Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Pozvao nas Sale Popović kao specijalne goste u studiju, a našao nas preko Delije. yes3 :mrgreen:

Pitao me Sale da mu preporučim neke, koji će se uklopiti u kičasti glamur ružičastog čudovišta. :mrgreen: Odmah sam mu preporučio vas dvojicu. Reko sam mu, i jedan i drugi su uzorni ljubitelji turbo folka i obožavaju one tvoje gologuze grand devojke. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pitao me Sale da mu preporučim neke, koji će se uklopiti u kičasti glamur ružičastog čudovišta. :mrgreen: Odmah sam mu preporučio vas dvojicu. Reko sam mu, i jedan i drugi su uzorni ljubitelji turbo folka i obožavaju one tvoje gologuze grand devojke. :mrgreen:


Izvini, Delija, ali bilo je tu nekih interesantnih dupeta, nismo uzalud gostovali. yes3 :mrgreen:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
paukova_mreza.jpg

Pihto_keep_order, jedva uđoh od ove paučine..Ovde niko i ne svraća...:roll:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
O vidim ti si baš pravi Ne Master (jaslice) :)
Pa dobrodošao :)
Ali ja sam Master, tako da će ti lepšu dobrodošlicu poželeti Ne Masteri na čelu sa Ivanjuškom...
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
smile3di si ivanjuska bre..stigao zemljak iz ns,daj dobrodoslicu...neko picence,kafa:)...cisto da oseti tu tvoju opustenu gostoprimljivost...heeeeee..a ja cu da kazem singeru da slobodno sedne,brzo ce doci ekipa,mozda bude i zurka,ako ulete masteri..;)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
smile3di si ivanjuska bre..stigao zemljak iz ns,daj dobrodoslicu...neko picence,kafa:)...cisto da oseti tu tvoju opustenu gostoprimljivost...heeeeee..a ja cu da kazem singeru da slobodno sedne,brzo ce doci ekipa,mozda bude i zurka,ako ulete masteri..;)
Hajde Meno priznaj, da ste ''platili'' čoveku da vas poseti :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
:vorred:nije dum,neeemoj tako:)...mislim da je covek jednostavno osetio dobre vibracije..pa ga sam put naveo...heeee;)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
smile3di si ivanjuska bre..stigao zemljak iz ns,daj dobrodoslicu...neko picence,kafa:)...cisto da oseti tu tvoju opustenu gostoprimljivost...heeeeee..a ja cu da kazem singeru da slobodno sedne,brzo ce doci ekipa,mozda bude i zurka,ako ulete masteri..;)

Evo "ulete" jos jedan master ( jao, nikako da se naviknem kako to lepo zvuci, eeee, master... :roll: ) :D
E, gostoprimljivost NE - MASTERA... Cccc :acute:... Sedi ti, drugar i cekaj. Ne postaje se tako master :acute:
Nego, mi masteri smo uvek bili dobri i spremni da pomognemo ( evo Dum je primer yes3 ) pa evo jedna kafa od mene

coffee.jpg


Ajd pa kazite da nismo dobri :D
 
Natrag
Top