Krvavi obračuni balkanskih EGWista

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A papine slike ( vise papa ) gde oni pokazuju isti znak nisi postavio.

Hajde posteno kazi nama zasto si to prikrio?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A papine slike ( vise papa ) gde oni pokazuju isti znak nisi postavio.

Hajde posteno kazi nama zasto si to prikrio?

Evo jednog gde prikazuje drugi satanisticki simbol

 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Osim ako netko ima dobro mišljenje o Katoličkoj crkvi. Tako funkcionirate i mislite vi sektaši, pogotovo subotari i jehovci.


Ne zašto. Ako neko hvali Katoličku crkvu za neko dobro itekako je to sasvim ok. Zašto bi to bilo loše i ko je rekao da je loše? To moje mišljnje. Ali vidiš ti si napravio upravo ovu podelu a to je da eto neko hvali Adventiste..strašno..pa šta je tu strašno?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ne zašto. Ako neko hvali Katoličku crkvu za neko dobro itekako je to sasvim ok. Zašto bi to bilo loše i ko je rekao da je loše? To nijem moje mišljnje. Ali vidiš ti si napravio upravo ovu podelu a to je da eto neko hvali Adventiste..strašno..pa šta je tu strašno?

I ti si s Marsa pao. Ja samo prenosim "pozdrave" koje vam šalje Pavle Simović 'Institucija':
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
I ti si s Marsa pao. Ja samo prenosim "pozdrave" koje vam šalje Pavle Simović 'Institucija':

Ali nema ništa loše ako ljudi na funkcijama pohvale Jehoveine Svedoke ili Adventiste ili druge...Ne znam šta je tu loše...

A ovo što navodiš je upravo ta dijalektika...dve strane koje rade isto delo a kobajagi se ne slažu međusobno.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Da su mu katolici slavili rođendane i pjesme pjevali, kao adventisti, možda bi i kojeg poštedio.

Ne bi čak ni tad. Jedemo meso, pijemo alkohol i kavu... ne zaboravi da je on imao prehrambrene navike potpuno identične "zdravstvenom" zakonu. Uz to je prezirao Euharistiju i samo Kršćanstvo.....
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ne znam ja to...ja kažem da sve zavisi koji je povod hvaljenja. Uvek dobro delo i dobročinstvo je za svaku pohvalu. Tako je i vezano za druge.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top