Nebiblijska ucenja tradicionalnih crkava, u odnosu na biblijska ucenja Adventisticke crkve

UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Antonija, odgledaj pazljivo ceo video koji sam postavio na temi "i decu ubijaju a nazivaju se Hristovim"
Jel to ovaj post

Upravo sam počela gledat i odustala , tosu take gluposti da nisu vrjedne daise gleda .
Zar nevidiš daje to sve smeće , zar stvarno vjeruješ u takvo smeće
neka ti Gospod pomogne da krenes putem istine i odbacis svaki put lazni.
Hvala . Isto i tebi želim da kreneš putem razuma , i nekate Bog vodi , a ne onaj srepom .
Ti sebe smatraš Božjim prorokom onda nemoj da širiš ovake gluposti , nego širi vjeru u Boga .

Papa Franjo: Želite proročku Crkvu? Počnite služiti u tišini!
Ako hoćeš proroštvo ne trebamo riječi, teorije i , spektakle s čudima, nego zaljubljenike u Boga, spremne prinijeti sebe kao žrtvu paljenicu, one koji će životom pokazati čudo Božje ljubavi! Rekao je Papa

Ko želi može pogledat video tu
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ti sebe smatraš Božjim prorokom onda nemoj da širiš ovake gluposti , nego širi vjeru u Boga .

Ni jedan jedini prorok nije sebe samoga smatrao prorokom. Dakle, svako ko za sebe tvrdi da je prorok je lažac.

Što se tiče vjere, da bi je mogao širiti mora prvo vjerovati u pravog Boga, a ne u svoju ličnu, ili sektinu zamisao Boga.

Jednostavno, on ne može shvatiti da je Bogu bliži čak i ateista koji ne čini zlo, od sektaškog "pobožnika" koji vodi ljude u propast širenjem učenja koja čoveka od Boga udaljavaju, o djelima koja čine da i ne govorim.



Upravo sam počela gledat i odustala , tosu take gluposti da nisu vrjedne daise gleda .
Zar nevidiš daje to sve smeće , zar stvarno vjeruješ u takvo smeće

Vjeruje, jer da ne vjeruje ne bi ga ni koristio kao "argument". Jednostavno, sve što može prikazati Crkvu koju on mrzi, kao zlu, otpalu, će postavljati i u to vjerovati.

Ujedno, njemu je smeće samo ono što se kosi sa njegovim predubeđenjem o "pravednosti" i "ispravnosti" sekte kojoj pripada.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Svacija je slobodna volja sta ce raditi i verovati, neko na svoje dobro, a neko na stetu.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kad čovjek isključi razum, kao ti, to je uvijek na štetu čovjeku.

Ja razum nisan iskljucio vec ti i to svesno, jer ne samo da svesno lazes i izvrces tudje reci, vec zrtvujes Bozansku istinu radi sluzenja coveku bezakonja i duhovnom Vavilonu.
Gde je tu tvoj razum kad drugi raznislja za tebe, a ti dajes svesno svoje telo na oltar satani da on kroz tebe deluje.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ja razum nisan iskljucio vec ti i to svesno,

Kako onda možeš povjerovati i vjerovati u "umobolničke priče" i još ih dalje širiti i pokušavati otrovati što više ljudskih duša. ako nisi razum isključio. Ili ti razuma zapravo i nemaš. Evo ti zadnji primjer s tvojim navođenjem lopova, prevaranta, lažova i umobolnika Alberta Rivere. Kako uopće objasniti da se netko, kao ti ovdje, navuče na ovakvu ljudsku sramotu? OK, golica ti uši ono što je izišlo iz usta te "ljudske sramote", jer napada ono što je i objekt i tvoje najveće mržnje, napada Kristovu Crkvu, ali kako ti do svijesti ne može doći niti jedan signal da se priupitaš - je li taj Alberto Rivera pošten i vjerodostojan svjedok, ili je možda ipak riječ o notornom gadu kakvim ga neki drugi ovdje predstavljaju.

jer ne samo da svesno lazes i izvrces tudje reci, vec zrtvujes Bozansku istinu radi sluzenja coveku bezakonja i duhovnom Vavilonu.
Gde je tu tvoj razum kad drugi raznislja za tebe, a ti dajes svesno svoje telo na oltar satani da on kroz tebe deluje.

Ima li lijeka za tebe, čovječe. Je li ti stalo do tvog spasenja. S pajdašom Albertom Riverom dobivaš samo "kartu za pakao u jednom smjeru". Probudi se.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne nego ti i tvoja crkva lazete i obmanjujete svet tako sto pokusavate da zataskate istine o Vatikanskim tajnama i ciljevima, i da diskreditujete one koji ovo obelodanjuju.

Rivera nije jedini koji je otkrivao ove tajne, vec je on samo jedan od mnogih koji su i u proslosti kao i danas ove tajne i ciljeve Vatikana obelodanjivali.
Tako da ovde nije u pitanju Rivera, vec mostvo onih koji su i pre njega i posle njega otkrivali ove tajne, i o tome ima mnostvo knjiga i pisanih i video materijala.

Ti sluzis papama i kardinalima, ja sluzim Bogu i drzim se negove reci i zajednice koju imam sa Hristom, i moj mir je potpun.

Tako da je tu jasno kome nije stalo do spasenja, i ko ce ga izgubiti ako se ne pokaje i ne obrati, a to si ti a ne ja.

Ali dace ti Bog priliku za to kada se vrlo uskoro bude objavio celom svetu.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ne nego ti i tvoja crkva lazete i obmanjujete svet tako sto pokusavate da zataskate istine o Vatikanskim tajnama i ciljevima, i da diskreditujete one koji ovo obelodanjuju.

Zašto se ne usudiš provjeriti tko je Alberto Rivera, strah te? Strah te ako je zaista riječ o lopovu, prevarantu, lažovu i bolesnom mrzitelju Kristove Crkve. Posve je i razumljivo da te je strah točno saznati o kakvom se tipu radi. Tvoj je izbor, ali tvoje su i posljedice tvog izbora.

Rivera nije jedini koji je otkrivao ove tajne, vec je on samo jedan od mnogih

Tako je. On je jedan od mnogih lažova i pokvarenjaka koji su život potrošili mrzeći i napadajući Kristovu Crkvu.

Tako da ovde nije u pitanju Rivera, vec mostvo onih koji su i pre njega i posle njega otkrivali ove tajne, i o tome ima mnostvo knjiga i pisanih i video materijala.

Tako je. Mnoštvo je gadova i umobolnika ksličnih ili jednakih njemu. I što je interesantno, primjetio sam da su tebi najdraži i najmiliji baš ti gadovi i umobolnici.

Ti sluzis papama i kardinalima, ja sluzim Bogu i drzim se negove reci i zajednice koju imam sa Hristom, i moj mir je potpun.

Ti istini sigurno ne služiš. Tebe istina plaši. Da se ti ne bojiš istine, i da ti istini služiš, ti bi točno provjerio tko je Alberto Rivera.

Tako da je tu jasno kome nije stalo do spasenja, i ko ce ga izgubiti ako se ne pokaje i ne obrati, a to si ti a ne ja.

Spasenje će izgubiti onaj tko se boji istine. A istine se bojiš ti i imaš paničan strah pri pomisli tko li je Alberto Rivera.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja se istine ne bojim, i poznajem je, i znam ko je Alberto Rivera.
A ti i dalje lazi i obmanjuj svet onako kako si naucio od tvojih Jezuita i papa, to je tvoja stvar.
 
Natrag
Top