Националистичка тематика!

Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
879
[h=3]МАЈКА - Младен Митровић[/h]
1070073_565693063469376_745616441_n.jpg
Кад ће престати рат, мајка се моја брине,
у крвав бој кад кренем, каже ми: чувај се мили сине!

Погледом дуго ме прати и брише сузе своје,
јунаци српски, мајко, никог се на свијету не боје.

Ноћима не спава она, плаши се ружног сна,
дрхти од страха и бола када се пуца.

Моли се драгом Богу, жели ми пуно среће,
јер зна, једини син у жесток бој креће.

Тужна је мајка моја док другови моји гину,
жељела срећу је њима као што жели своме сину!

Ал судба пуста и зла другове моје прати,
у бој они кад крену, нико се од њих не врати.

Мајка ми увијек каже: помени сине Бога,
јер ако изгуби мене, нема више никога!

Пјесма из збирке пјесама "Српски борци 1991.-1995." Младена Митровића. Издавач:"Глас комуна" Добој, Добој 2011. године.

БОРБА14
 
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
879
[h=3]Ово је Европа![/h]

"Мешање крви и тиме проузроковани пад расног нивоа су једини узрок одумирања свих култура, јер људи не пропадају због изгубљених ратова, већ због губитка оне силе отпора која је својствена једино чистој крви."

Да би превазишли све препреке и проблеме, национално свесне патриоте широм Европе се морају ујединити, и заједно наступити против пошасти "новог светског поретка". То је једина шанса, да европски националисти напокон стану у један фронт, јер иначе ће их раздвојене непријатељски жрвањ лако смрвити. И ми Срби смо европски народ, и много пута у својој историји смо стајали на бранику Европе, бранећи је од спољашњих непријатеља. Када спомињемо европске националисте, не мислимо на властодршце и марионете "новог светског поретка", нити на моћнике светских влада, који су креатори свих могућих невоља на земљи. Ми искључиво мислимо на родољубе, који су солидарни са осталим народима, као и са Србима.

 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Ne pamtim kada sam procitao vise gluposti nego na sajtu koji si okacio

" Убијајући Јевреје вршио сам Божију вољу. -
Адолф Хитлер".

Dovoljno govori o tvom bogu i o ludaku ciju sliku drzite na sajtu. Ovakvi moronski pokusaji da se vrati vreme kada su psihopate bacale decu u gasne komore se mora zaustaviti, zajedno sa ljudima koji veruju da je njihova rasa iznad svih i slicne gluposti.

 
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
879
Ne pamtim kada sam procitao vise gluposti nego na sajtu koji si okacio

" Убијајући Јевреје вршио сам Божију вољу. -
Адолф Хитлер".





Списак Јевреја одговорних за бомбардовање Србије!
1. GEORGE SOROS САД Quantum фонд за "отворено друштво"
2. LAWRENCE EAGLEBURGER САД БИВШИ амбасадор САД у Југославији
3. HENRI KISSINGER САД Бивши државни секретар САД
4. WARREN ZIMMERMAN САД Бивши амбасадор САД у Југославији
5. MADELEINE ALBRIGHT САД Државни секретар САД
6. RICHARD HOLBROOKE САД Изасланик САД за бившу Југоспавију
7. ALFRED (AL) GORE САД Потпредседник САД
8. WILLIAM COHEN САД Секретар одбране САД
9. SAMUEL BERGER САД Саветник за националну безбедност
10. JAMES RUBIN САД Портпарол Стејт Дипартмента
11. ZBIGNEW BRZEZINSKI САД Бивши саветник за нацирналну безбедност
12. ANTHONY LAKE САД Бивши главни саветник за нацио. безбедност
13. WARREN CHRISTOPHER САД Бивши државни секретар
14. PETER GALBRIGHT САД Бивши амбасадор САД у Хрватској
15. ROBERT GELBARD САД Изасланик САД за бившу Југославију
16. JACKUES KLEIN САД Управник УН за сремско-барањску област
17. JOHN KORNBLUM САД Изасланик САД за бившу Југославију
18. REGINALD BARTHOLOMEW САД Изасланик УН за бившу Југославију
19. JOHN DEUTSCH САД Бивши ЦИА директор
20. RICHARD KAUZLARICH САД Амбасадор САД у БиХ
21. STUART EISENSTAT САД Бивши помоћник Државиог сек. за безбедност
22. STEPHEN OXMAN САД Бивши помоћник Државног сек. за Европу
23. RICHARD SCHIFTER САД Амбасадор у Израелу, изасланик за ЈУ.
24. IRA MAGAZINER САД Бивши главни саветника за безбедност
25. MARAK GOULOING САД Подсекретар Уједињеких Нација
26. JEFFRY SAX САД Творац економског програма за Источну Евро.
27. MAURICE GOLDSTEEN САД Институт за међународну економију
28. ELIE WIESEL САД Нобеловац, захтевао бомбардовање Срба
29. ROBERT FROWICK САД Шеф мисије ОЕБС у БиХ
30. TIM GOULDIMAN САД Мисија ОЕБС у Хрватској
31. DAVID BORNSTEIN САД Портпарол СФОР-а у БиХ
32. TOM LANTOS САД Кoнгресмен, увек против Срба
33. PETER TARNOFF САД Помоћник Државног сек. за политичка питања
34. KATTY MARTHON САД Председница Организације за слободу медија
35. ROY GUTMAN САД Новинар, добио Пулицера за лажи о Србима
36. DAVID KAPLAN САД Дописник ТВ мреже АБЦ из Бих
37. LARRY KING САД Чувени СNN водитељ
38. WOLFF BLITZER САД Извештач СNN-а
39. PETER USTINOV САД Познати глумац, рекао "Срби су ретардирани"
40. STEVEN SPIELBERG САД Познати редитељ и велики србомрзитељ
41. WESLEY KANNE CLARK САД НАТО генерал, ратни злочинац

42. MALCOLM RIFKIND Британија Бивши Министар одбране
43. GERALD KAUFMAN Британија Члан Блерове Лабуристичке партије
44. NIGEL LAWSON Британија Бивши Министар финансија
45. DAVID HUNT Британија Комисија за борбу против антисемитизма
46. SIR LEON BRITTEN Британија Председник GАТТ Комисије
47. SIR ALFRED SHERMAN Британија Бивши саветник Маргарет Тачер
48. PETER MENDELSOHN Британија Блеров саветник, Министар трговине
49. DAVID HANNEY Британија Британски амбасадор у УН
50. NORA BELOFF Британија Дописник Оbservera
51. MAURICE SAATCHI Британија Организатор студентског протеста у БГ '97.

