Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
1
Po meni imamo malo vremena za ceo posao mozda bih i ja napravio nesto ali sam pocetnik pa radim vremenski duplo vise.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Admine, da li si video moje radove na prethodnim stranama? Znaci da onaj sa srpskom palmom otpada?

http://serbianforum.org/konkursi-i-nagradne-akcije/103106-logo-konkurs-6.html




I da li kad zavrsimo radove, saljemo SAMO PSD sliku sa pratecim infoom o autoru ili ima jos nesto?

Radio sam u ACD SEE Pro 2, ako nije problem. Hvala unapred na odgovoru.

Na prvo pitanje je odgovor da, na drugo ti je odgovoreno u prvom postu konkursa.


Po meni imamo malo vremena za ceo posao mozda bih i ja napravio nesto ali sam pocetnik pa radim vremenski duplo vise.

Ako ti je za ovo malo 11 dana, onda nemoj ni da pocinjes.




Jos jednom, nemojte ovde da postavljate vase radove.
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Da li rad mora da se uradi u svih 9 boja foruma? I ako nismo radili rad u Photoshopu kako onda da prinesemo layere ako ih ni nemamo? HD PSD format sam snimio, to nije problem.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Ne, dovoljno je samo u kombinaciji crna zelena a ako nisi radio u PS-u onda neces ni imati lejere kao sto si rekao pa ih stoga nisi obavezan imati. Nigde ne pise da format mora biti u PSD, vec nekoliko puta sam rekao da procitate prvi post ponovo, sve je napisano.
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Ne, dovoljno je samo u kombinaciji crna zelena a ako nisi radio u PS-u onda neces ni imati lejere kao sto si rekao pa ih stoga nisi obavezan imati. Nigde ne pise da format mora biti u PSD, vec nekoliko puta sam rekao da procitate prvi post ponovo, sve je napisano.
Hvala mnogo to je sve sto sam zeleo da znam. Jako si ljubazan i moram da ti se zahvalim :)
 
Učlanjen(a)
11.03.2010
Poruka
1
Uff...sve je vrlo neozbiljno.Potrudiću se ako budem našao vremena da vam nešto napravim.
Vama ustvari treba banner,tj. header a ne logo(sudeći po dimenzijama)?
LM-ukoliko stignem,odradiću vam logo.
pozz

i da-gde bi bio pozicioniran banner za moj site i koliko dugo ukoliko osvojim 1-vo mesto? ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
178
logoserbiaforum.jpg

ako ima ko kritiku neka napise!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
2
ARTivix

VELIKI pozdrav za promene , volim novitete to mi je i posao radim u cs4 i corel x5 vas logo je najmanji problem da se uradi u toj velicini i posalje ali nagrade su jako tanke jer sve to vec imam a eksponiranje ne zanima . Kada bi bilo nesto opipljivije NAGRADE bio bi zainteresovan . U svakom slucaju bicu tu sa strane i posmatrati .
ARTivix

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

logoserbiaforum.jpg

ako ima ko kritiku neka napise!!
logotip se ne radi sa senkom , lep pokusaj brljanja
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
178
VELIKI pozdrav za promene , volim novitete to mi je i posao radim u cs4 i corel x5 vas logo je najmanji problem da se uradi u toj velicini i posalje ali nagrade su jako tanke jer sve to vec imam a eksponiranje ne zanima . Kada bi bilo nesto opipljivije NAGRADE bio bi zainteresovan . U svakom slucaju bicu tu sa strane i posmatrati .
ARTivix

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------


logotip se ne radi sa senkom , lep pokusaj brljanja

koliko mi se cini i ovaj sadasnji logo ovog foruma je sa sjenkom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top