mts telenor ili vip

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Imam već duže vreme VIP-ov paket 325 (325 minuta, 325 poruka i 325 mb interneta)...Zadovoljna sam...Čak šta i više nego što sam očekivala...
Takođe, pored VIP-postpeida, imam i MTS prepeid...samo za ''servisne'' usluge..(za parking itd.)...
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
koristio sam postpaid pakete sva tri operatera, (od mts-a sam na kraju i tužbu dobio :) ), jer su što se tiče razgovora sve zaokruživali na 60s, prosto da skreneš, 300 min ti ode za 10 dana!!! Telenor nije loš, nervira me što ne možeš kod njih da platiš račuin. A sa VIP-om sam prezadovoljan, prem da su im telefoni papreno skupi.
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
Ja imam dosta loših iskustava sa mts-om pa ću da pređem u telenor... u mts-u su sve sami lopovi, licimuri i demoni! :D
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
MTS sam koristio samo prepaid i to pre par godina...
VIP koristim 3 godine prepaid i od skoro postpaid... Cene su ok, a radnici u poslovnicama su veoma ljubazni, ali pojedinci iskazuju neprofesionalizam..
A sto se Telenora tice, bolje mreze kod nas nema :)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.637
Ja supruga i matori koristimo VIP postpejd,neki smart 850.....mada ja imam od kad sam kupio prvi telefon 064,a deca...TELENOE...svi troje....tako da kad pogledaš,imamo sve tri mreže,mada,kad sam glasao u ANKETI,glas sam dao VIP-u........prezadovolja sam.......zaista
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
Ja supruga i matori koristimo VIP postpejd,neki smart 850.....mada ja imam od kad sam kupio prvi telefon 064,a deca...TELENOE...svi troje....tako da kad pogledaš,imamo sve tri mreže,mada,kad sam glasao u ANKETI,glas sam dao VIP-u........prezadovolja sam.......zaista

VIP je dobar i ja imam smart postpaid, ali sam uzeo Telenor karticu jer kad sam u kuci u prizemlju, ili uopste nemam signal ili imam 1-2 crte... Na svakom telefonu ista prica... Dok na Telenor kartici imam pun signal... Mozda je i do zidova kuce, ipak su malo deblji nekih 50-60cm :D Ali bitno je da Telenor radi kako treba :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
1
Nedavno sam uzeo mts-ov MixNet S paket sa 100 min, 200 sms (= 650din+3G). Da li su ovi besplatni minuti prema svim mrezama ili samo mts?
 
Natrag
Top