NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, tiiznosiš svoje teorije, i teorije drugih, ne već otkrivene naučne činjenice.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Tripo Ponosni!
Izvinjavam se profesore...

Čim nemaš dokaza za svoju teoriju baviš se sa mnom, pitaj se što avioni iz Afrike prave izlomljenu liniju kada idu prema Australiji?

Jesi primjetio Laodik. da Mire uopšte ne smije da uzme sve iz mojih i tvojih komentara, uzme samo dio.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Čim nemaš dokaza za svoju teoriju baviš se sa mnom, pitaj se što avioni iz Afrike prave izlomljenu liniju kada idu prema Australiji?

Jesi primjetio Laodik. da Mire uopšte ne smije da uzme sve iz mojih i tvojih komentara, uzme samo dio.

Ti nisi odgovorio na moja pitanja, takodje si uzeo samo deo.. A ovo za izlomljenu liniju imam takodje objasnjenje (avioni lete samo po kopnu i zato prave izlomljenu liniju), al nije mi se maltretirati jel su to proracuni.. zapravo taj nacin letenja ima smisla samo na ravnoj zemlji, neko je to vec obradio detaljno, al sam zaboravio sta i kako...

Gde su ti fotografije na kojima se vidi zakrivljenje?

Mire, tiiznosiš svoje teorije, i teorije drugih, ne već otkrivene naučne činjenice.
I okrugla zemlja je teorija a ne cinjenica.
A vi niste oborili teoriju ravne zemlje.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Aj to lepo dokazi, daj mapu i plan leta da vidimo? I po cemu se vidi da je zemlja okrugla?

I daću danas mapu, i upravo je t dokaz da je Zemlja okrugla.

A ti lupio glupost da ne postoji gravitacija, dobro je ukoro ćeš odbaciti i stvaranje i početi vjerovati u evoluciju.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
I daću danas mapu, i upravo je t dokaz da je Zemlja okrugla.

A ti lupio glupost da ne postoji gravitacija, dobro je ukoro ćeš odbaciti i stvaranje i početi vjerovati u evoluciju.

Ajde daj..

Ti znas sta cu ja odbaciti?

Bezobrazne su tvoje insinuacije, nipodastavanje sagovornika i omalovazavanja.. Uvek to radis a onda kazes sto se neko bavi tobom?

I treba da se bavi tobom, zato sto si jako negativan, zato sto osudjujes i napadas ljude bez razloga, dajes sebi za pravo da tvrdis sta je nekom u srcu!

Mislis da si jedino ti u pravu.

To su odlike coveka koji niti ima ljubavi, niti ima razuma, niti ima Hriscanskog u sebi... Koji stavlja iznad svega svoj ponos, koji ne slusa ljude, koji nema nimalo poniznosti, i koji ne vidi dalje od nosa...

Ti si slep covek..
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire sve pripisuje optičkoj varci, i ako ima fotografija iz kosmosa, i dovoljno dokaza da je zemlja okrugla, i nikako drugačije.

Postoje fotografije i na internetu, sa zaobljenim kružnim oblikom, gde se jasno vidi da nisu svi kontinenti na jednoj te istoj strani, već recimp polovina, i da se nastvljaju na drugoj polovini zemljine lopte, i da putanja satelita ide kružno.



Pročitao sam juče u nekim novinama jednu tvrdnju neke žene vernice koja tvrdi isto, da je zemlja ravna ploča, a da su zvezde samo dekoracija koje je Bog postavio na nebu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mire sve pripisuje optičkoj varci, i ako ima fotografija iz kosmosa, i dovoljno dokaza da je zemlja okrugla, i nikako drugačije.

Postoje fotografije i na internetu, sa zaobljenim kružnim oblikom, gde se jasno vidi da nisu svi kontinenti na jednoj te istoj strani, već recimp polovina, i da se nastvljaju na drugoj polovini zemljine lopte, i da putanja satelita ide kružno.



Pročitao sam juče u nekim novinama jednu tvrdnju neke žene vernice koja tvrdi isto, da je zemlja ravna ploča, a da su zvezde samo dekoracija koje je Bog postavio na nebu.
Laodikeja , hoces li ti lepo proveriti ovo?

Sama NASA kaze da su ove slike nacrtane!

Postoji JEDNA JEDINA SLIKA PLANETE ZEMLJE (za koju oni tvrde da je prava) , i to ona sa misije apolo, koja kad se provuce kroz fotoshop pokazuje znakove obrade!

Hoces li shvatiti da ja nista ne izmisljam!?

gde se jasno vidi da nisu svi kontinenti na jednoj te istoj strani, već recimp polovina, i da se nastvljaju na drugoj polovini

Ne fantaziraj, realnih slika NEMA!

Uzmi sve slike planete zemlje, objavljene od NASA-e po godinama.. i naci ces da kontinenti nisu iste velicine, niti su njihove proporcije realne..

To je zato sto su to crtezi!

Ako nisi znao NASA PRIZNAJE DA SU TO CRTEZI - CGI!

I ova slika sto si gore postavio je takodje crtez!

JEDINA SLIKA PLANETE ZEMLJE ZA KOJU TVRDE DA JE REALNA JE SA MISIJE APOLO, (PUTOVANJA NA MESEC) .. TU SLIKU SKINI SA NJIHOVOG SAJTA I PROVUCI KROZ FOTOSHOP AKO IMAS, I NACICES DA JE SLIKA PLANETE UBACENA NAKNADNO!

*ps. ako je nisu uklonili.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top