Koliko su jevandjelja pouzdana?

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
ocigledo izbegavas odgovor gardian sve vreme i nema svrhe ici dalje o ovome, koliko god puta da te neko pita zasto su zadrzali device ti neces da odgovoris, jer ako kazes da ih nisu zadrzali za silovanja nego za nesto dobro onda moras da objasnis zasto nisu zadrzali svu decu, jasno je kakav je moral hriscanskog boga
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Pogrešio sam ...
Nije tebi Miki maus predak...
Tebi je predak Paja patak...

Sta je, nemas argumente? Ostao si bez reci. Muc muc.
Hajde opet:

nego pobij i ljude i žene i decu i šta je na sisi

Zato sada pobijte svu decu mušku, i sve žene pobijte, koje su poznale coveka


A devojke, koje ne poznaše coveka, ostavite u životu

Da li su ta deca trazila da budu porobljena i ubijana od strane izopacenih likova poput Mojsija i Jahuea?

Drugo,
zasto su zadrzali device i zasto je pravedni Lot iz Sodome, nudio cerke rulji da ih siluje a posle ih je sam silovao?

Trece, zasto volis i podrzavas ubistva male dece od strane Jahuea?
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
318
Ppp pajooo...

Eh, kad bi video da neko od vas zaista želi odgovor da razume suštinu, a ne zloću u vašim postovima...ja bih odgovorio.
Ovako, ostavjam vam da se kao pravi drugari Paja i Miki igrate mačke i miša ... do suda...
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Ppp pajooo...

Eh, kad bi video da neko od vas zaista želi odgovor da razume suštinu, a ne zloću u vašim postovima...ja bih odgovorio.
Ovako, ostavjam vam da se kao pravi drugari Paja i Miki igrate mačke i miša ... do suda...

A sto sudija voli da porobljuje i ubija malu decu?
A sto volis likove koji su decoubice?
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Ppp pajooo...

Eh, kad bi video da neko od vas zaista želi odgovor da razume suštinu, a ne zloću u vašim postovima...ja bih odgovorio.
Ovako, ostavjam vam da se kao pravi drugari Paja i Miki igrate mačke i miša ... do suda...
a cekaj koja je sustina jasno napisane reci? sta sad treba da tumacim sta znaci pobiti? nije on mislio pobiti nego je mislio nesto drugo, mozda je mislio da ih pobijes od ljubavi axaxaxaxaxaxaxaaxa
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Treba znati da su Bozji poslanici bili cestiti, svi odreda, klevetnici su iznosili lazi na njih.
Te klevcetnicke lazi neko je ubacio u Bibliju, onako kako ih je cuo.
Mnogi koji su nabrojani u Bibliji nisu Bozji poslanici, nego su bili opaki.
Oni koji su im opacine podrzavali pisali su o njima kao o svetcima i kao herojima.

I kada se nadje neki tvrodokrac koji ne sliedi razum nego ono sto je (pogresno) cuo ili procitao, on se izgubi i pocne onoga koji pita razlozno i razumno nazivati svakojakim imenima ili okrene pricu na istoriju ili politiku.

Na taj nacin sebe etablira kao personu s kojom nije vrijedno razgovarati, kao izmanipulisanu osobu koja cvrsto drzi necije netacne ili polovicno tacne izreke.

Starstuff postavlja logicna pitanja!

Ocito nema dovoljno sposobnog sagovornika.:dtyste:

Dzaba su "ucili" Pismo i "citali" Bibliju ukoliko nisu sposobni biti jednostavno iskreni.
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Sta je, nemas argumente? Ostao si bez reci. Muc muc.
Hajde opet:

nego pobij i ljude i žene i decu i šta je na sisi

Zato sada pobijte svu decu mušku, i sve žene pobijte, koje su poznale coveka


A devojke, koje ne poznaše coveka, ostavite u životu

Da li su ta deca trazila da budu porobljena i ubijana od strane izopacenih likova poput Mojsija i Jahuea?

Drugo,
zasto su zadrzali device i zasto je pravedni Lot iz Sodome, nudio cerke rulji da ih siluje a posle ih je sam silovao?

Trece, zasto volis i podrzavas ubistva male dece od strane Jahuea?

Ja jednom odgovorih na ovo pitanje i vi ga opet postavljate , evo jednog promera.
Kad vidiš škorpiju onako razrogačenu i koja nosi na leđima stotinak svojih mladunaca i kreće se po tvojoj sobi hoćeš li da odvajaš jedno po jedno mladunče od nje pa tek onda da je pričepiš ili ćeš zajedno sa mladuncima sve da samelješ ? Da , u velikoj apokalipsi koja dolazi biće uništena i deca zlog semena : Zar nisi zadovoljan sa odgovorom ?

Odgovori coveku, zasto su zadrzali device i zasto je pravedni Lot iz Sodome, nudio cerke rulji da ih siluje a posle ih je sam silovao?

I na ovo ste dobijali odgovor i opet postavljate isto pitanje. Zašto vas vređa što je Bog poštedeo Lota pa zar danas ne postoji na milijone Lotova i njegovih kćeri ? Ne zna se ko koga jaše a vi se zakačili Lot pa Lot.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
kakve veze ima skorpija sa ovim primerom, koliko vidim nije ih mrzelo da odvajaju device sa strane ?
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Pa šta, jeli biblija negde govori da i mi tako treba da radimo ? Ako se govori da i mi treba tako da radimo onda to treba razmotriti. Ovako , samo je verodostojno zapisano kako je nekad davno bilo i da je narod koji je izabran od Boga imao privilegije nad drugim neznabožačkim narodima. Mada na kraju su prošli kao i ostali baš zbog toga što im je puno dano puno se i tražilo od njih. Odprilike im se vratilo kao bumerang.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
nije se samo njima vratilo, vratilo se i neduznoj deci i devicama koje su gledale kako im se familije masakriraju a one su zadrzane za nesto jos gore, ali ok ipak je ovo hriscanski bog , nista cudno :)
 
Natrag
Top