Na sta ste poslednje pomislili?

TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Itekako si potencirao posredno ili neposredno svoje učešće u sređivanju Slobodnih diskusija, ne mislim samo na pitanje neaktivnosti. Ne radi se tu o potrebi korektnosti, morala i sličnim glupostima već o nameri svesnog ponižavanja svih onih koji ruše "nivo " foruma i "osveti" čim se ukaže prva prilika. Razne teme si stalno navodio kao primer a takve ideje teme se i dalje otvaraju i takvi članovi se i dalje registruju na forum. Ali tebi je često bilo bitno da spustiš nekoga ako ti je tema besmilena
Da, poznato mi je to... Ali, o Rusu sam već pisao u nekoj od ovih slobodnih tema i ne bih da se ponavljam (koga zanima, nek kopa i traži).

Pomislih kako bi bilo lepo i korisno da nisam ovoliko lenj.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Pomislila sam kako je lepo imati prijatelje koji misle na tebe, i saosecaju sa tobom kad je protrebno.:D
Bolje bi ti bilo da mi prosledis neki provereni recept za Svarcvald tortu nego sto nista ne radis!:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pomislio sam još nešto da kažem Rusu ali u međuvremenu se nastavilo pisanje po temi pa bi sad zvučalo deplasirano a i priznajem da me mrzi da citiram pojedine rečenice kad je uglavnom sve rečeno. Svakako da za svoje pisanje nisam tražio podršku niti neka priznanja, pokajanja i sl. niti je svrha bilo preispitivanje Rusovog rada u stafu ali vidim po komentarima da je ispalo drugačije. Ono što sam rekao je pogrešno protumačeno ali je barem dovelo do zaključka da se forum i dalje prati.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pomislio sam još nešto da kažem Rusu ali u međuvremenu se nastavilo pisanje po temi pa bi sad zvučalo deplasirano a i priznajem da me mrzi da citiram pojedine rečenice kad je uglavnom sve rečeno. Svakako da za svoje pisanje nisam tražio podršku niti neka priznanja, pokajanja i sl. niti je svrha bilo preispitivanje Rusovog rada u stafu ali vidim po komentarima da je ispalo drugačije. Ono što sam rekao je pogrešno protumačeno ali je barem dovelo do zaključka da se forum i dalje prati.

De ti još koji put... slobodno. Iskren da budem, očekivo sam da više miševa skupi hrabrost i izađe iz rupe, al... mrka kapa. Za sada, još uvijek samo vire i trepću prestravljenim okicama. Ko zna... možda bi se u nastavku stvorila gužva u Slobodnim ko u najbolja vremena.:roll:

P.s. A tolko sam prikladnih, predivnih sličica šarenih tabletica džabe skido i prerađivo, da podijelim recepte na brzinu. Šteta.
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Setih se da sve ima svoju cenu... Evo, poslednjih nekoliko dana sam burno živeo i sad sam prehlađen.
 
Natrag
Top