52. CARLOS WESTERNDORP Шпанија Представник међународне заједнице у БиХ
53. JORGE SAMPAIO Португал Председник Португалије
54. RICHARD GOLDSTONE Ј. Африка Бивши председник Хашког Трибунала
55. BRONISLAW GEREMEK Пољска Администратор ОЕБС
56. GIANNI DE MICHELLIS Италија Бивши Министар спољних послова
57. RUPERT MURDOCH Аустрал. Медијски магнат
58. JAMES WOLFENSON Аустрал. Председник Светске банке
59. EUGEN LANSKI Чешка Потпредседник Чешке републике

60. HENRY WEINNANS Холандија Бивши Министар спољних послова
61. PETRU ROMAN Румунија Бивши Премијер, вођа Демократске партије
62. GYORGY KONRAD Мађарска Председник Светског ПЕН клуба
63. EDGAR BROMFMAN Канада Председник Светског Јеврејсхог Конгреса
64. SIMON WIESENTAL Aустрија "ловац на нацисте"
65. TEDDY KOLEK Израел Градоначелник Јерусалима, мрзитељ Срба
66. SIMONE WAIL Франц. Бивша председница Европског Парламента
67. ROBERT BADINTEUR Франц. Председник чувене "Бадинтерове комисије"
68. BERNARD-HENRY LEVY Франц. Филозоф, предводник групе србомрзитеља
69. ANDRE GLUCKSMAN Франц. Филозоф, члан Левијеве групе филозофа
70. JACQUES DERIDA Франц. Филозоф, члан Левијеве групе филозофа
71. ALAIN FINKELKRAUT Франц. Филозоф, члан Левијеве групе филозофа
72. LORAIN FABIUS Франц. Бивши Премијер
73. TANSU CILER Турска Бивша Премијерка
74. DANIEL COHN-BENDIT Франц. Вођа студентског протеста из 1968.
75. GABY GLUMAN Шведска Председница шведског ПЕН клуба
76. JACQUES ATALLY Франц. Председ. Европске банке за обнову и развој
77. RICK SALUTIN Канада Писац, учесник студентског протеста у БГ '97.
78. JOSEF "JOSHKA" FISHER Немачка Министар спољних послова
79. HELMUTH KOHL Немачка Бивши немачки Канцелар
80. FREIMUT DUWE Немачка Изасланик ОЕБС за слободу штампе
81. LUC LEVY Франц. Директор Француског културног сентар у БГ
82. BERNARD KUSHNER Франц. Србомрзитељ, увек са непријатељима Срба
83. JACK LANG Франц. Бивши Министар културе
84. LAZAR MOJSOV Македонија Високи функционер бивше Југославије
85. MICHAEL FRIDMAN Немачка Саветник бившег Канцелара Кола
86. ISRAEL KELMAN Аустрија Власник 51% пљачкашке Дафимент банке
87. MARGARET KOCH Швајцарска Председница Швајцарске конфедерације

88. BORIS YELTSIN Русија Бивши Председник Русије
89. YEGOR GAIDAR Русија Бивши Премијер
90. ANDREY KOZIREV Русија Бивши Министар спољних послова
91. SERGEY KIRIENKO Русија Бивши Премијер (1998.)
92. YEVGENI PRIMAKOV Русија Бивши Премијер (1999.)
93. ALFRED KOCH Русија Бивши заменик Премијера (до 1997.)
94. ANATHOLY CHUBAIS Русија Бивши Јелцинов саветник
95. GENADI BURBULIS Русија Бивши Министар финансија (код Гајдара)
96. VLADIMIR ZYRINOVSKY Русија Вођа Либерално-демократске партије Русије
97. GRIGORY YAVLINSKY Русија Вођа Блока Јаблоко (партије центра)
98. MICHAEL ZADORNOV Русија Министар финансија (код Примакова)
99. SERGEI STEPASHIN Русија Министар унутрашњих послова
100. SERGEI LAVROV Русија Амбасадор Русије у Уједињеним Нацијама
101. BORIS BEREZOVSKY Русија Билионер, медијски магнат
102. BORIS NIEMTSOV Русија Бивши заменик Премијера Кириенка
103. ALEXANDER RUTSKOY Русија Вођа побуне у Руском парламенту
104. PETER AVEN Русија Бивши Министар слољне трговине
105. MICHAEL FRIDMAN Русија Банкар, са Авеном сувласник Алфа банке
106. VLADIMIR GUSINSKY Русија Медијски магнат, пред. Руског Јеврејског Конг.
107. MICHAEL HODOROVSKY Русија Менател Банка
108. ALEXANDER SMOLENSKY Русија Престоничнаја Банка
109. VITALY MALKIN Русија Руска Кредитна Банка
110. VLADIMIR YASIN Русија Министар економије (код Черномирдина)
111. ANATOLY SOBCHAK Русија Градоначелник Санкт-Петерсбурга
112. YULLY VORONTSOVI Русија Бивши амбасадор Русије у УН
113. YEFIM ZVIAGILSKY Украјина Бивши Премијер
114. SONJA LICHT Југославија Председница Сорош фонда за Југославију
115. CZESLAV MILOS Чешка Нобеловац, тражио бомбардовање Срба
116. DAVID KALEFF САД Саветник за јавне односе код Милана Панића
117. LASLO SEKELY Југославија Дописник многих Сорошевих издања
118. DRAGOSLAV AVRAMOVIC Југославија Бивши Гувернер НБЈ, "вођа опозиције"



Овом списку треба додати Хилари Клинтон, чији је отац Јеврејин (њен супруг Бил Клинтон је председник са највећим бројем Јевреја у својој администрацији, у целокупној америчкој историји), Дафину Милановић - која је опљачкала српски народ када му је било најтеже, Слободанку Груден -бившу градоначелницу Београда.

Преузето са сајта Српски фронт!

