Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Podsetio si me na štrajk u prethodnim postovima. Bilo je ludo ali i istinito.
Jeste da je u pitanju moja omiljena tema ali stvarno joj nije mesto u spamu.
Dakle, nema pozitivnije niti istinitije teme na forumu.yes3

Verovatno će završiti kad-tad pošto je izgubila smisao. Nadam se da moderatori ovo ne čitaju pa da je uskoro stvarno prebace, posle me ni Lepenica ne bi oprala :beee:

Bilo Mars ali nije više to to tease
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
To i ja htedoh reći :lol:
Ali stvarno, sama ideja...joj kako bi pukli Ivanjuška i njen prijatelj, u stvari fora bi bila da im se nakači Sanolis pa onda mukotrpna objašnjenja, ludilo... :mrgreen:


Taj plan bi bio najneuspešniji poduhvat na forumu posle Dumkine kupovine sandučeta. :lol: Pa da, tako neki pakleni scenario, bilo bi od igračke - plačka. :mrgreen:



Ladno mi uopšte nije palo na pamet da smanjim veličinu stranice :beee:
Zanimljivo da svi smajliji koje smo tražili, ja pre svega da se dodaju na listu, sada više nisu...mislim da nisam trebao da pišem da mi se ne sviđa novi izgled foruma ili kad sma već komentarisao treb alo je samo reći awesome i molim lepo
4.gif


Uvek prvo probati obrnutu psihologiju. yes3 stink. Ovo sa smajlijima mi izgleda kao da je započet, pa nezavršen poduhvat. Recimo, pola ovih smajlija sad imaju neadekvatne nazive. Ovaj smajli stink. se piše kao stink umesto mrgreen koji se koristi za ovaj :mrgreen: Ja se nadam da će to skorije srediti i dodati barem neke od predloženih smajlja.




A i drug Titooo počeo je "k'o banka" piše sitnim slovima da ne mogu da pročitam. Stvarno nema smisla! :lol:


Pa ajde pretpostavi ko je mogao da nam prenese bankarske navike? :lol:




Podsetio si me na štrajk u prethodnim postovima. Bilo je ludo ali i istinito.
Jeste da je u pitanju moja omiljena tema ali stvarno joj nije mesto u spamu.
Dakle, nema pozitivnije niti istinitije teme na forumu.yes3


Da, da, sećam se kao da je juče bilo, Byk je bio ovan predvodnik, spontano se pokrenula forumska raja i na kraju je izvojevana mala pobeda za čoveka, ali ogromna za čovečanstvo. :lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Sve Masteri, na Nemaster temi ;)....Pa posle neka neko kaže, kako sa brojem postova čovek ne postaje bolji...Masteri nesebično učestvuju na svim temama yes3...Ovaj forum bi terebao da se zove ''Aleja Mastera''.....:lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Sve Masteri, na Nemaster temi ;)....Pa posle neka neko kaže, kako sa brojem postova čovek ne postaje bolji...Masteri nesebično učestvuju na svim temama yes3...Ovaj forum bi terebao da se zove ''Aleja Mastera''.....:lol:
Eto, tako jedan dr-mr rezonuje. Al' objašnjenje, za ovoliki broj mastera ovde, je nešto drugačije: može vam se! To je isto kao što premijer može da uđe i u prodavnicu i u kabinet u vladi, ali obični građani ne mogu da uđu u taj kabinet!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ja sam ovde kod drage Ivanjuške u gostima!:blum3:
Ivanjuška draga evo ide kafica!yes3
2545.jpg




Može da se pridruži i masterska i nemasterska raja (tako bi rekla naša Blekica Blond da je tu)!yes3
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Osećaj se kao kod svoje kuće (kao što je tema Dobro jutro), Mars!
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Dragi moji masteri,naše geslo je Da komšiji krava bude i živa i zdrava.:)
Vidim da vam je kod nas bilo prijatno dok vas izvesna Nada suptilno nije razjurila,...e,kako se brzo koreni zaboravljaju.Tako je to,valjda.:roll:

A što se tiče mog prljavog plana,mislim da grešite,i da bi se digla prašina,jer,u to doba ste svi imali više elana da menjate ono što ne valja.A sad ste lepo uljuljkani u svojim masterskim foteljama pa ne hajete ni za šta.

Draga Mars,hvala ti za ovu okrepljujuću kafu,baš prija.:give_r:

A ti Beljo,slabo agituješ za našu temu.Vidim da uredno dočekuješ novajlije ali ih slabo upućuješ gde im je topli dom.:angfdl:
A sad idem da razbacam malo smajlije.Uz vaše nesebične instrukcije nadam se da ću uspeti u tome.:assassin:
Ttito,upalilo je ono sa smanjenjem veličine stranice,hvala ti.:curtsey:Čak sam uspela posle da vratim na prethodno stanje.Pa ja sam rođeni genije.

 
Poslednja izmena od urednika:
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
A ti Beljo,slabo agituješ za našu temu.Vidim da uredno dočekuješ novajlije ali ih slabo upućuješ gde im je topli dom.:angfdl:
Šta, ti bi sve novajlije ovde?! Mani se ćorava posla! A i nisu svi spremni da rade za džabe, tj. da vršljaju po spamu. Tek kad se napravi selekcija korisnika i izdvoje fanatici za spam, onda kreću pozivnice.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Čini ti se Ivanjuška :)
Nije se radilo o elanu za menjanje već čisto o potrebi za konstruktivnom raspravom da ne kažem svađanjem, a onda je ono naletelo kao poručeno...to naravno govorim u svoje ime :lol:
A znam sigurno da se ne bi upecao jer kao što rekoh, ne isplati se govoriti u ime drugih, svako ima jezik tj tastaturu pa neka se bori ako ga nešto tišti yes3
Tada sam verovao da treba nešto da se kaže ali odavno nije to to. Master titula me obavezuje na određeno ponašanje i ne bi bilo u redu da nastane neki problem a da ja kao iskusan Master tu nešto talasam i tražim objašnjenja yes3
Vidiš da ovi tvoji Nemasteri slabo nešto napreduju, treba neko da ih uputi, da im nešto objasni a većina nestane ili se izgubi u Download sekciji. Organizacija vam je katastrofa yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Znači ti si to čuveno sito,e ,nije tebi lako.Nego kako članove muškog pola testiraš,to me baš zanima?:beee:

Ja ti ličim na fanatika?

P.S.Beljo,ovaj post se odnosi na tebe.:rofl2:
 
Natrag
Top