Kolekcija Viceva

Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
111
Mujo je trebao da ide u Nemačku i neko je morao da mu čuva kuću i mačku.Zamoli on Hasoa i Haso prihvati.Mujo se smesti u hotel i zazavoni mu telefon.
Mujo
- Halo, ko je'?
Haso
- Ja sam, Haso.
Mujo
- Pa šta je bilo ?
Haso
- Umrla ti mačka.
Mujo bryo spakuje kofere i vrati se kući. Kaže Mujo Hasi :
- sledeći put nemoj odmah da kažeš umrla ti mačka. Nego na primer : Ej Muko mačka ti šeta po krovu. I vrati se Mujo u Nemačku u onaj isti hotel i zazvonimu telefon.
Mujo - Ko je.
Haso - Ja sam Haso.
Mujo - pa šta je sad bilo?
Haso - Mama ti seta po krovu.
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
111
Sastali se Amerikanac,Francuz i Vranjanac. Raspravljaju oni ko ima veću stvar.
Prvi Amerikanac:
-Mi imamo najveće i najbolje brodove.Kad bi jedan naš brod uplovio u Jadransko more, ne bi ostala ni jedna kap vode!
Drugi Francuz:
- Mi imamo najveće i najbolje avione.Kad bi jedan naš avion miraž nadletao Srbiju, nastalo bi pomračenje sunca!
Vranjanac sluša, puši cigaru i kaže:
-Mi što imamo čoveka iz Lopardince! On tolki kur.. ima da mož' da ga obavije oko gušu i da napravi leptir mašnu!
Pogledaše se Amerikanac i Francuz,pa će prvi Amerikanac:
-Pa dobro,ja sam malo preterao. Jeste da mi imamo najveće i najbolje brodove,kad bi ušao naš brod u Jadransko more, ne bi presušilo,ali bi se osetilo!
Kaže Francuz:
-Pa dobro, i ja sam preterao! Jeste da mi imamo najveće i najbolje avione, al ne bi nastalo pomračenje sunca nad Srbijom,ali bi se osetilo!
Vranjanac:
-I ja sam ve izlagaja! Neje be on iz Lopardince nego iz Levosoje!
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
111
Ucitelj rece djeci:
-Djeco, napišite za domaci zadatak malo duži tekst od 200 riječi. Pisat cete o tome kako ste proveli vikend."
Perica je domaću zadaću ovako napisao:
-U subotu sam crvenom bojom obojao klupu u dvorištu. To je 9 riječi. Ostali 191 riječi izogvorio je moj tata, kad je na tu, tek obojenu klupu, sjeo! Ne smijem napisati riječi koje je on izgovorio.
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
111
-Besplatan zivot u Srbiji !
-Kako?!
-I to je moguce:
Prijavis se na "Farmu" tu nadjes ljubav svog zivota i pozoves "48 sati svadba" i eto veselja.Kad dodje vreme,tu je emisija "Sve za bebe" i eto jeftinog rodjenja!
Zatim odes u "Trenutak istine" priznas sve i uzmes lovu,ali,naravno posle "Istine" mora doci do bracne svadje,ali tu je "Bracni sudija" gde se resavaju problemi,u medjuvremenu malo "Menjas zenu" ,sredis kucu sa "Radnom akcijom".
Posle svega toga pomirenje pada u "Sve za ljubav".I na kraju SAHRANA ! E,tu jos nema nijedan sou, ali i sta ce ti, kad si mrtav ne moras nista placati, i to ce neko drugi...
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
111
Седе Црногорац и Лала.Одједном Црногорац прдне.Лала прокоментарише:
- Ју, излете голуб...
Одједном ће Црногорац:
- Чу' голуб! Полетe сокооо!
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
111
Dosao covjek kod doktora i doktorica mu kaze:
- Dobili ste trovanje alkoholom!
- Ma ima da ubijem onog ko mi je stavio otrov u alkohol!
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
111
Išao lala kući sa posla i svratio u kafanu da malo odmori i popije koju.
Već je počeo da pada mrak,sprema se on da krene,kad začu na radiju upozorenje:
-Poštovani slušaoci u našem kraju su se pojavili vanzemaljci,oni su mali zeleni, imaju ruke do zemlje i miroljubivi su.Ako ih sretnete samo se predstavite i oni vam neće ništa.
Krenuo tako lala kući kroz šumu kad naleti na jednog malog zelenog sa rukama do zemlje pored žbuna.
-Dobro veče,ja sam lala iz...Medjutim ovaj pobeže iza žbuna.
Lala ode za njim pa opet:
-Ja sam lala...Ovaj opet pobeže
Medjutim uporan je lala i opet ide za njim
-Ja sam....
-Čoveče ja sam šumar,pusti me da serem!-odgovori ovaj.
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
111
Dodje kompjuteras u mesaru i kaze:
- Dajte mi 100 grama salame.
- Da vam narezem?
- Ma jok, prebaci mi na USB!

 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
111
На првенству дркања такмиче се за прво место Италијан, Француз и Босанац.Први почне Италијан и дрка, дрка, дрка и после једног сата викне:
- БОКАЛ!
Кад су му донели бокал, он га напуни до врха.Дође Француз и дрка га дрка, дрка, дрка...... и после два дана викне:
- ЛАВОР!
Донесу му лавор и он га напуни до врха.Гледа Босанац њих двојицу и на крају почне и он дркати...... дрка, дрка, дрка и после месец дана викне:
- МИКРОФОН!
Гледају сви, који ће му курац микрофон....Ал' ипак, дају му микрофон, а он га узме и издере се:
- КО НЕ ЗНА ПЛИВАТИ, НЕК' БЕЖИ!
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
111
Dosao Mujo u kafanu i naruci pivo konobar mu donese pivo i podmetac. popije on i hoce jos jedno konobar mu donese pivo i podmetac i tako jos nekoliko puta. I zatrazi on jos jedno pivo konobar mu donese pivo al bez podmetaca na to ce Mujo:
- A GDE JE KEKSIC?
 
Natrag
Top