Krst u Hriscanstvu

Da li treba ljubiti krst i klanjati mu se kao Bogu?

  • Naravno da treba da se ljubi krst,jer na njemu je ubijen nas Isus Hrist

    Votes: 3 60,0%
  • Krst je idol,to je idolopoklonstvo

    Votes: 2 40,0%

  • Total voters
    5
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Ali živim ovde i hoću da ratovi prestanu..razumeš..da prestane mržnja među narodima? Hoću da kažem otvoreno zašto je to.

Hvale vrijedna je tvoja nakana, ali nije lijepo pri tome lagati tvrdeći da su kršćani Božić, i puno drugih elemenata, preuzeli iz poganstva.

Neću da se davim u blatu a da ga proglasim blagoslovom..dokle ćeš se daviti u blatu a ne videti? Pa nije isto dakle..nije isto. Ima razloga zašto si u čabru a ne u boljim uslovima života.

Ako sve ovo zaista želiš, nulti uvjet ti je da se prestaneš klanjati "proročici plagijatorici".

Ko zlo ne osudi...činiće ga jednog dana misleći da je to normalno i dobro. Ko je navikao na blato misliće da treba da u njemu ostane jer je to porfira.

U pravu si. I najbolji dokaz za ovo si ti sam i tvoji subotari. Ubijate nerođenu djecu i tvrdite da je to normalno i dobro.

1616437812612.png
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Ako sve ovo zaista želiš, nulti uvjet ti je da se prestaneš klanjati "proročici plagijatorici".


Ali kao što vidiš ne stradaju adventisti niti neko drugi već Balkan. Zašto je to tako? Šta misiliš? Ja ono što vidim jeste da su naši prostori pdo "prokletstvom" već vekovima. Zar hrišćanima na ovim prostorima nije palo na pamet da se pitaju ima li to nešto sa njihovim odnosom sa Bogom?

U pravu si. I najbolji dokaz za ovo si ti sam i tvoji subotari. Ubijate nerođenu djecu i tvrdite da je to normalno i dobro.

Ali adventisti ne stradaju..ili zato što su ovo lažne informacije i naduvane ili zato što Bog na to ne gleda tako kao ti i ovaj momak. Nešto ima tu.

Zašto je na Bal-Kanu(val je kralj) upravo ovakva situacija?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Ali kao što vidiš ne stradaju adventisti niti neko drugi već Balkan. Zašto je to tako? Šta misiliš?

Zato što ste vi adventisti sluge svjetskih gospodara. Služite đavlini koji čini zla o kojima ti govoriš. Đavlina vas je unajmio da radite za njega, zato danas ne stradavate, dapače još vas đavlina i plaća.

Koliko si ti moralno i duhovno krahirao, najbolje govori tvoja gornja bogohulna insinuacija kako i Bog zagovara ubijanje djece.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Zato što ste vi adventisti sluge svjetskih gospodara. Služite đavlini koji čini zla o kojima ti govoriš. Đavlina vas je unajmio da radite za njega, z

A što, što ne verujem u teoriju zavere? Pa znaš ko ih je smislio? Oni što neće da se priča o realnim prioblemima. Samo da bi ponudili lažnu alternativu. Ako pričamo o globalnom zagrevanju..a ne..ne...ne..nije to nego je Harp. Ako pričamo o povećanoj vlažnosti u atmosferi koje proizvodi jače oluje i druge nedaće..a..ne..ne...ne..to je Harp. Ako prilčamo o virusu smrtnosnom..a ..ne..ne...ne..to je sarin koji prska iz aviona. I tako samo se ljudi zavaravju...da ne bi videli šta se zaista dešava i ne bi preduzeli prave mere..

