Koga bi voljeli upoznati od članova Foruma?

Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Sve sa svoje liste prijatelja i jos nekoliko ljudi koji me odusevljavaju nacinom na koji razmisljaju...

Mada ipak bih izdvojio Zonkija i gospodju mu ( deca su genijalana i beskrajno zabavna )... bas su mi nekako prirasli srcu...
Uz njih tu su Dragana i Ceca, koje me uvek oraspoloze i vrate osmeh na lice na cemu sam im beskrajno zahvalan...
Black Wizard jer mislim da je srecan onaj ko ga ima za prijatelja...

Kilometraza, Deth Row i Rekontra, iako ne razmisljamo na isti nacin i cesto se ne slazem sa stavom nekog od njih, svu trojicu ih izuzetno postujem i cenim...
Deluju kao da cvrsto stoje na zemlji, imaju svoj stav i nemaju problem sa tim da ga i pokazu...
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Sve sa moje liste prijatelja. I jos par njih koji nisu a odusevljavaju me svojim razmisljanjem.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ljubopitljivu,mg farm,kilometraza,death row,bane from da hood,rekontra,to je uzi spisak,ima jos.
Ali ne mogu da razmisljam u ove sate,stao mi mozak...
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
286
Sve sa liste mojih prijatelj i jos neke van nje,recimo:BlackandBlond, Ceca69,Dragana5, Tomisa, San Andreas,zonki... im vas jos stvarno bi bilo super kad bih mogla sve da vas upoznam!
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Sve one članove sa kojima se dopisujem na pp, uglavnom sa liste prijatelja.
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
Recimo Crnku Full, Cameron14, BlackandBlond, a od starijih - moderatora Neleta, moderatorku Crvendać i co-admina Coisku.
 
Natrag
Top