Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
A ja baš želim da oni shvate kako sam ja dobra :angel:

keeptryingbwcopy1.jpg


:lol: :lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Hvala Tito, što misliš da sam dobra...yes3...
Bolje bi ti bilo da odeš malo do Master teme, umesto što mi ovde ''podrivaš'' dobrotu...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Draga Mars,davno ti obećah...nešto novo

3716_1.jpg


i sake naravno

200px-Nigori_sake.jpg


ako je ovo suviše radikalno,onda ovako nešto

721040398d3b5659ba64322ad2599b73.JPG


1.jpg


ostali Masteri,nemo da babrate.:D

Hvala draga moja!
Ako ti ne smeta ja bi da se "Kinezi vrate u Japan" pa ću uzeti ovo što nije radioakt... radikalno!
Samo da mi je da znam kako znaš šta volim?:thinking:
Imam i ja nešto specijalno za tebe!:D

care-bear-sunshine-keep-.gif


Ako ti nešto preostane podeli sa drugarima!;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Jedva sačuvah klopu za tebe,navalil ovi tvoji...ko žuti mravi,ali neka...i oni su ljudi.:roll:

Hvala za specijalni poklon.Kod mene važi deviza da ako imam ja,imaju i svi oko mene.:angel:
Sve se nešto bojim da ne izližem ovog anđelka od silne upotrebe.:D
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Јбт има ли овде ико да није мастер осим Ивањушке и мене7 нису ваљда сви постали мастери од моје задње посјете форуму???
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Јбт има ли овде ико да није мастер осим Ивањушке и мене7 нису ваљда сви постали мастери од моје задње посјете форуму???
Pa de si ti Pantiću, nema te 100 godina. :mrgreen: Da iskoristim priliku da te pozdravim dok nije tu Ivanjuška,(verovatno pravi neke paklene kombinacije :mrgreen:) čim vidi nas mastere ovde, odmah rafalno raspali po nama. :mrgreen: Nisu svi postali masteri, Ivanjuška za sada nije te sreće. :mrgreen: Svrati i na onu našu temu ''masteri'', vi ne-masteri ste uvek dobrodošli u onu našu rajsku dolinu. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Pantiću,svaka ti je zlatna.:)I sam si shvatio da su njihove priče šarene laže.:D
Vidiš da je Delija pozeleneo od muke.:)mrgreen:)



:lol::lol::lol:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Pozdrav Ivanjuška. :hi:poštovanje.
anbetung.gif
:mrgreen: Čujem neka pesma odjekuje kod naših komšija, pa rekoh da svratim da vidim da li konačno ima nekog na ovoj pustinji. :mrgreen: Treba da budeš zahvalna nama masterima, da nije nas, ova tema bi davno završila na forumskom otpadu. :mrgreen:

Pokloniću ti i pesmu Ivanjuška. yes3

:mrgreen:

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top