Letnji Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
25
Pocela sam da upoznajem mogucnosti interneta tek pre mesec dana i jos uvek ucim i istrazujem, imam 53 godine i puno obaveza u kuci i naposlu, idem na jogu...dakle, ne mogu da se angazujem oko letnjeg konkursa, ali sjajni ste :yea:pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
3
Napravih ja 20 postova, al sam se u medjuvremenu predomislio, nemam vremena za ovo, leto je, da ne popunjavam prijavu dzaba.
Zovite sledeci put kad bude konkurs
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
2
BiH

Veliko hvala od srca,
rado bih se prijavila na konkurs, ali radim u prosvjeti, imam dvije curice i supruga tako da sam puna obveza. Javljam se kako bih Vam uputila iskrene pohvale za ovaj forum i Vaš rad. Toliko ste mi pomogli da ne znam koje riječi da Vam uputim. Zaista Vam hvala puno!
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
5
u svakome slucaju osjecam se pocascenim sa ovom ponudom,hvala na povjerenje.Forum vam je odlican,a ja se nadam da ce biti tema na koje ponekad mogu biti koristan.Ako mi se da prilika za neki moji doprinos vjerujem da cu dati moji skromni doprinos......hvala jos jednom i pozdrav moderatoru,vasoj radnoj ekipi i svim clanovima foruma.
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
12
hvala na pozivu ali u zadnje vreme nemam bas puno slobodnog vremena da budem aktivniji, ali cu razglasiti sto vise o ovom forumu kako bi doveo sto vise ljudi ovde. stvarno je super forum. ima svega i svacega. mnoge stvari koje sam dugo trazio sam nasao ovde. i trudicu se kad god budem mogao da uvecam forum i da postavim neki novi link za skidanje igrica, filma...
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
2
A sta recimo j aimam od svega toga,jel placate nesto ili sta???

Cisto budem mod??

Inace imam extra dobar upload i download s posla.

pozz
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Napravih ja 20 postova, al sam se u medjuvremenu predomislio, nemam vremena za ovo, leto je, da ne popunjavam prijavu dzaba.
Zovite sledeci put kad bude konkurs

Pa nece tebe niko moliti,ako ne mozes 1h odvojiti da malo pomognes forumu,onda nema potrebe da se prijavljujes. Ima dosta koji zele i koji se trude da forum bude bolji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top