За већину недаћа на целом свету,управо су,сем муслимана и њиховог џихада,одговорни Јевреји.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
879
[h=1]“План далас” – завера против Русије, Србије и других источних земаља[/h](Православнаја породица)
”Словене ратом не можеш да победиш. Ми ћемо им дати лажне идеале и они ће сами себе да униште” – А. Далас.
…И мали број, веома мали број људи ће схватити о чему се ради. Али, такве ћемо људе ставити у беспомоћан положај, исмевати се са њима, оклеветати их и прогласити их отпадницима друштва. Ми ћемо рушити духовне вредности, вулгаризовати и уништавати основе народне моралности. На такав начин ћемо расклимати покољење за покољењем, ловићемо људе у детињству и младалачком добу, увек ћемо главну ставку да бацамо на омладину, деморалисати, развраћати и обешчаћивати је. Направићемо од њих цинике, вулгарне људе, космополите. Ето, тако ћемо ми то да урадимо…Ален Далас (1893-1969), од 1942-1945 године, водио је политичку обавештајну службу у Европи, директор ЦИА од: 1953-1961, године. Један је од организатора обавештајне шпијунаже и саботаже против Совјетског Савеза, а после рушења СССР-a, против Русије, Србије и других источних земаља и идеолог је „хладног рата“. „И само мало њих ће разумети и схватити …“„Рат је завршен, полако ћемо све изградити, и ми ћемо дати све што имамо, сво злато, сву материјалну моћ на магарчење и залуђивање људи.Човечији мозак, свест људи склони су променама. Посејемо ли тамо хаос, ми ћемо неприметно да им подметнемо лажне вредности и приморати их да те вредности и прихвате. Како? Ми ћемо наћи истомишљенике, своје савезнике и помоћнике у њиховој домовини.Мало по мало, ми ћемо одиграти грандиозну по свом обиму трагедију погибије свих православних Словена, и коначно, неповратно ћемо угасити њихову националну свест. Књижевност, биоскоп и позориште ће прослављати најнижа људска осећања. Ми ћемо на сваки начин подржавати оне који буду усађивали у човеков разум култ секса, насиља, садизма и издаје – једном речју сваке неморалности.У управљању државом, ми ћемо изазивати хаос и неред. Неприметно, но активно и постојано, помагати деспотизам чиновника, корупцију и непринципијелност. Честитост и праведност биће исмевани, никоме неће бити нужни и биће сматрани остатком прошлости. Грубости и наглост, лаж и обмана, пијанство, наркоманија, издајништво, шовинизам и непријатељство према народима – све ћемо то култивисати у свест људи.И мали број, веома мали број људи ће схватити о чему се ради. Али, такве ћемо људе ставити у беспомоћан положај, исмевати се са њима, оклеветати их и прогласити их отпадницима друштва. Ми ћемо рушити духовне вредности, вулгаризовати и уништавати основе народне моралности. На такав начин ћемо расклимати покољење за покољењем, ловићемо људе у детињству и младалачком добу, увек ћемо главну ставку да бацамо на омладину, деморалисати, развраћати и обешчаћивати је. Направићемо од њих цинике, вулгарне људе, космополите. Ето, тако ћемо ми то да урадимо“.Ален Далас: „Размишљања о спровођењу америчке послератнe доктринe против СССР „, и против Истока 1945 годинеЈош 1945. године док се тенковске и пушчане цеви и цеви Каћуша нису биле ни охладиле, између Америке и Немаца потписан је уговор о сарадњи у области обавештавања и шпијунаже. Немачку страну на овом договарању и уговарању је заступао генерал Рајнхард Гелен командант обавештајног одељења генералштаба Вермахта – сектор исток, а америчку актуелни шеф обавештајне службе САД, Вилијам Донован и будући први шеф ЦИА-е Ален Далес. Овај други је познат по изразитој мржњи према Словенима, Русима посебно [1].Aкадемик Борис Олејник: одломак из романа „Две године у Кремљу“„Одмах после завршетка Другог светског рата 1945. године, шеф америчке обавештајне службе Ален Далес направио је тајни план за разбијање СССР. Само укратко износимo део тог плана:Посејавши у Совјетском Савезу хаос, ми ћемо неприметно заменити њихове вредности лажним вредностима и натерати их да верују у ове лажне. Како? Ми ћемо пронаћи своје истомишљенике, своје савезнике и сараднике … у самој Русији …Из литературе и уметности, на пример, постепено ћемо истиснути њихову социјалну суштину, одучићемо уметнике и лишити их жеље да се баве описивањем и истраживањем процеса који се одигравају у дубини народних маса. Литература, театар и филм приказиваће и прослављаће најниже људске инстинкте. Ми ћемо свим средствима подржавати и форсирати такозване уметнике који ће ширити и усађивати у људску свест култ секса, насиља, садизма, издаје – речjу неморал. У управљању државом створићемо хаос и збрку. Ми ћемо неприметно али и активно и постепено подстицати настраност чиновника, корупцију, непринципијелност. Бирократизам и аљкавост проглашаваће се за врлину. Поштење и честитост постаће предмет подсмевања, никоме неће бити потребни и претвориће се у остатак прошлости. Подлост и дрскост, лаж и превара, пијанство и наркоманија, неповерење, безочност, издајство, међунационалне мржње, првeнствено мржња према руском народу – све ћемо то неприметно култивисати, све ће то доживети прави процват.И само ће мали број њих прозрети шта се догађа. Али те људе ми ћемо довести у безизлазан положај, учинићемо их предметом подсмевања: наћи ћемо начина да их сломимо и прогласимо отпацима друштва. Поткопаваћемо духовне корене, банализираћемо и отрцаваћемо темеље народног морала.На тај начин, идејно и духовно ћемо слабити једну за другом Руску генерацију, ослобађајући је православног фанатизма. Борићемо се за људе још од њиховог детињства, њихових младалачких дана. Увек ћемо нагласак стављати на омладину, чинићемо је развратном и деформисаном. Ствоpићемо од младих цинике, вулгарне људе, космополите „.Уследио је Руски одговор на план ”Далас”:„Патриоте плашe једни друге са подмуклим плановима непријатеља, уместо да одговорe на њихове планове развију и реализују своје: своје планове, своју доктрину и своју стратегију за победу. Довољно смо се бавили самоодбраном, наступило је време за офанзиву…Доћи ће време, да и овај криминални режим издајника и пљачкаша буде срушен. У Русији ће бити обновљена рускa националнa власт. И ми ћемо искористити све наше финансијске, материјалне и информационe ресурсe за образовање и обуку људи.Успоставићемо ред и закон и постепено ћемо обновити праве моралне вредности на којима су наши преци стекли велику славу и моћ.Ми ћемо подржати и дати простор за креативност носиоцима националног Духа, који је сачуван у најтежим и најсуровијим годинама и кога смо сада дужни предати нашим новим нараштајима. Постепено ћемо пред очима целога света, открити величанствену слику препорода народа Русије, првенствено руског народа и тиме ставити тачку на дефинитивно и неопозиво буђење националне свести.Уметничка дела и књижевност стећи ће друштвени значај: уметнике и писце окренути лицем ка студијама и оним процесима који задиру у дубину и срж националног бића. Књижевност, позориште, филм – све ће бити у служби, осликавања и прослављању осећајa моралности и људског достојанства.Ми ћемо се трудити да у свему подржимо подизање кредибилитета оних уметника, који би својим делима доприносили прослављању позитивних хероја наше Отаџбине, који би били светли узори у служби општог добра, као такође, чедности и верности.Морал ће постати главни критеријум уметности.Администрација државе ће постати ствар читавог народa, тамо ће бити изабрани и бити постављени најбољи од најбољих представника нашег народа и то ће тада бити наша стварна народна елита. Ми ћемо активно и континуирано подржавати оне који су спремни да искрено и часно служe свом народу. Мито и корупција, бирократија и црвена трака, постаће реликт прошлости, а њихови представници биће означени као отпадници друштва достојни презира.Поштење и принципијелност, истина и правда, трезвеност и здрав живот, пријатељство и сарадња међу људима, поштовање националних обележја свих аутохтоних народа Русије, посебно руског народa – све ове и друге моралне вредности биће потврђене од стране практичног јавног живота, преносећи се с колена на колено, из генерације у генерацију.И тек неколико, врло мало њих, усудиће се наставити даљи покушај паразитизмa на другима, увлачити у међусобни сукоб људе и као и целе народе, ширећи лаж и мржњу, али ми ћемо их доследно идентификовати, приводити правди, као и суду јавности постепено их означити као талог друштва. Све ће бити усмеренo на очувању националнo моралних корена.Ми ћемо утврђивати пут будућим генерацијама. Заузимаћемо се за људе још од њиховог детињства и тинејџерских година, имајући у виду да су млади људи – будућност Русије. Ми ћемо створити услове за њихов духовни, интелектуални и физички развој, формирању у њима осећања, да буду прави домаћини у својој земљи, достојни наследници својих славних предака. Васпитаћемо их да имају осећај националног поноса, части, несебичнe љубави према свом народу и уважавање за друге братскe народe.Ето тако ћемо ми то урадити! Ми ћемо обновити нашу Отаџбину – Русију! Наш разлог је Исправан! Победа ће бити наша!” [4].O руској уметности, култури и њеним духовним висинама, довољно је на крају рећи, то јест поновити тврдњу Борисa Асафјева:„Ако би се из светског сликарства уклонило руско сликарство – свет би потамнео.
Ако би се из светске музике уклонила руска музика – свет би оглувео.
Ако би се из светске књижевности уклонила руска књижевност – свет би занемео“

