Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
21.12.2009
Poruka
9
Evo vam jedan predlog, pa se mucite kao sto je na slici na avatar, a može mesto zemlje i i srbija kao mapa, što bi bilo prikladnije za ovaj sajt. poz i srećno
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
3
Promena nabolje

Vidim da je došlo do izvesnih promena što se tiče zadate teme konkursa što ću ovom prilikom pozdraviti, jer da se razumemo ako je zadata tema sužena neostavlja puno prostora za kreativnost.:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Glasam za onu polovinu devojke, Sunce, palme i sve što uz to ide! Autoru već rekoh, par različitih varijacija boja i to je to! :)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Mlogo volim da citam ovakve rasprave........tada se uvek setim kako je bilo lepo .....kada sam bio...mlad .....i bl.... . Tada se nasmejem i to me oraspolozi....
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
12
Wizard je lik stuchniji i koliko primecujem mozhe da vam drzhi predavanje...ali nekako ima manjka ideja ili je lenj bio u realizaciji (samo sam jedan rad video)

Nikad ne šaljem više radova od jednog.
Napravim ono što mislim i to je to.
Ili prođe ili ne.
Nije da baš želim ili moram napraviti najbolje.
Dizajnirao sam svakakve stvari, ponekad ti ne prođe možda najbolji projekat, a ponekad prođe takva glupost da nebi to imao ni na WC školjci.
Sve je to stvar nečijeg ukusa a o ukusima se ne rapravlja.
Zato ne gubim mnogo vremena jer ga i nemam.
Odvojim određeno vrijeme za nešto i to napravim, i tu je cijeloj prići kraj.
Oni koji hvala bogu imaju vremena i žele se natjecati neka rade.
Možda neće ništa dobiti ali barem će steći iskustvo više koje će im kasnije dobro doći.
Ja i nemam neku potrebu za natjecanjem jer sam uspio u svom životu.
Imam dobar posao, financijski sam siguran, sretno oženjen i čekam dijete.
Što će mi više u životu.
Dao bog da svima vama bude tako.:)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Možda neće ništa dobiti ali barem će steći iskustvo više koje će im kasnije dobro doći.
Ja i nemam neku potrebu za natjecanjem jer sam uspio u svom životu.
Imam dobar posao, financijski sam siguran, sretno oženjen i čekam dijete.
Što će mi više u životu.
Dao bog da svima vama bude tako.:)
Svaka cast onda. Kad me malo bolje upoznas, van ovog oklopa gladijatora lezi smirena osoba koja zeli svima dobro, imam arogantni sistem samoodbrane, samo ti govorim stvari sta kako.
Lepo je to sto imas devojku sto volis i sto cete imati klince, ali mozda dobijes neke nove inspiracije jer to ti fali. Tehniku imas. Eto toliko i pozz :)
Glasam za onu polovinu devojke, Sunce, palme i sve što uz to ide! Autoru već rekoh, par različitih varijacija boja i to je to! :)
Thanks bro :) Znaci mnogo misljenje clana koji ima reputaciju ovde ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
31
e ovo je uradjeno za sat - dva u illustratoru cs4 (instalirao sam ps cs5 a ne radi mi a cs4 sam obrisao tako da nisam mogao preko photoshopa...)
serbianforumlogo101.jpg

radio sam u 2x vecoj rezoluciji ali cu ako je potrebno smanjiti...
sve ideje, predlozi, zamerke i sl. su dobrodosli...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top