Krvavi obračuni balkanskih EGWista

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Biden se sam ekskomunicirao iz Katoličke crkve zbog zalaganja za abortus. Prošle godine ga je jedan biskup odbio pričestiti. Biden je već subotar, oni su strčnjaci za zaradu na klanju djece.

Upravo tako, kanon je u tom pitanju jasan da jasniji ne može biti.

Što se tiče subotarstva, i te kako je već njihov, po mnogim pitanjima, ne samo po svojem podržavanju klanja nerođene dece.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nastavak pendrečenja P.S. 'Institucije':

Ted Vilson, novoizabarani predsjednik SDA čita pismo od predsjednika Obame:

Slatkorečiva senatorka Hilari Klinton (ze one koje slabije služi pamćenje, žena Bila Bombaša):

A evo i pohvale od starog dobrog Džordža (zli jezici tvrde člana društva "Lobanja i kosti"):

Dragi adventisti, ako se možda pitate zašto ovi znameniti ljudi koji hvale vašu crkvu dižu dva prsta, nemojte se sjekirati, to samo da se jave čika Dijablu, kao što priliči kulturnim osobama.


Lako je nekoga oblatiti tako sto ce se pozitivna stvar prikazati kao negativna.

Sto se tice ovih videa koje je prilozio Stvarnoslap, AMIN ZA NJIH, jer Hriscani uvek trebaju da pokazu primer drugima, u porodici, drzavi i drustvu..itd.

Zli namcorasti covek ce u svemu videti nesto negativno, i takav nije u redu ni sa samim sobom, vec je stalno konstantno krut, namrgodjen, bahato kriticki nastrojen, nedruzeljubiv, i krajnje zao.

Stvarnoslap nikako ne moze da me ubedi da nije takav, jer on sliku o sebi rusi sve vreme.

I jos jedno pitanje.
Zasto u skolama u Srbiji ( za druge drzave ne znam ), djaci dizu dva prsta kada odgovaraju.

Zasto pape pokazuju znak djavola sa podignutim kaziprst i malim prstom u znak pozdrava?

Dakle stvarnoslap, prvo pocisti u svojoj kuci, pa onda zagledaj iza tudjih vrata.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Lako je nekoga oblatiti tako sto ce se pozitivna stvar prikazati kao negativna.

Sto se tice ovih videa koje je prilozio Stvarnoslap, AMIN ZA NJIH, jer Hriscani uvek trebaju da pokazu primer drugima, u porodici, drzavi i drustvu..itd.

Zli namcorasti covek ce u svemu videti nesto negativno, i takav nije u redu ni sa samim sobom, vec je stalno konstantno krut, namrgodjen, bahato kriticki nastrojen, nedruzeljubiv, i krajnje zao.

Stvarnoslap nikako ne moze da me ubedi da nije takav, jer on sliku o sebi rusi sve vreme.

I jos jedno pitanje.
Zasto u skolama u Srbiji ( za druge drzave ne znam ), djaci dizu dva prsta kada odgovaraju.

Zasto pape pokazuju znak djavola sa podignutim kaziprst i malim prstom u znak pozdrava?

Dakle stvarnoslap, prvo pocisti u svojoj kuci, pa onda zagledaj iza tudjih vrata.


Na žalost to nije on sam našao i istražio..ima pomoć od samih Adventista..onih US koji to postavljaju kao kompromitaciju Adventizma i onda se svaki kontakt kod njih sa državom odmah prezentuje kao kontakt sa Vavilonom. To su oni kao onaj momak koji neprestano govori o abortusu...odatle ti video snimci sa navodnim dokumentovanim materijalom. Odatle i on uzima.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pa tu nema nista protiv Adventizma, vec zahvalnost Adventistima za drustvene aktivnosti, jer Adventisti ne samo u Americi, vec sirom sveta - imaju skole, zdravstvene ustanove, humanitarne organizacije ADRU.. itd..

Tako da je tu sve jasno.

Meni nije problem da pohvalim svakoga ko ucini neko dobro delo.

Ali eto, i kada Adventista nahrani gladnom i odene golog protivnici ce to predstaviti kao satanizam, jer ne mogu drugacije.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Pa tu nema nista protiv Adventizma, vec zahvalnost Adventistima za drustvene aktivnosti, jer Adventisti ne samo u Americi, vec sirom sveta - imaju skole, zdravstvene ustanove, humanitarne organizacije ADRU.. itd..

Ali podržali su vas oni za koje vi subotari, a i ti sam, tvrdite da su sotonisti. Evo vam dodatno slike koje je postavio P.S. 'Institucija' na svom forumu, gdje dokazuje da vam se sekta prokurvala. :)

1610631856610.png

1610631872423.png

1610631891408.png
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A papine slike ( vise papa ) gde oni pokazuju isti znak nisi postavio.

Hajde posteno kazi nama zasto si to prikrio?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Osim ako netko ima dobro mišljenje o Katoličkoj crkvi. Tako funkcionirate i mislite vi sektaši, pogotovo subotari i jehovci.

Upravo tako.


Ali eto, i kada Adventista nahrani gladnom i odene golog protivnici ce to predstaviti kao satanizam, jer ne mogu drugacije.

Koliko su ljudi nahranili, obukli, obrazovali, skućili CRS (Catholic Relief Service) i Caritas, širom sveta pa se nigde doslovno nigde nije zabeležilo da je i jedna od tih oirganizacija ljudima u nevolji nudila ulazak u Crkvu.

O čemu govori i činjenica da niko od pravoslavnih, ili muhamedanaca kojima su na ovim prostorima CRS i Caritas tokom nesrećnih devedesetih godina prošlog veka pomagao, nije postao Katolikom.

Vi, sa druge strane ne prestajete da vršite prozelitizam za svoj kult. **

O tome ko i kakve bolnice, škole, i stale ustanove od javnog značaja osniva i drži, već je pisano. Uostalom, najbolji teolozi Crkve istoka doktorske studije završavaju na Katoličkim univerzitetima, pa ni jedan od njih nije postao Katolik (tačnije ne priznaje primat Cathedra Petrii). Sa druge strane svako ko je imao tu nesreću da kod vas završava vaše "studije" postao je akolita Ellen Gould Harmon White.


** o tome kako pomažete govori i činjenica da je vaša organizacija, ustanovi za brigu o deci sa posebnim potrebama, uručila pakete pomoći u hrani kojoj je prošao rok upotrebe.

Ali podržali su vas oni za koje vi subotari, a i ti sam, tvrdite da su sotonisti. Evo vam dodatno slike koje je postavio P.S. 'Institucija' na svom forumu, gdje dokazuje da vam se sekta prokurvala.

Taj kult, nikada i nije prestajao da se "kurva" sa vlastima. Uostalom, tokom prošlogodišnjeg divljanja Cancel Culture nije nastradala ni jedna od njihovih "crkava"... Ni jedna jedina, iako se zna da su isti tek početkom sedamdesetih godina prošlog veka dozvolili crncima da priđu zgradama "konferencija"....

Stradale su Katoličke bogomolje.....

Zatim, koliko je adventista žrtava islamskog terora? Koliko je adventista Hitler u koncentracione logore strpao? Ni jedan jedini.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne mogu da kopiram slike, a ima ih dosta gde pape pokazuju satanisticki simbol.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top