mts telenor ili vip

Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
38
Cela moja porodica i ja sa njima smo u Telenoru i zadovoljni smo opcijama koje mozemo da imamo,
s obzirom da smo godinama Telenorovi korisnici. to_become_senile
 
Učlanjen(a)
21.08.2013
Poruka
1
Dobio sam danas fon iz mts-a. Oguljen je i nakon 2 i po sata punjenja ne moze da se upali. Pojavi se samo "HTC quitely brilliant" i nakon toga se ugasi.
 
Učlanjen(a)
13.09.2013
Poruka
1
Preporucujem vam da nikada ni u jednom trenutu i ne pomislite da budete korisnik MTS,jer je velika verovatnoca da cete doziveti iste neprijatnosti kao ja.NAJVECI LOPOVI!!!!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
33
dobro je kada ima konkurencije,onda ce biti i ponuda i moci cemo da pricamo ko je najbolji,licno sam na telenoru i nije lose al to je samo zbog konkurencije inace su svi skloni monopolizmu
 
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
801
Edber je potpuno u pravu, secam se kada nije bilo VIP-a, dobijes jednu budjavu ponudu i ako hoćeš prihvati je ako nećeš bolje za njih. :)
 
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
15
Moj glas za telenor.
Za 7 godina nikakav problem niti pokusaj lopovluka.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
11
Sve pohvale za VIP do sada nisam imao nikakvih zamerki koristim post pejd vec 6 godina.
Mts uglavnom pamtim kao lopovsku bandu koja jedva ceka da ti negde skine neki dinar a vrhunac sam doziveo pre neki dan kada su mom drugu trazili da uz ugovornu obavezu potpise saglasnost da placa dodatnih 150 din za uslugu 3G ,na moje pitanje kako mogu da naplate uslugu na teritoriji koja nema 3g signal odgovor je bio ALI OVDE IMA ???
Telenor koristim vec 5 godina za internet i zadovoljan sam u potpunosti sa protokom i profi odnosom operatera
 
Natrag
Top