Koliko su jevandjelja pouzdana?

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
pokazujes polako kakav je boziji moral

odgovori mi na pitanje koje sam postavio, zasto su zadrzali device ?
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
pa ja znam zasto su ih zadrzali, mislim da je ocigledno, ali ti si taj koji BRANIS takva dela pa te pitam kako, ili si psihopata ili ne razumes tekstove
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Odgovori coveku, zasto su zadrzali device i zasto je pravedni Lot iz Sodome, nudio cerke rulji da ih siluje a posle ih je sam silovao?
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
318
A ne, ne može to tako.
Prvo vi da odgovorite, pa ćemo dalje sa nastavom...


A sad pitanje od milion dolara:

Neka mi neko odgovori koliko bi dece stradalo, i uopšte naroda i pojedinaca na ovoj planeti, kada bi svi njeni stanovnici do jednoga poštovali sve Božije Zapovesti prenoseći ih s kolena na kolena učeči i vaspitajući sopstvenu decu u tom duhu...?

Dakle?
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Ok, kada je bog stvarao svet znao je da ce biti dosta ljudi koji ce verovati u druge bogove , sto znaci da bi trenutno mi trebali da trazimo muslimansku decu i da ih ubijamo, ali device da zadrzavamo
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Prvo, nisi odgovorio za ono sto sam te pitao u vezi dece koja su porobljena i ubijana, da te podsetim:

nego pobij i ljude i žene i decu i šta je na sisi

Zato sada pobijte svu decu mušku, i sve žene pobijte, koje su poznale coveka


A devojke, koje ne poznaše coveka, ostavite u životu

Da li su ta deca trazila da budu porobljena i ubijana od strane izopacenih likova poput Mojsija i Jahuea?

Drugo,
zasto su zadrzali device i zasto je pravedni Lot iz Sodome, nudio cerke rulji da ih siluje a posle ih je sam silovao?

A da ti odgovorim, taj period je vec bio, zvao se mracni srednji vek, jedan od najnazadnijih perioda u istoriji covecanstva. Daj milion dolara a pre toga ne izbegavaj nego odgovori na ovo.
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
318
Prvo, nisi odgovorio za ono sto sam te pitao u vezi dece koja su porobljena i ubijana, da te podsetim:

Ma odgovorio sam ti, samo se ti i dalje praviš nevešt i naivan...
Ranije:
"Pa već sam pisao ko je glavni krivac za stradanje dece - čovek sa svojim ponašanjem, odnosno roditelj!
Svaki roditelj može vrlo lako da od svakog deteta napravi bombaša samoubicu ili dobrog čoveka...Znači odgovornost je na roditeljima koji rađaju decu...

Da li neko od vas "humanista" može uopšte da zamisli šta su, u Bibliji pomenuti, istrebljeni narodi činili? Mogli bi da ste Bibliju pročitali sa razumevanjem a ne komadanjem njenih delova. Da li znate šta se radilo u Sodomu i Gomoru pre istrebljenja? Pedofilija, silovanja, homoseksualizam, pljačke, mučilišta, iživljavanja, ubistva su bile svakodnevne masovne pojave...kada se stvari sagledaju kako treba , onda se vidi da su ta deca spašena ovozemaljskom smrću, i da su svakako nevina ušla u život večni...
Ali ne vredi slepom objašnjavati..."

Drugo, zasto su zadrzali device i zasto je pravedni Lot iz Sodome, nudio cerke rulji da ih siluje a posle ih je sam silovao?

Pa ti si bre neki potomak Miki mausa....hahaha...Gde si ti pročitao da je Lot silovao svoje ćerke??
A o ptanjima šta se dešavalo u Sodomu kada je Lot ponudio svoje ćerke da zaštiti dva anđela, potrebno je da se prvo upoznaš šta znači reč koju su Sodomci upotrebili : reč "poznati" ... "daj da ih mi poznamo". Kada to provališ, onda će ti biti jasnije...

A da ti odgovorim, taj period je vec bio, zvao se mracni srednji vek, jedan od najnazadnijih perioda u istoriji covecanstva. Daj milion dolara a pre toga ne izbegavaj nego odgovori na ovo.

Žao mi je, odgovor je netačan. Sedi jedan!
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Kakav crni odgovor, koji je roditelj kriv ako mu bolesnik poput Mojsija ili Jahuea dodje i ubije ili porobi dete?

Ovo su tvoje reci i one odlicno opisuju ono sto su radili izopaceni Mojsije i Jahue:"Pedofilija, silovanja, homoseksualizam, pljačke, mučilišta, iživljavanja, ubistva su bile svakodnevne masovne pojave"

Znaci likovi iz rulje su samo hteli da upoznaju Lotove cerke.
A sto se tice mracnog srednjeg veka, to je period kada je biblija imala apsolutni autoritet. Ima jos jedan period, imas to u starom zavetu, i opisao si to odlicno, da ti ponovim jos jedanput:"
Pedofilija, silovanja, homoseksualizam, pljačke, mučilišta, iživljavanja, ubistva su bile svakodnevne masovne pojave". To ti je svet po biblijskim pravilima.
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
318
Pogrešio sam ...
Nije tebi Miki maus predak...
Tebi je predak Paja patak...
 
Natrag
Top