Letnji Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
31.07.2009
Poruka
1
gdje pise u konkursu da mozes uopste konkurisati za moderatora . citaj

Mozda sam i hteo da se prijavim ali kad sam ovo procitao i to od urednika.Nemam reci

Zelim vam srecu u radu , Još jednom hvala i puno uspjeha.
Takodje se slazem sa tobom potpuno! Mislim da bi stav nekoga ko sebe zove urednikom trebalo da bude mnogo tolerantniji i uctiviji a da se pri tom oseti dovoljna doza zrelosti!
Vec sam asistent na jednom od nasih najboljih foruma i mislim da cu tamo i ostati.
Bez uvrede, ali to je samo moje misljenje!
Hvala u svakom slucaju!


S postovanjem,pop9
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
3
Kako ja da prijavim kad mi trazi 20 postova, jel treba prvo da ih postujem pa onda prijava :???:
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Kako ja da prijavim kad mi trazi 20 postova, jel treba prvo da ih postujem pa onda prijava :???:


to je za prijavu za uploadera


  • Da dnevno ubacuje minimum 20 postova/tema sa download linkovima ( nije obavezno svaki dan 20 vec da to bude dnevni prosek )
  • Da forumu posveti minimum 1h svog slobodnog vremena dnevno

popuni prijavu i kreni sa ubacivanjem . znaci svaki dan moras ubaciti 20 postova ili vise.
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
Posto posedujem skromno znanje i jos uvek ucim bilo bi neozbiljno da se prihvatam bilo kakvog posla i da neko mora zamnom da cisti.Sto se tice vremena posvecenog forumu ja daleko prebacujem potrebne kvote ali zato sto mi je ovde prijatno,ne zbog ispunjavanja nekakvih normi.Zahvaljujem se na ukazanom poverenju,meni je i kao clanu lepo a forumu cu pomoci da bude jos uspesniji u skladu sa svojim mogucnostima.Puno pozdrava:)
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Takodje se slazem sa tobom potpuno! Mislim da bi stav nekoga ko sebe zove urednikom trebalo da bude mnogo tolerantniji i uctiviji a da se pri tom oseti dovoljna doza zrelosti!
Vec sam asistent na jednom od nasih najboljih foruma i mislim da cu tamo i ostati.
Bez uvrede, ali to je samo moje misljenje!
Hvala u svakom slucaju!


S postovanjem,pop9

Tesko da je najjbolji...........
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2010
Poruka
17
Hvala na pozivu,drage volje bi preuzeo tu obavezu ali mi posao i druge obaveze ne dozvoljavaju!!!!sorry
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top