'План далас'' - завера против Русије, Србије и других источних земаља | СРБИН.ИНФО



 
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
879
ЈАЊА ГАЋЕША:

КАД БИСМО МОГЛИ ДА НЕСТАНЕМО

ИЛИ

ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ И ИЗДАЈА СРБСТВА НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ




Власти из Београда позивају Србе са Косова и Метохије да изађу на локалне изборе заказaне за трећи новембар. Они кажу да је то добро за нашу будућност, а ми бисмо најрадије да нестанемо.

Зашто?


10.08.2013.

Никад Граница, за ФБР приредила Биљана Диковић

-и-Метохија-је-била-сада-је-и-биће-Србија.jpg


Последњих година у Грачаници су асфалтиране многе улице, отворени спортски терени, направљени тротоари. У месту постоји и видео надзор, направљени су паркови на сваком кораку, постављене дрвене клупе на сваких неколико метара, а ту су и жардињере са петунијама. Да поменем и мозаик чувене фреске Симонида на раскрсници. Упада у очи и свако кад дође мора га видети.
Међутим, треба да се зна да у Грачаници једне те исте тротоаре праве два пута годишње, скупоцене камере снимају сеоске улице, дрвене клупе по тим тротоарима морате свакодневно обилазити питајући се шта ће ту? Спортски терени су углавном празни. Паркови се не одржавају – све што посаде брзо увене. Саблажњавамо се чињеницом да преко Симонидине фреске прелазе пси луталице и мачке.

Тврдимо да је све кичасто, и да тако окићени личимо на шиптарска места попут Малишева или Србице, али смо схватили и да циљ није да то буде лепо – већ да се паре потроше.

И, док смо мислили да прво место у тим новотаријама заузима грачаничка фонтана испод моста, Лапље Село, друго по величини српско село у централном делу Косова и Метохије, прави нам конкуренцију. Оно ће добити зоолошки врт.
Питају се мештани где ће на површини од 20 ари да сместе животиње, и шта ће им уопште зоо врт у центру села?

Имају, кажу, и нов Ловачки дом, у коме се одржавају партијски састанци, јер ловци се окупе два, три пута годишње. Већ су им направили паркове на сваком кораку, средили корито реке Грачанке. Али, у њу су спровели канализацију из Грачанице, Ајвалије, и нових шиптарских нaсеља око Чаглавице. Помињу се чак и отпадне воде из неколико производних погона у Ајвалији. Мештани Лапљег Села не могу да седе у тим парковима, јер загађена река смрди. Сви бунари у близини су им затровани. Нико, у „косовским институцијама“, нема решење за поменути проблем, али је све окићено. Види се да су се паре трошиле, а то је, ваљда, најважније.

Мале паркове и дрвене клупе имате у готово свим српским селима. У Добротину, селу одакле је већина најоданијих „Тачијевих Срба“, су пре две године, а по узору на Грачаницу, на тротоарима поред пута, тик уз дрвене клупе, поставили и беле бетонске кугле. Срби из Добротина који не подржавају горе поменуте, су се одмах окупили и захтевали да се кугле склоне. Рекли су да не желе кугле по селу јер им никакву сврху не виде. Када су схватили да су се за те кугле „општинске власти из Грачанице“ истрошиле као да су кугле прављене од неког ретког материјала, и да, као такве, морају бити постављене, Добротињани су им рекли да не желе да буду беле. Саопштили су „Тачијевим Србима“’ да је то провокација, и да их кугле подсећају на шиптарску капу – кече. До нагодбе се дошло после доста мука. Кугле су остале, али су их префарбали у црвено.

Сећам се да су и у Грачаници те кугле изазвале највише негодовања, али нико није смео да их помери. Ту је видео надзор, или како га у селу зову – Велики брат. Померила деца неколико једне ноћи, и одмах их сутрадан привели – снимиле их камере. Захваљујући „побуни“ у Добротину, и у Грачаници су кугле префарбане у црвено.

То је, између осталог, нама „наша“ интеграција у „косовско друштво“ дала. Нема нових радних места, било чега где може да се ради, али клупа и кугли колико хоћете.

