(Ne)zdravstvo

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Propustio sam te momente... ja mu dodjem beba po forumskom stazu...
YeahRight.gif


Btw, ja ne mogu da mrzim doktorke... meni su one sexy...
drool.gif

Meni upravo treba jedna...seče me stomak i gušim se....Jedva dišem...odo napolje
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Doktore i bolnice nemogu smisliti. Zadnji put sam bio kod doktora 1996, uvaženog stručnjaka ortopeda zbog problema s koljenom. Pacijentica prije mene je donijela pršut. Ja na tašte, raspametio sam se sjedeći kraj tog pršuta u čekaonici. Kad sam ja ušao dao sam mu viski (platio ga 30 eura). Kraj stola, na podu, veličina 100 cm x 80 cm sve puno vrećica. To ni dvojica nisu mogla odnijeti do auta.
Znam da njih boli k.... za mene i ne slušaju, a ja sam tamo "u stanju šoka". Zato sam tokom godine dana koliko je trajala ta zajebancija vodio dnevnik sa svim simptomima, lijekovima i terapijama. To je sa zanimanjem prelistao i stekao pravu sliku o mom problemu (k.... bi mu ja to lijepo ispričao). Što mi je rekao, to sam i sam znao. Nikakva pomoć.
I dan danas se ja i to koljeno družimo, malo zajebava, malo ne. Nikad nisam saznao pravu dijagnozu.

A na jednoj temi sam već napisao da se ovih mladih doktora i pogotovo anesteziologa bojim. Jer tko zna na koji su način došli do diplome.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
A na jednoj temi sam već napisao da se ovih današnjih doktora i pogotovo anesteziologa bojim. Jer tko zna na koji su način došli do diplome.
:???:

Anesteziologija je verovatno i najteza specijalizacija...Ne znam odakle ti ovo o diplomi stvarno pricas napamet :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
:???:

Anesteziologija je verovatno i najteza specijalizacija...Ne znam odakle ti ovo o diplomi stvarno pricas napamet :dntknw:

Dužan sam ispravak, mislio sam mlađih doktora. Tvoji starci su diplomirali prije rata, kada s učilo, a danas se ispiti kupuju kao na buvljaku. Čudim se da to neznaš. Izvinjavam se za nepreciznost.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ne znam odakle ti ovo o diplomi stvarno pricas napamet :dntknw:

U pravu je Vejn. U mnogim zapadnim zemljama diploma se kupuje. Ispiti se prolaze tako što se plaćaju .... Nemaš pojma ko te više leči i čime te sve kljuka. Ni lekovi više nisu ono što su bili nekad - svaki treći novi na tržištu je loš ....
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Pa danas su doktori "manekeni" farmaceutskim divovima. Tu je veća lova nego u kriminalu. A sve "legalno". A nama ko jebe mater. Pa jer skoro u Beogradu izbila afera s nekim pretjeranim propisivanjem citostatika, samo da se pokupe veće provizije.

Vibe, u pravu si što si reagirao zbog svojih staraca. Svaka čast. I ja bi za svoje. Ali priznat ćeš, to je posebna struka. Meni je to najsvetije ljudsko zanimanje. Ali jebi ga prijatelju, ima mućaka. A lako kad je mućak konobar, inžinjer, glumac. To je nesposobnjaković i treba ga zamijeniti. Zajebano je kad je mućak doktor. On "ubija". I što je najgore u svemu, drugi doktori ga brane. Kad si čuo da je neki doktor izbačen zbog nesposobnosti. Ja nisam nikad.
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Kao neko ko je daleko blizi medicini od vas mislim da znam o cemu pricam.Diploma anesteziologa je jedna od onih koja ne moze da se kupi,milimetarska greska u anesteziologiji znaci smrt.Nema tog coveka na svetu koji ce potpisati tu diplomu nesavesno.
 
Natrag
Top