NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Ипак си генијалац. Ако се камера забоде доле или горе добија се ваш кликер или чинија, ако је у равни хоризонта онда је право. Не верујем да и даље не капираш, брате...

ravno.jpg

ravno2.jpg

ravno3.jpg
 

Prilozi

  • ravno2.jpg
    ravno2.jpg
    142,8 KB · Pregleda: 5
  • ravno.jpg
    ravno.jpg
    94,9 KB · Pregleda: 0
  • ravno2.jpg
    ravno2.jpg
    58,8 KB · Pregleda: 0
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ипак си генијалац. Ако се камера забоде доле или горе добија се ваш кликер или чинија, ако је у равни хоризонта онда је право. Не верујем да и даље не капираш, брате...

Pa isti je ugao snimanja, po tebi bi se i naprijed trebala vidjeti ravna Zemlja.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
A da vidim ti popuštaš u stavovima.:mig:

http://www.smarterthanthat.com/astronomy/top-10-ways-to-know-the-earth-is-not-flat/

Evo kako ravnozemljaši štimaju dokaze da je horizont Zemlje iz svemira ravan.

Evo ovdje se vidi kako štimate dokaze.



Kakva besmislica, ne daju nekome da ide, pa ne možeš ući ni na mnoge teritorije u kojima se vrše razne probe. Rusi ne daju na Sjever jer su već pikirali tu teritoriju zbog nafte. Kukate na Vatikan a logo na UN koje su produžena ruka Vatikana je mapa ravne Zemlje.

Kakva glupost da ne možeš otići, kao da to ogromno područje čuva vojska maltene ko da je granica dvije Koreje. Tako ispada da naiđeš kada kreneš prema rubu Zemlje.

I što bi čovjek morao da ide u pravcu dva pola, kada ima čitac rub gdje nema nikoga.

Tako da lupate gluposti da neko nekome brani.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Значи да се земља извија и мења обличје, а камером се не манипулише? То хоћеш да кажеш?


Посветио сам време за истраживање, нисам хтео да испаднем магарац. Све је почело када сам Јуриваки показивао да је земља сфера и да то стоји у Библији. Он је сам рекао да њему више изгледа да је круг, баш како и пише у Библији. Да нигде у Библији нема доказа да је сфера. Тада сам почео да истражујем и поклопило се да од прилике много људи у исто време поставља иста питања.

Сада када знам да холивудски снимци сателита, свемирских станица и мисија јесу само део обмане и једна од ставки којом нас раздвајају од мисли о Богу Творцу, велика слика ми постаје много јаснија. Толико од мене, немам намеру да те нешто убеђујем. Сам размишљај и тражи где нас све лажу. Ипак, знаш у каквом свету живимо.

Користиш снимке људи који исмејавају истину да је Бог дизајнирао земљу, који говоре да су хришћани будале. Преиспитај шта радиш, јер и теби се смеју и називају те мороном. Глупо је што мораш да контрираш тек да би се расправљали око нечега. Провери добро све, па онда види хоћеш ли учествовати на страни оних који су настали праском и од амебе (мајмуна).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Значи да се земља извија и мења обличје, а камером се не манипулише? То хоћеш да кажеш?

Imam snimak i starom kamerom.

Što bi neko rizikovao karijeru zbog ovoga, sami kažete da dosta pilota vjeruje u ravnu Zemlju, pa opet rade i niko ih ne dira.

Посветио сам време за истраживање, нисам хтео да испаднем магарац. Све је почело када сам Јуриваки показивао да је земља сфера и да то стоји у Библији. Он је сам рекао да њему више изгледа да је круг, баш како и пише у Библији. Да нигде у Библији нема доказа да је сфера. Тада сам почео да истражујем и поклопило се да од прилике много људи у исто време поставља иста питања.

To nije nikakav dokaz, niko od fariseja nije više istraživao SZ i opet nisu shvatili da je Isus obećani Mesija.