Нас са јужне стране Ибра, одрекли су се још „жути“, Тадић и компанија, па смо мало искуснији у томе како функционише локална самоуправа по „косовским законима.“ Сећате се? То је био услов да Србија добије кандидатуру, па је Београд са нама почео интеграцију у „косовско друштво“. Ето, то су била улагања „косовских власти“ у „развој“ српских средина јужно од Ибра последњих година.
А, има нас свакаквих, овде у Покрајини. Оних који су продали своју имовину у бесцење и оних који су узели милионе евра. Има људи којима је имовина узурпирана и оних који неће ни да чују да и једану стопу продају. Има оних који примају увећани лични доходак за 50 одсто, али и оних који не примају такозвани косовски додатак.Има оних који су отишли и не намеравају да се врате и оних који би се радо вратили. Бахатих појединаца, који новцем од продаје дедовине купују скупоцене аутомобиле па бесне по централној Србији, стварајући тако слику да Срби са Косова не знају шта ће од пара.

Када се, међутим, све сабере, на Косову и Метохији је више оних који немају ништа и који немају куда да оду, који већ 14 година трпе, јер тешко свој живот могу да замисле негде друго до овде. Сви ми, такви какви смо, налазимо се тренутно у мат позицији.

Матирала нас наша држава!

-србија.jpg


Када смо 1999. године одлучили да останемо на Косову и Метохији водили смо се, између осталог, и мишљу да ће наш опстанак, у годинама које долазе, водити очувању Косова и Метохије као неотуђивог дела Србије. Својим опстанком смо доказали да смо спремни на сваку жртву. Нико од нас ни у сну није могао замислити да ћемо бити доведени у ситуацију да нико не жели да чује наш глас, да никога није брига шта ми кажемо. Да ће свако село постати гето, део тамо неке „мултиетничке државе Косово“.

Резултате прошлих избора држава Србија није званично признала, све док нису у Бриселу сели за исти сто са представницима Приштине. До тада, јавних сусрета није било ни са „Тачијевим Србима“. Нема их ни сада, али то више није непризнавање, већ предизборна кампања. Важно је да кажем да је већина Срба до сада изборе бојкотовала, како локалне тако и ове последње, за „косовски парламент“. Та шака јада што је на њих изашла – ужа фамилија кандидованих, радници грачаничког Дома здравља, јер су морали по диктату директорице Раде Трајковић, поједине присталице Демократске странке и они подмитљиви, неко за два метра дрва, неко за 50 евра, колико је коштао глас – била је више него довољна да „демократски Запад“ формира локалне органе по тадашњем Ахтисаријевом плану и да у „косовском парламенту“, поред присталица Самосталне либералне странке, има и Србе са високим образовањем. То су посланици Јединствене српске листе Раде Трајковић.

Мене лично, и многе друге Србе, напред поменути не представљају и немају никакав легитимитет, али су се они водили као наши представници. Либерали су путовали по свету и причали како је „држава Косово“ идеалано место за живот. Све поменуто је ситница у односу на приче које круже да су несрећници потписивали хартије којима се стотине хектара пољопривредног земљишта претвара у грађевинско, што је почетак мењања структуре становништва у корист Шиптара, на пример у „општини Грачаница“ где су Срби већина. И ко зна шта су све још чинили? Ако је тачно и само ово прво, то је криминал за озбиљну истрагу.

Сада је на ред дошао север Покрајине. Дачић каже, отприлике овако: ако Срби са севера бојкотују изборе представљаће их „Тачијеви Срби“, па им онда нико неће бити крив. Срби, који су на прошлим локалним изборима испливали на површину, а који руководе „косовским општинама“ са већинским српским становништвом јужно од Ибра, надалеко су познати по својој нестручности и незнању. Они су слепи поданици ХашимаТачија, ништа више.

Али, по Дачићу, криви смо сами, јер смо бојкотовали изборе.

Сада тиме плаше Србе на северу Покрајине. Та чувена Заједница српских општина, која треба да се формира, јесте новина, али је поражавајућа чињеница да ће она функционисати у оквиру „државе Косово“, значи по „косовским законима“. Тешко се то може прогутати и изаћи на изборе.Приче да ће многи „косовски закони“ да се мењају не значе нам ништа. Јер, остаће „косовски“ и то се неће променити. А ако то прихватимо, одричемо се Србије и њеног Устава!

Нека нам неко објасни по чему ће се, после избора, ти новоизабрани Срби разликовати од већ постојећих „Тачијевих Срба“? Чији ће они да буду када ће морати да раде по „косовским законима“ и под ингеренцијом Приштине у којој је Хашим Тачи премијер?

Јесте ли икада осетили потребу да будете на врху неке планине и да вриштите из свег гласа, до изнемоглости, док глас не изгубите, док не нестанете?

Бес који смо осетили после потписивања бриселског споразума не јењава. Сада нам је још јасније колико мало за своју државу вредимо.
Где себе видимо за неколико година, под условом да останемо на Косову и Метохији?

Пошто не могу довека да постављају нове тротоаре, клупе, кугле и остало, очекујемо сада да се досете нечег новог – јер новац треба потрошити. То сигурно неће бити нешта што ће дугорочно донети добробит српском народу и гарантовати нам сигуран опстанак. Јасно је да смо овде непожељни, и веровати у ишта друго чиста је заблуда. Има чак и предлога. Поучени искуством Срба из Новака код Призрена, предлажемо да нам набаве свилену бубу или рибице из Сингапура, па да их узгајамо. То сигурно доста кошта, а вероватноћа да ћемо успети је минимална.

Пут за Новаке одваја се испред Призрена, и одмах ту залазите у поља винограда. Виногради су зарасли у коров, запуштени су, а пре 1999. године изгледали су као рајски врт.

И само село је дивно, па је сасвим разумљиво што су људи скупили храбрости да се врате у тај део Метохије. Сви они одлично познају послове у винограду. Од свих који су их, у тој првој години по повратку, обишли, тражили су да се обнове чокоти, говорећи да ће они радити око њих. Али, узалуд. Нека невладина организација, нико јој се више ни имена не сећа, испитала је терен и дошла до сазнања да је то подручје идеално за узгој шафрана.

Тако су им уместо лозе, засадили шафран. Пребирали су Срби из Новака целу једну сезону те мале љубичасте цветове, скупљајући прах. Рекли су им, пре сађења, да килограм достиже цену и до 1000 евра. А Новачани су за целу сезону скупили око 400 грама. Онда су почели ређе да их обилазе, теорије о клими идеалној за узгој шафрана пале су у воду, а о виновој лози више се и не прича. Од недавно су Срби из Новака остали и без медицинске заштите. Заборављени од свих, окружени коровом, ипак су остали.

