Koga bi voljeli upoznati od članova Foruma?

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Bitno da se ti druzis sa Luciferom ,sve ostalo je manje vazno .Baci sad petaka pa da nastavimo da se igramo ...
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Bitno da se ti druzis sa Luciferom ,sve ostalo je manje vazno .Baci sad petaka pa da nastavimo da se igramo ...
Tako je. Svi se mi pomalo druzimo sa svakim. Ali samo odabrani sa Luciferim koga non stop spominjes. A uopste mi nije simpatican. J a bi se recimo radije druziop sa tobom. On ne voli ljude rekao sam ti to vec
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pa da počmemo:
7thPhoenix,black wizard,BLACKandBLOND,Blueangel011,Byk,ceca69,Crnka Full,Mojne011,end,Eter,innuendoTT,jelena vitkovi(i da je odmah pitam što me dodala u listu i gde :D ),milenčica,natalya,nency2,Overlord,PIGGY,Rekontra,sendi,Sinful and Holy,Srdjan911,Student,Tiki,VibeTribe ...to je lista prijatelja i svako od njih je unikatan i interesantan i sa njima bih se baš ispričao.
Onda ima dosta ljudi koje nemam u listi a mrzi me da klikćem stalno i dodajem...od prilike su to
atanas,alziraczizu,dragana5,BataRaka (nije šliht,lik ima neki svoj smisao za humor i podj***nje članova :D ) barbika (znate ona plava koja se odavno ne pojavljuje ),boki71 (profešnal) ,Ulukiora,Tomisa,Mihajlo90,death row,Sania Valiant,erikaduhonj,markoNS,ljubopitljiva...sa svima njima bih imao neku temu za čantr...a svi ostali bi me verovatno oterali u 3....
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Tako je. Svi se mi pomalo druzimo sa svakim. Ali samo odabrani sa Luciferim koga non stop spominjes. A uopste mi nije simpatican. J a bi se recimo radije druziop sa tobom. On ne voli ljude rekao sam ti to vec


Cudno ,a ja sam totalno nezanimljiva i spadam i prosecne u ljude pored kojih bi prosao bez da ti bude krivo ...:vorred:


Prepisujem sve od Zonketa jer sam i ja u elitnim trt mrt spameringskim jedinicama .:dance2:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Sve sa liste prijatelja i neke koji nisu tamo, plus one sto imaju jedinicu iz spameringa.
 

end

Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
131
Upoznao bih i Blueangel011. Mene ne može niko da upozna.
 
Natrag
Top