Letnji Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
12.05.2010
Poruka
5
Onda 1. hvala 2. hvala lijepa. 3 . najljepša hvala,super ste. 4 . vi ste forum br 1 na ovim prostorima :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Hvala puno na dopisu!Izpracam svima veliki pozdrav iz Bugarska i zelim sve najbolje i mnogo zdravje i srece!
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2010
Poruka
1
E, bas Vam hvala na ponudi ali nisam bas bila aktivna na forumu tako da ne verujem da mogu ucestvovati na konkursu, a mislim da bi to za mene bilo bas zanimljivo. Na zalost, ocigledno ne odgovaram uslovima konkursa. Ipak, hvala Vam na punudi. Ako postiji mogucnost da se zaobice uslov, rado prihvatam.
Srecno u daljem radu
DubravkaMIL
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
1
odgovor na konkurs za urednika

Vi i jeste forum br 1 na ovim prostorima :yea: i nije da vam laska, ali najviše vremena provodim na Vašem forumu jer jako mnogo vremena inače, zbog svojih poslova provodim na netu. Volio bih da imam barem još 24 sata dnevno da ispunim sve obaveze koje sebi dam u toku dana, a i onda bi bilo pitanje dali mogu još taj sat ili dva posvetiti ovom, mom najomiljenijem forumu. U svakom slučaju hvala na pozivu i želim Vam svaku sreću u budućem radu!
Samo napred i neka vas sreća prati!! Pozdrav iz Prijedora :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
17.03.2010
Poruka
1
Hvala na pozivu

Zelim da se zahvalim na pozivu i da kazem da vredi pokusati bez obzira na godine.Bogatstvo duha i znanja se stice razmenom informacija bez obzira na godine,nacionalnu pripadnost i boju.

Hvala jos jednom,
Zandricayes3
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
1
Takodje hvala na pozivu,ko kaze da godine igraju negativnu ulogu,vazna je dusa.
Nazalost u Africi sam i Internet nije najstabilniji.
Pozdrav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top