Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
uu meni se on cini opasansorry..koliko sam primetila,on kad se pojavi dobro se ustalasa raja..heee
saaala rus:)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
uu meni se on cini opasansorry..koliko sam primetila,on kad se pojavi dobro se ustalasa raja..heee
saaala rus:)

Uhhhh, ispadoh Gozzila kako me opisa, nisam ja tako opasan samo volim mnogo da se zezam. Volim ja i kada mene zezaju, to mi dođe ko izazov.
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
hehe...gde iskopa curug,suuupersmile3..inace blizu je mog grada;).pa jesam,gde nisam..mala beba sam za vas ovde..svi brzi,naostreni,jezicavisorry...heeeeeeeeeeee
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
hehe...gde iskopa curug,suuupersmile3..inace blizu je mog grada;).pa jesam,gde nisam..mala beba sam za vas ovde..svi brzi,naostreni,jezicavisorry...heeeeeeeeeeee

Pa takvi smo, svi nosimo štikle da nam se jezičine ne vuku po zemlji, i ženske i muški. Zamisli mene sa 194 cm pa još na štiklama... ili Deliju i on je približno te visine. Sada ga trenutno nema na ovoj temi, obilazi forum da podjeli autograme obožavateljkama, zato je Tito tu... on je taj dio posla već obavio.

Zašto Čurug? Pa tamo žive inteligentni ljudi, mogao sam reći Temerin ili Futog, sve jedno.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
uu meni se on cini opasansorry..koliko sam primetila,on kad se pojavi dobro se ustalasa raja..heee
saaala rus:)

Ne brini Mena, uopšte nije opasan, pravi je Medo!yes3 Samo neki ne znaju kako se rukuje s njim i što ima jeziiiiiiiik pa kad oplete može i da se umre od smeha! :lol:
E to ti je čudo!:D
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Pa takvi smo, svi nosimo štikle da nam se jezičine ne vuku po zemlji, i ženske i muški. Zamisli mene sa 194 cm pa još na štiklama... ili Deliju i on je približno te visine. Sada ga trenutno nema na ovoj temi, obilazi forum da podjeli autograme obožavateljkama, zato je Tito tu... on je taj dio posla već obavio.

Zašto Čurug? Pa tamo žive inteligentni ljudi, mogao sam reći Temerin ili Futog, sve jedno.

Delim autograme i nudim im bajku u kojoj će lepo živeti. :mrgreen: Ma spremam se za spavanje, ustaje se rano ujutru. yes3 Odoh, laku noć vam želim.
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
a nee,ne podcenjujem mala mesta..niiikako..veliki ljudi su uvek bili iz provincija...nego,bas si provalio moje podneblje;)..mozda se oseti pitomina ravnice iz meneyes3heeeeee
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
a nee,ne podcenjujem mala mesta..niiikako..veliki ljudi su uvek bili iz provincija...nego,bas si provalio moje podneblje;)..mozda se oseti pitomina ravnice iz meneyes3heeeeee

Pa jest, mene zovu "provala", eto i Marsovka ti kaže. Ona je inače Garavuša, skraćeno Gara. Dobro čeljade, puno duše.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
a nee,ne podcenjujem mala mesta..niiikako..veliki ljudi su uvek bili iz provincija...nego,bas si provalio moje podneblje;)..mozda se oseti pitomina ravnice iz meneyes3heeeeee


A možda se oseti i blagodet moderatorskih privilegija i pristup ip adresama korisnika. :mrgreen: E, Mena, Mena, pazi se ti dobro, on ti je od najgore vrste: Zavodnik starog kova koji primenjuje savremenu tehnologiju (nešto poput Džejms Bonda). :mrgreen:


Delija, vozdra. :hi:
 
Natrag
Top