Letnji Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Pa valjda sam aktivan za urednika.Prijavio sam se i napisao sam bar 40 postova u 2 dana
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
2
Hvala na ponudi, ali nisam baš vješt s webom, ali što se grafičkog uređivanja tiče (knjige, novine, magazini, itd) tu sam. :)
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Nije lose ovo sto radite, ali svi koji zele da budu urednici jednog ovakvog foruma moraju da znaju da nije fora imati neku funkciju, nego se treba odraditi za sta si zaduzen...

Vidim da ima malo urednika, a neke teme su slabo odrzavane, nisam pratio koliko je bilo urednika najvise, ali ovo sto se ima sada je mali broj za ovoliki forum :)))

Mene zanimaju samo nekoliko skecija, kao sto su forumi za kompjutere, sport... tu su i zanimljivi sajtovi, humor itd...

Sve u svemu ovaj forum je totalno razbio sve poznatije forume koji su na netu dugi niz godina :)
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
13
kako može gospodin da tvrdi da je star? Ako već ima te lepe godine,znači da ima i životnog iskustva koje može da podeli sa mnogima od nas. Puno pozdrava
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
46
jeli bre a koji su uslovi da se postane urednik...???

samo se prijavis ovde i dnevno ubacujes 20 postova...???
samo to...???
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Pa uredjujes malo forume dajes savjete i slicno.....
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
4
komkurs

Drago mi je za vas dopis,ja sam uz vas... Samo nemam puno vremena da cesto koristim kompjuter,a kamoli internet,pa mi nemojte zamjerit.... pozz i sve najbolje, samo napred!
 
Član
Učlanjen(a)
21.04.2010
Poruka
33
ja sam se prijavio i zeleo bih da budem urednik imam dosta iskustva sa tim i imam svoj forum tako da sam dosta vremena kraj racunara denvno a i znam da radim sve sto se foruma tice voleo vih da budem urednik za sport i za filmove i igrice posto sam licni trener bodybuildinga tu bi temu dosta obradjivao a filmovi i igrice su mi hobi pa to bi mogo dosta da odradjujem i kontrolisam pozz javite mi sta ste odlucili
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top