Na sta ste poslednje pomislili?

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa dobro jesil ti pismen il si usmen? Kakvi interesi, vidiš šta žena kaže, "zastupala je moje stavove"... znači stavovi su moji a PIGGY je samo radila kao PR menadžer i iznosila ih javno za šta je bila plaćena, to joj bio poso.
Ništa kontravezno nije bilo u toj listi, pobjednik je Bleki koji se i sam reklamiro prvih par stranica teme pa se kasnije predomislio i udario u kuknjavu toliko da je tema morala biti zaključana. Ako me sjećanje ne vara, čvrstu drugu poziciju zauzimao je daeth row, potom Tomisa i tako redom. Ja sam tada bio equus i nisam se nalazio na listi.:roll:

Ne znam ko je koga plaćao ali kad je neko PR onda je to zastupanje interesa, to su ozbiljne stvari :lol:
Jeste bilo kontraverzi prvih strana, glasači nisu bili sigurni za šta da glasaju ali su ipak prepoznali da sam se neopravdano našao na listi pa sam zato dobio samo jedan glas :)
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Pomislih: koliko smo samo srećni što postoji ovaj deo foruma. Alal vera (onom) ko uvede slobodne diskusije!
(P.S. Ovo što napisah ne da je retoričko, nego nije uopšte pitanje. Odgovori tipa: admin, bataraka isl. nisu potrebni)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pomislih: koliko smo samo srećni što postoji ovaj deo foruma. Alal vera (onom) ko uvede slobodne diskusije!
(P.S. Ovo što napisah ne da je retoričko, nego nije uopšte pitanje. Odgovori tipa: admin, bataraka isl. nisu potrebni)

Nemoj škripat Beljo... popij malo zejtina kad razmišljaš.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pomislih kako je Pycyleaks rešio da postane kul pa piše iz oflajn moda. stink.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Mislim se nešto kako su svi fini i kulturni, kao... nije red ovo, nije red ono. Ma zaboli me za forumskim bon-tonom, pišem šta hoću i o kome hoću... i kad hoću. Ja sam "Bečka škola" (grmečki smjer).:D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mislim se nešto kako su svi fini i kulturni, kao... nije red ovo, nije red ono. Ma zaboli me za forumskim bon-tonom, pišem šta hoću i o kome hoću... i kad hoću. Ja sam "Bečka škola" (grmečki smjer).:D

Pa ono, nikad nije kasno za ovakve zaključke ali bili bi efektivniji da su stigli za vreme "tiranije" Slobodnim diskusijama :yea:
 
Natrag
Top