A ti si potpao pod uticaj teorija zavera jer jednostavno ideš za većinom i populizmom. Isto tako i verovanje koje ide za populizmom i usvaja veru populusa isto je pogrešna.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Ali kao što vidiš ne stradaju adventisti niti neko drugi već Balkan. Zašto je to tako? Šta misiliš? Ja ono što vidim jeste da su naši prostori pdo "prokletstvom" već vekovima. Zar hrišćanima na ovim prostorima nije palo na pamet da se pitaju ima li to nešto sa njihovim odnosom sa Bogom?

Već se osvrnuh na ovo, ali da još dodam. Nas na Balkanu kažnjava Bog jer slavimo Isusovo rođenje - "poganski Božić" kako tvrdi subotar Jovan, a zbog dobrote i ljubavi kojom subotari (EGWisti) obasipaju Boga, njih je Bog blagoslovio, čak im je i veliki "nepovratni kredit" dao da sagrade "bolnice" i u njima nerođenu djecu ubijaju. "Kad nekoga krene, onda ga krene". Ide subotarima upravo po onoj poznatoj izreci: Ubijaj djecu sam, pa će ti i Bog pomoći da ih ubijaš".

Ne moraš mene slediti niti to tražim, ali nemoj da potpadaš pod uticaj teorija zavere. Ne postoji ništa gore od toga...otvori oči Željko.

Prije dvije godine reći da će neki "loviti ljude k'o životinje i cijepiti ih" recimo da se moglo nazvati "teorijom zavjere", ali to je danas stvarnost, nije uopće teorija. :)Žao mi je Jovane, slijepcima to nije dato vidjeti.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Već se osvrnuh na ovo, ali da još dodam. Nas na Balkanu kažnjava Bog jer slavimo Isusovo rođenje - "poganski Božić" kako tvrdi subotar Jovan, a zbog dobrote i ljubavi kojom subotari (EGWisti) obasipaju Boga, njih je Bog blagoslovio, čak im je i veliki "nepovratni kredit" dao da sagrade "bolnice" i u njima nerođenu djecu ubijaju. "Kad nekoga krene, onda ga krene". Ide subotarima upravo po onoj poznatoj izreci: Ubijaj djecu sam, pa će ti i Bog pomoći da ih ubijaš".



Prije dvije godine reći da će neki "loviti ljude k'o životinje i cijepiti ih" recimo da se moglo nazvati "teorijom zavjere", ali to je danas stvarnost, nije uopće teorija. :)Žao mi je Jovane, slijepcima to nije dato vidjeti.

Mi mnogo toga još ne znamo o virusu a TZ uči da sve znamo. Razmisli i sa tog aspekta nelogičnost TZ. Kriv je jedan, dvoje i troje ljudi ali ne i svet koji živi nezdravo, klimatske promene koje pogoduju pojavi virusa(za šta je opet čovek kriv)...ništa od toga nije već neke opake čike i kada ih eleninišemo eto 1000-godišnjeg carstva. To je zapravo glavni cilj promocije TZ...još jedna u nizu New age pokreta.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Po vlastitom priznanju, mnogo toga ne znaš o virusu, o cjepivu još i manje, i cjepivo je eksperimentalno, a zagovaraš cijepljenje!?!?!? Ti si onda "idiot prve klase", ili umno bolestan čovjek.

Samo vređaj.

Ja kažem da ne znamo sve...više ne znamo o virusu nego što znamo.

A što se vakcina tiče ti tvrdiš da znaš da nisu dobre. A nemaš uvid već samo pusta nagađanja. Vakcine inače ako nisi obavešten postoje još od pre 100 i više godina i pomogle su imunizaciji od mnogih bolesti. I tada je bilo raznih povika i teorijica protiv pa smo evo hvala Bogu svi dobro. A ti sad nosiš TZ protiv vakcinisanja a nemaš uvid kako deluje. Vidiš koliko grešiš.

Rekoh TZ je za besposličare i one koji hoće da se istaknu u masi. A inače je produkt toga New age na tobože naučnoj bazi.
 
Natrag
Top