Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ne moras svoje radove iznositi prije glasanje :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
5
serbianforum.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Zamolio bih vas da logotipe saljete na email pomenut u prvom postu u formatu programa u kojem je radjeno. IMG, GIF i PNG primeri koje ovde postavite nece biti prihvaceni.
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218

Lepo i jednostavno...ali sto svi stavljaju istog coveka koji lezi niko nije rekao da mora bas taj cikica...Probajte sami da nacrtate...

moze li mi ko reci do kad traje konkurs!!!!

odes na prvi post i sve ti lepo pise...samo kada oces da procitas

Zamolio bih vas da logotipe saljete na email pomenut u prvom postu u formatu programa u kojem je radjeno. IMG, GIF i PNG primeri koje ovde postavite nece biti prihvaceni.


Ne umeju da citaju...ili prosto ne zele (mrzi ih) da procitaju... vide temu logo konkurs i odma svi prave...a niko nista ne cita...posle ce da placu...xD
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Layer u PS u je sloj, ako radis recimo pozadinu sa senkom to je jedan layer pa font na to, je drugi layer (mislim nemoras ti to tako) ali radi se u layerima da bi svaki deo bio lak za dalje prepravljanje, ako im das psd. sa jednim layerom to je kao da si im dao jpeg, moraju opet da ga rade ako hoce da ga prepravljaju. Nadam se da sam ti pomogao i da si skontao.
A sto se tice tvog logotipa mislim da je predetaljan i odradjen je od par jpeg-ova, pa ti se vidi preklapanje na ledjima i ta srca nisu bas u fazonu foruma. Kritika je iz najbolje namere, nema ljutnje, ako si to zacrtao nastavi.
Svidja mi se sto si uporan i pokusavas nesto u cemu nemas osnovu ali neodustajes.
Da, otvorio sam PS i video da je su to delovi slike koja se radi. Nije problem u tom, nego u predavanju istih. Ja originalne radove imam u PSD, a sad ako im posaljem, ja saljem samo gotov rad (jer sve ovo nije radjeno u ps) i tako u krug. Ne znam da li ce mi to predstavljati problem... :(

Gde će zenu izbacivati, ona je "glavna", dosta nam je i ova donja polovina! :lol:
Fatallity-Nisam mislio još boja, samo ista slika sa različitim bojama, čisto da ljudi odaberu koja im se najviše sviđa. Senka sam mislio ono-oko palme, čisto predlog. Nastavi samo! :)
Ne dirajte mi glavnu ulogu, ta polovina bi prodala pola Beograda da se stavlja na bilborde pored proizvoda ;)
Da, apsolutno te razumem, ista slika samo sa shiftowanim Hue-om (ko zna ACD SEE znace). Samo recite u kojim bi bojama zeleli da budu slike koje ce se "prefarbavati", da li ovih 9 default forumskih...?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
155
Da li moze oreko photo shop cs4 zanima me da li moze da se stave vise slika pa da dobej jednu kako da nacrtam cikicu i kako da pravim efekte kao potpis lonfile-a ili tako nesto slicno preko cega vi pravite logo
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2009
Poruka
1
I jos jedna ispravka, kaze se lejer a ne lajer ako cemo ,,po srpski".
Konkurs je bio relativno skoro i nije mi bas najjasnije zasto toliko cesto menjati logotip kad on treba da bude jedan, originalan i nepromenjiv...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top