Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Da li moze oreko photo shop cs4 zanima me da li moze da se stave vise slika pa da dobej jednu kako da nacrtam cikicu i kako da pravim efekte kao potpis lonfile-a ili tako nesto slicno preko cega vi pravite logo
Imas na youtube sve tutorijale oko CS4. Sta god te interesuje, ukucaj kljucne reci tipa: create transparrent image photoshop, ili burn effects photoshop tutorial itd.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
I jos jedna ispravka, kaze se lejer a ne lajer ako cemo ,,po srpski".
Konkurs je bio relativno skoro i nije mi bas najjasnije zasto toliko cesto menjati logotip kad on treba da bude jedan, originalan i nepromenjiv...

Konkurs je bio pre 9 meseci i tada nije izabran logotip koji bi predstavljao forum pa smo stoga stavili nesto da stoji dok ne dodjemo do konacnog resenja.
A to lajer ili lejer...i jedno i drugo je nepravilno tako da je glupo raspravljati o tome. Oni koji treba da razumeju su shvatili o cemu se radi.
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
178
ima li ko da se razumije u photo shop..imam jedan problem kad ocu da npr. pisem slova na neku sliku nemoze..vec samo kad kliknem ctrl sve zumira..to se desava i sa svim komandama na foro shopu..ako neko zna resenje neka kaze!!
hvala unaprijed!!!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Ajde da kazemo da mozete da stavite nesto drugo osim lezaljke, znaci sta vi odaberete. Drugo, nemojte da stavljate nikakve srpske motive, ovo nije nacionalisticki forum, logotip treba da bude zabavan i veseo.
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2010
Poruka
3
Pošto planiram da počnem da radim dok mi nisu nestale ideje :), želeo bih da znam šta se dešava ukoliko se koriste nestandardni fontovi? Da li je tada potrebno rasterizovati tekst ili ga jednostavno poslati uz psd fajl? Pozz :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
7
4627042419_c41e04d264.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top