Могу са нама разне експерименте да врше. Јер, ко ће да нас заштити?
Свих ових година ништа се није урадило на побољшању услова живота Срба на Косову и Метохији. Направљени су модерни логори, а нас помињу у причи да је од „државе Косово“ направљено мултиетничко друштво. Док нас Београд није присиљавао да учествујемо у том циркусу било нам је лакше: држала нас је нада. Цео свет зна да слобода кретања за Србе на Косову и Метохији не постоји. Слобода кретања се помиње само када је север Покрајине у питању. Као да ми можемо до Дечана, Ђаковице, или Урошевца. Зато кажемо: када је могао шафран међу оне винограде, може и свилена буба у ову житницу где већ успева дуд.

Јер, небулозе овде најбоље пролазе! У поље, на своје имање, не можеш слободно, али нађу ти занимацију: допреме биљку из Азије да се око ње окрећеш. Из градова су нас протерали, повратак у њих је забрањена тема, али нам по селима зидају и постављају којешта, а доводе и жирафе и нојеве. На тих неколико стотина метара праве нам све и свашта, да се створи слика модерног насеља. То се онда представља као успех локалне самоуправе коју предводе Срби. А то су и једини резултати досадашњег рада „српских посланика“ у „косовском парламенту“.

За нас је то окићени гето, шарена лажа за све слепе код очију.
Формирањем Заједнице српских општина још више се затварамо.
Сви гетои у један гето!

Ни ту мира нећемо имати. Ту ћемо остварити само она права која се Приштини допадну, и то само на тих неколико стотина метара. И то је, ваљда, тај „бољи живот“ о којем они наши „мученици“ у Бриселу успеше да се договоре. Само још и Србе са севера да убеде па ће бити фонтана, тротоара, клупа и жардињера. Јер, све остало је савршено.

А, шта је са целом територијом Косова и Метохије? Зна ли ко где су нам државне границе?

Зар једна држава не показује своју моћ, своју озбиљност, баш на оваквим испитима – очувања својих граница? Држава вредна поштовања о томе чак и не расправља. Једно је када вас непријатељи присиле на тежак живот, а друго када се са њима удруже и они који су били ваша једина нада.

Зна се да се само на један начин територије губе и враћају. То није за зеленим столом, где једни причају а ви само климате главом и пристајете на све што вам кажу. Ако је национални интерес сачуватити 15 процената територије, онда се чека; у стрпљењу је наша победа. Народ трпи што трпи. Оним што су потписали нама на Косову неће бити боље, а јасно је да се територија губи. Шта је онда наш национални интерес? Ко ће, кад смо такви, да нас цени? Ко? Ја бих прва таквима патос брисала. Ко ће, после свега, нас на Косову и Метохији за нешто да пита? Кога ће да буде брига како нам је?

Ето нам Заједница српских општина, да се занимамо.

И питаћу вас опет: Јесте ли икада осетили потребу да будете сами на врху неке планине и да вриштите из свег гласа, до изнемоглости, док глас не изгубите, док не нестанете?
Kod:
http://facebookreporter.org/
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
879
Шест јеврејских компанија контролишу 96% светских медија



Моћ лажи, обмане и дезинформације, док Американци плаћају цену колективне глупости

“Ви знате врло добро, а и глупи Американци то једнако добро знају, да ми контролишемо њихову владу, без обзира на то ко седи у Белој кући. Видите, ја знам, а и ви знате, да ни један амерички председник није у позицији да нам се супростави, чак и ако урадимо нешто незамисливо. Шта нам они (Американци) могу да ураде? Ми контролишемо њихов конгрес, ми контролишемо њихове медије, ми контролишемо 'шоу бизнис', и ми контролишемо све што се догађа у Америци. У Америци можете критиковати Бога, али не можете критиковати Израел...“ (Израелски гласноговорник Tzipora Menache)





sixjews.bmp






Чињенице о јеврејској контроли медија

Највећи медијски конгломерат данас је Walt Disney Company компанија, чији је председники директор Мајкл Ајзнер (Michael Eisner- јевреј). Disney-ева империја, на челу са човеком који је описан од стране једног медијског аналитичара као “особа која мора да има све под контролом”, обухвата неколико телевизијских продукцијских кућа (Walt Disney Television, Touchstone Television, Buena Vista Television), сопствену кабловску мрежу са 14 милиона претплатника, као и две видео продукцијске куће. Што се играних филмова тиче, Walt Disney Picture Group, на челу са Џо Рот (јеврејином), обухвата Touchstone Pictures, Hollywood Pictures, и Caravan Pictures. Disney је такође власник компаније Miramax Films, којом управљају браћа Weinstein. Када је Disney компанија била у власништву нејеврејске Disney породице, пре него што је преузета од стране Ајзнера 1984. године, она је била типични пример добре и породичне забаве. Иако још увек има сва права на ‘Снежану’, под Ајзнером је компанија повећала своју продукцију материјала пуног графичког секса и насиља. Поред тога, она има 225 удружених станица у Сједињеним Америчким Државама, а сувласник је и неколико европских ТВ кућа. ABC-ово (Еи-Би-Си-ово) кабловско одељење, ESPN (И-Ес-Пи-Анне), је под управом јевреја Стивена Борнштајна, који је његовпредседник и извршни директор.
Ова корпорација такође контролише Lifetime Television и the Arts & Entertainment Network кабловску мрежу. Еи-Би-Си-ова радио мрежа је власник једанаест АМ и десет FM радио станица, које су такође смештене у великим градовима попут Њујорка,Вашингтона и Лос Анђелеса, а има и преко 3.400 филијала. Иако је првенствено телекомуникацијска компанија, Capital Cities/ABC је зарадила преко милијарду долара у издаваштву 1994. године. Власник је и седам дневних новинских издавачких компанија, Fairchild Publications, Chilton Publications, and the Diversified Publishing Group. Time Warner, Inc, је други по величини међународни медијски конгломерат.


