou!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Dao si prvi video u kom je gospodin falsifikovao dokaze i onda tvrdi da su ravnozemljasi falsifikatori!

Bolesno!

A u drugom nista nemas, apsolutno nista!

Pobrkao si lončiće.

Uzeo si video koji su napravili ravnozemljasi i koji dokazuje da je anktarktik zabranjena zona..

Taj nisam spominjao. A da ono dođeš ko granica Indije i Pakistana u Kašmiru.

Odgovor na tvoje drugo pitnje glasi:

a sta je na drugoj strani vaseg svemira, gde mu je kraj?

Nema kraja, nema kraja vašoj gluposti i svemiru.

Inteligencija na nivou!

to vidim, šta je sa druge strane?

This is great news for the Flat Earth Society cause no one really liked their map.

earth-2.jpg




 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ovo je znak za ravnozemljaše. Koliko čovjek treba da isključi razum da vjeruje da će doći do kraja Zemlje i da nema dalje naprijed.


 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Pobrkao si lončiće... To nisam spominjao.

Ja pobrkao?

Jesi ti covek normalan!?

Uzeo si video od ravnozemljasa i tvrdis kako on obara da je zemlja okruzena ledenim zidom, a covek u videu potvrdjuje da jeste okruzena!

Zatim si postavio drugi video, u kojem debunker "namesta dokaze" , i onda tvrdi kako se "namestanjem dokaza" bave ravnozemljasi!

I onda kazes: 'To nisam spominjao'!?
Hoces da te citiram da jesi to rekao???


Ovo je bolesno!

Ti treba da ides na lecenje..

Nema kraja, nema kraja vašoj gluposti i svemiru.

Nema kraja tvojoj tvrdoglavosti i bezobrazluku!

to vidim, šta je sa druge strane?

Sta je sa druge strane vaseg svemira???
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Ima snimak sa daleko starijom kamerom i opet je isti. to što će neko reći riblje sočivo, ne znači ništa.

Ajde genijalac, postavi taj video!

A za ovo gore sto si ispao smesan?
Sto nisi ni pogledao sta stavljas od videa, pa se onda pravis strucnjak???

Pokazalo se da "lupetas" nevidjeno!

Uvek tako ispadnes smesan, sto potvrdjuje da tebe uopste ne treba uzimati ozbiljno.

Ti si cirkusant!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ako se sunce okreće oko ravne ploče kako se ovde tvrdi, a ta ravna ploča stoji - to znači da sunce odlazi ispod površine te ravne zemlje ili ploče, i ono u tom slučaju ne može da obasjava gornju površinu, što opet znači - da bi svi krajevi zemlje bili u mraku, odnosno - bila bi noć na celoj zemljinoj ravnoj ploči.

Mi za razliku od toga vidimo suprotno, da sunce uvek obasjava jednu polovinu zemlje, što je dokaz da sunce noću zalazi sa jedog kraja zemljine lopte na drugi, a potom izlazi na suprotan, kako se zemlja okreće oko sunca.

Još nešto.

Ako se tvrdi da se sunce okreće oko zemlje, gde su tu druge planete sunčevog sistema.
Da li se sunce ujedno okreće i oko njih, ili samo oko zemlje?
 
Natrag
Top