Ovdje se stvari prihvataju razumom na osnovu dokaza, a ne na osnovu istraživanja.

Користиш снимке људи који исмејавају истину да је Бог дизајнирао земљу, који говоре да су хришћани будале. Преиспитај шта радиш, јер и теби се смеју и називају те мороном. Глупо је што мораш да контрираш тек да би се расправљали око нечега. Провери добро све, па онда види хоћеш ли учествовати на страни оних који су настали праском и од амебе (мајмуна).

Ja upravo sada sarađujem na jednom projektu koji obara teoriju evolucije.

Tako da se ti obrati vladiki Makismu koji vjeruje u TE i jednom dijelu profa sa Bogoslovije.

Ja i ne bih volio da me ti i Mire hvalite.

Luka 6,26 Teško vama kad stanu svi dobro govoriti za vama; jer su tako činili i lažnijem prorocima ocevi njihovi.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Što bi neko rizikovao karijeru zbog ovoga, sami kažete da dosta pilota vjeruje u ravnu Zemlju, pa opet rade i niko ih ne dira.

И многи биолози не верују у еволуцију и то да су настали од мајмуна, а мислиш да смеју то јавно да кажу пред децом или студентима? Та "наука" препуна теорија је постала религија. Не може се ништа урадити, а како време иде све ће горе бити.

Зато ме уопште не чуди што ме неко сматра малоумником. Само нека упали ТВ, гледа реалити шоу, утакмицу, гледа у ротирајуће кликере, верује НАСА-и, верује да ћемо колонизовати планете и срести ванземљаке, ..., све је то мени очекивано. А ја ћу бити малоуман и затуцан, глуп.

Ovdje se stvari prihvataju razumom na osnovu dokaza, a ne na osnovu istraživanja.

До доказа се управо исраживањем долази, не филозофирањем. Ако говоримо о науци. Експерименталним путем и мерењима.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
И многи биолози не верују у еволуцију и то да су настали од мајмуна, а мислиш да смеју то јавно да кажу пред децом или студентима? Та "наука" препуна теорија је постала религија. Не може се ништа урадити, а како време иде све ће горе бити.

Pa ovi javno iznose i ne gube posao.


Зато ме уопште не чуди што ме неко сматра малоумником. Само нека упали ТВ, гледа реалити шоу, утакмицу, гледа у ротирајуће кликере, верује НАСА-и, верује да ћемо колонизовати планете и срести ванземљаке, ..., све је то мени очекивано. А ја ћу бити малоуман и затуцан, глуп.

to što ne gledaš rijalitije ne dokazuje da si upravu oko Zemlje.

До доказа се управо исраживањем долази, не филозофирањем.

I fariseji su sitraživali pa 0 bodova.

Ако говоримо о науци. Експерименталним путем и мерењима.

Svi to kažu, to nije mjerilo. Svi kažu da mjere i eksperimentišu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Овде се ради о томе да експерименти и истраживања не одговарају противницима Бога и зато стално измишљају нове теорије. Толико је једноставно.

o što ne gledaš rijalitije ne dokazuje da si upravu oko Zemlje.

У праву си, не доказује. То се односи на стање умова људи којима се нуде свакакве врсте "забава", ниских страсти и заглупљивања, да сами не учине ништа на надоградњи знања. Јер тамо раде некакви научници који уместо нас размишљају и истражују. И шта год они кажу тако је. А то што су им тврдње често супротне, нелогичне, непостојане, променљиве, то поједница не занима да истражи. Ко да замара мозак? Доста је брига са посла и из породице. Боље да упалимо ТВ мало да "одморимо".

То је она Христова прича о закопаном дукату. Зли слуга није умножио шта му је дато (знање) као они мудри. Зато се праве велике феште за анимирање људских умова, да се скрене пажња са сотонских лажи, које су сада чињенице. Е, неће моћи!
 
Natrag
Top