Председник и извршни директор Џералд Левин је јевреј. Time Warner –ова филијала HBO (Home Box Office) је навише плаћена кабловска ТВ мрежа у земљи. Warner Music је далеко највећа светска рекорд компанија, а на њеном челу се налази Danny Goldberg. Stuart Hersch је председник Warnervision. Обојица, Голдберг и Хрш су јевреји. Warner Music такође промовише и “гангстерску реп музику”. Кроз своју сарадњу са Interscope Records, допринијео је популаризацији жанра чији графички стихови песама експлицитно позивају црнце да изврше насиље над белцима. Поред кабловске телевизије и музике, Time Warner је веома умешан и у продукцији играних филмова (Warner Brothers Studio) и у издаваштву. Time Warner –ово издавачко одељење (главни уредник Норман Перлштајн, јевреј) је највећи издавач магазина у земљи (Time, Sports Illustrated, People, Fortune).
Када је Тед Тарнер, нејевреј, направио понуду да купи CBS (Си-Би-Ес) 1985. године, настала је паника у медијским круговима по целој Америци. Тaрнер се обогатио путем реклама, и онда је изградио успешну кабловску ТВ мрежу, Си-Анне-Анне(CNN). Иако је Тaрнер запослио велики број јевреја на кључним руководећим позицијама у CNN-у и иако никада није заступао позиције супротне јеврејским интересима, он је човек са огромним егом и јаком личношћу, а био је сматран од стране директора Вилиjама Пејлиа (право презиме му je Палински, јеврејин) и других јевреја у Си-Би-Ес-у као неконтролисани и нестабилни топ који би се некада у будућности могао окренути против њих. Осим тога, јеврејски новинар Данијел Шор, који је радио за Тарнера, је јавно изјавио да је његов бивши шеф лично мрзео јевреје.
Да би блокирали Турнерову лицитацију, Си-Би-Ес-ови руководиоци су позвали јеврејског милијардера, хотелског, позоришног, и дуванског магната Лоренса Тиша да покрене “пријатељско” преузимање компаније. Од 1986. до 1995., Тиш је био председник и извршни директор Си-Би-Ес-а, чиме се отклонила било каква претња нејеврејског утицаја у компанији. Накнадни покушаји Тарнера да купи неку водећу ТВ мрежу су ометени од стране Левиновог Time Warner-а, који је власник близу 20% Си-Би-Ес-а и који има право вета кад се ради о великим погодбама.
Viacom, Inc., на челу са јеврејином Sumner Redstone (рођен као Murray Rothstein) је трећа по величини мегамедијска корпорација у земљи са годишњим приходима од преко 13 милијарди долара. Viacom, који се бави производњом и дистрибуцијом ТВ програма за три највеће ТВ мреже, је власник 12 телевизијских и 12 радио станица. Производи и игране филмове кроз Paramount Pictures, на челу са јеврејком Sherry Lansing. Viacom-ово издавачко одељење обухвата и Prentice Hall, Simon & Schuster, и Pocket Books. Ова компанија издаје видео садржаје у више од 4.000 Блокбастер продавница. Иначе, Viacom тврди да је попларан зато што је највећи светски снабдевач кабловског програма кроз Шоутајм, Ем-Ти-Ви (МТV), Nickelodeon и друге ТВ мреже. Од 1989. године, Ем-Ти-Ви и Nickelodeon су придобијали све више и више млађих телевизијских гледалаца.


Са три највеће врхунске медијске куће у рукама јевреја, тешко је за поверовати да је такав доминирајући степен контроле настао без намерног и усклађеног плана на њховој страни.


Шта је са осталим великим медијским кућама? Четврта на листи је Rupert Murdoch’s News Corporation, која је власник FOX Телевизије 20th Century Fox Films. Мурдок је нејевреј, али Питер Чермин, који је на челу Мурдоковог филмског студија и који такође надгледа његову ТВ продукцију, је јевреј.


Пета на листи је јапанска Sony Corporation, чијим одељењем у Америци, Sony Corporation of America, управља Мајкл Шулхоф, који је такође јевреј. Ален Левин,такође јевреј, на челу је Sony Pictures одељења.


Већина телевизијских компанија и компанија за производњу филмова, које нису у власништву највећих корпорација, су такође под контролом јевреја. На пример, New World Entertainment, који је проглашен од стране једног медијског аналитичара као „прва независна ТВ продукцијска кућа у Америци“, је у власништву Роналда Перелмана, који је такође јевреј. Најпознатија мања медијска компанија је Dreamworks SKG, која је права кошер афера.


Dream works је основан 1984. године за време велике медијске хајке коју су произвеле врло утицајне особе у медијској индустрији: Давид Гефен, бивши Disney Pictures директор Џефри Каценберг и филмски режисер Стивен Спилберг, од којих су сва тројица јевреји. Компанија производи филмове, анимиране филмове, телевизијске програме и снимљену музику. Две друге велике продукцијске компаније, Ем-Си-Еи (MCA) and Universal Pictures, су обе у власништву Seagram компаније. Председник и извршни директор Seagram компаније, гиганта алкохолног пића, је Едгар Бронфман, који је такође и председник Светског јеврејског конгреса.


Добро је познато да су јевреји контролисали производњу и дистрибуцију филмова још од оснивања филмске индустрије почетком двадесетог века.
И данас је исти случај. Филмови произведени од стране пет, горе споменутих, највећих филмских компанија – Disney, Warner Brothers, Sony, Paramount (Viacom), и Universal (Seagram) – су заслужни за 74% укупног биоскопског прихода у првих осам месеци у 1995. години. Три велике ТВ мреже су биле Еи-Би-Си (ABC), Си-Би-Ес (CBS) и Анне-Би-Си (NBC). Са консолидацијом медијске империје, ове ТВ мреже су престале да буду независне компаније. Иначе, док су биле независне, свака од њих је и тада, од самог почетка, била под контролом неког јевреја: ABC - под контролом Леонарда Голденсона; CBS - под контролом Вилијема Пејлија, а онда под контролом Лоуренса Тиша; и NBC - прво под контролом Давида Сарнофа, па онда под контролом његовог сина Роберта. Током периода од неколико деценија, особље ових мрежа, од дна па до самог врха, је било састављено од јевреја, а пројеврејска идеологија телевизијских мрежа се није променила ни када су мреже апсорбиране од стране других компанија. Јеврејско присуство на телевизији остаје поприлично јако. Како је већ наведено, ABC је део Ајзнерове Disney компаније, а сви извршни продуцери ABC-ових вести су јевреји: Виктор Неуфелд (20-20), Боб Рајхблум (Добро јутро Америка) и Рик Каплан (Вечерашње вести из света). CBS је недавно купљен од стране Westinghouse електричне корпорације. Ипак, Ерик Обер,такође јевреј, човек кога је именовао Лоуренс Тиш, је остао да буде председникCBS-ових вести. Што се тиче NBC-а, који је сада у власништву General electric,председник NBC-ових вести Ендру Лек је јевреј, као што су и извршни продуценти Џеф Закер (Данас), Џеф Гралник (NBC -ове вечерње вести) и Нил Шапиро (Dateline).

После телевизијских вести, дневне новине су најутицајније медијско информативно средство у Америци. Шездесет милиона примерака новина је свакодневно продато и прочитано. Око 1.500 различитих новинских публикација су заслужне за то. Могло би се закључити да такав велики број различитих новина у Америци би могао да пружи заштиту против јеврејске контроле и искривљености информација. Међутим, то није случај. Мање је независности, мање је конкуренције и много мање је представљања наших интереса, него што би то неки повремени посматрач помислио.

Дани, када су већина градова и вароши имали неколико независних новина које су биле издаване од стране локалних људи, давно су нестали. Newhouse империја јеврејске браће Семјуела и Доналда Њухауза не даје само пример недостатка праве конкуренције међу америчким дневним новинама, већ такође и илуструје незаситан апетит који јевреји показују за сва средства контроле мишљења. Newhouse је власник 26 дневних новина, укључујући и неколико већих и важнијих, као што су Cleveland Plain Dealer, the Newark Star-Ledger, и New Orleans Times-Picayune. Власник и највеће издавачке куће, Random House, са свим својим одељењима. У власништву су му и Newhouse Broadcasting, која се састоји од 12 телевизијских станица и 87 кабловских ТВ система, укључујућу неке од највећих кабловских мрежа у земљи; недељне додатне новине Parade, које имају тираж од више него 22 милиона примерака у само једној седмици; неких двадесетак водећих магазина, New Yorker, Vogue, Madmoiselle, Glamour, Vanity Fair, Bride’s, Gentlemen’s Quarterly, Self, House & Garden, и сви остали магазини који су у потпуном власништву Conde Nast групе.

Ова јеврејска медијска империја је основана од стране покојног Семјуела Њухауза, који је био имигрант из Русије.

Троје јеврејских новина

Сузбијање конкуренције и оснивање локалних монопола на ширењу вести и мишљења су окарактерисали пораст јеврејске контроле над америчким новинама. Способност јевреја да користе штампу као непобедиви инструменат јеврејске политике се не може боље илустровати него кроз пример троје најпрестижнијих и најутицајнијих новина у земљи: New York Times, the Wall Street Journal, и Washington Post. Ове новине, које доминирају америчким финансијским и политичким пријестоницама, новине су које су поставиле трендове и смернице за све остале новине. Оне су те које на националном и интернационалном нивоу одлучују шта је вест, а шта није. Оне стварају вест, а друге новине је само копирају. Све те три новине су у јеврејским рукама. Њујорк тајмс је основан 1851. године од стране два нејевреја, Хенрyја Рејмонда и Џорџ Џонса. Након њихове смрти, купљен је од стране богатог јеврејског издавача, Адолфа Оукса. Његов праунук Артур Салцбергер млађи је садашњи издавач и извршни директор Њујорк тајмса. Извршни уредник је Макс Франкел, а одговорни уредник је Џозеф Леливелд. Сви су јевреји.

Вашингтон пост, као и Њујорк тајмс, има нејеврејско порекло. Основан је 1877. године од стране Стилсона Хачинса. Џон Маклин га је купио од њега 1905. године, а потом га је наследио Едвард Маклин. Међутим, у јуну 1933. године, на врхунцу Велике кризе, Њујорк тајмс је морао да банкротира. Јуџин Мејер, јеврејски финансијер, купио га је на аукцији. Кетрин Мејер Грејам, Јуџина Мејера кћерка, сада управља Њујорк тајмсом. Она је главни акционар и председник је одбора Вашингтон пост компаније.
The Wall Street Journal, који сваки радни дан продаје 1.8 милиона примерака, највеће су тиражне дневне новине у земљи. У власништву је Dow Jones & Company, Inc., њујоршке корпорације која такође издаје 24 других дневних новина и, између осталог, недељнифинансијски таблоид Barron. Председник и извршни директор Dow Jones компаније је Петер Кан, који је такође јевреј. Кан је такође на позицији председника и издавача Wall Street журнала.
Ни већина осталих важнијих њујоршких дневних новина нису у бољим рукама него што су Њујорк тајмс и Wall Street журнал. New York Daily News је у власништву јеврејског градитеља некретнина, Mortimer B. Zuckerman-а. The Village Voice је лична имовина јеврејског милијардера Леонарда Штерна, који је такође власник и Hartz Mountain, фирме за снабдевање хране и осталог потребног материјала за кућне љубимце.

Други мас медији

Прича је поприлично иста и за друге медије. Узмимо, на пример, новинске магазине. Постоје само три магазина веће важности у Сједињеним Државама: Time, Newsweek, и U.S. News и World Report. Time, са недељним тиражом од 4.1 милиона примерака, издаје се од стране одељена Time Warner Communications. Извршни директор Time Warner Communications, као што је то већ споменуто, је јевреј Гералд Левин. Newsweek, као што је то већ споменуто, издаје Washington Post Company, на челу са јеврејком Кетрин Мејер Грејам.
Три од шест највећих издавачких кућа за књиге у Америци су у власништву или под контролом јевреја. То су Random House, Simon & Schuster и Time Warner Trade Group (укључујући и Warner Books и Little, Brown).

Последице јеврејске контроле медија

Ово су чињенице у вези јеврејске контроле медија у Америци. Свако ко је спреман да потроши неколико сати у некој великој библиотеци може проверити њихову тачност. Надам се да су вам ове чињенице у најмању руку узнемирујуће. Да ли би се требало дозволити да неки мањински народ има толику огромну моћ? Наравно да НЕ! Дозвољавајући јеврејима да контролишу наше информативне и забавне медије, ми им не дозвољавамо само да имају одлучујући утицај на наш политички систем и да контролишу нашу владу, већ и да контролишу мозгове и душе наше деце, чија понашања и идеје су више обликовани утицајем јеврејске телевизије него утицајем њихових родитеља, њихових школа или било којим другим утицајем..

 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Da, ako si ovu temu otvorio s namjerom da ispoljavaš svoj nacionalizam - što nužno ne mora nositi negativnu konotaciju, jer se nacionalizam ne mora uvijek ispoljavati kao mržnja prema drugim nacijama ili kao ksenofobija, onda se drži toga - veličaj svoju naciju, iskazuj svoje rodoljublje, ali ne satanizuj druge i ne ispoljavaj mržnju paranoju prema drugim narodima. Tvoj zadnji prilog nema veze sa tememom koju si postavio, nego je čisti antisemitizam, a to nije dozvoljeno na ovom forumu.
 
Natrag
Top