Ko je stvorio coveka bog otac jahve ili bog sin isus

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Posto Piramida ne odgovara na postavljena pitanja, nego samo ponavlja gluposti i svoja kriveverja koja je naucio iz Kula strazare. a nije iz Biblije. Zato nema nikakve koristi ni potrebe citati njegove glupposti i huljenja.

Ja sam ga odavno blokirao.

U Kološanima stoji da je Bog sve što je stvorio stvorio preko Isusa, znači da Isus nije stvorenje nego stvoritelj kao i Otac.
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
SIN od Boga Jedinoga Oca JHVH -
G Yehoshua - NIJE NIŠTA STVORIO
jer je i sam stvorenje


======================================



MATEJ 19,4

On odgovori: "Zar niste čitali:

STVORITELJ OD POČETKA MUŠKO I ŽENSKO STVORI IH



MARKO 10,6

OD POČETKA STVORENJA MUŠKO I ŽENSKO STVORI IH.



MARKO 13,19

jer će onih dana biti tjeskoba kakve ne bi

OD POČETKA STVORENJA, KOJE STVORI BOG,

sve do sada, a neće je ni biti.



-------------------------------------------------------

Gospodin Yehoshua ne kaže – Ja sam stvorio…..,

nego kaže da postoji Jedan Stvoritelj,

nego kaže da postoji Jedan Bog Stvoritelj,

a o TOME Stvoritelju može se čitati u SZ.

U SZ Jedini Stvoritelj je Bog Otac JHVH.


Gospodin Yehoshua jasno i glasno kaže –
Bog Otac JHVH Stvoritelj – stvorio je ljude.


Gospodin Yehoshua nije nikada reko
da je On – G Yehošua – bilo što stvorio.

Zašto?


Pa zato jer Gospodin Yehoshua
niti je Bog, niti Stvoritelj.

-----------------------------------------------

U kojem stihu u Bibliji - jasno i glasno piše:


Gospodin Yehoshua je stvorio…………………….
Gospodin Yehoshua je Stvoritelj.
Gospodin Yehoshua sam kaže: Ja sam stvorio…………………..
Gospodin Yehoshua sam kaže: Ja sam Stvoritelj.

Dokaži da je Gospodin Yehoshua STVORITELJ –
takovim STIHOVIMA!
========================================

TO nitko ne može
zato jer u Bibliji
ne postoje takovi stihovi,
zato jer u Bibliji
nema laži.
____



Sin od Boga Jedinoga Oca JHVH -
Gospodin Yehoshua -
NIJE NIŠTA STVORIO - jer NIJE Bog !!!

A sam Sin Gospodin Yehoshua kaže da je SVE stvorio
Stvoritelj = BOG = Otac = JHVH,
a NE - on - SIN Gospodin Yehoshua,
jer postoji samo JEDAN BOG i TAJ
je JEDINI STVORITELJ - JHVH.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
To sto on postavlja nema smisla ni citati, suprotno je bibliji a i zdravom razumu. Pored toga on ne diskutuje vec bombarduje. Mozes obarati do sutra on ce opet postaviti novi post i napisati isto. Gubljenje vremena.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
To sto on postavlja nema smisla ni citati, suprotno je bibliji a i zdravom razumu. Pored toga on ne diskutuje vec bombarduje. Mozes obarati do sutra on ce opet postaviti novi post i napisati isto. Gubljenje vremena.

Takav je i vaš Slap, pa neko je ovdje mislio da je on P4. Moram priznati da Mire ti nisi takav. Sa tobom se može puno konstrukt. rasp.

Sa Dartom i Anton. isto ne može.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Takav je i vaš Slap, pa neko je ovdje mislio da je on P4. Moram priznati da Mire ti nisi takav. Sa tobom se može puno konstrukt. rasp.

Sa Dartom i Anton. isto ne može.
Ne slazem se uopste. Slap ne kopira iste postove, vec ponavlja iste primedbe i diskutuje.. A ovaj ne diskutuje uopste i daje kopiran materijal. Ponasa se kao robot. Sasvim razlicito.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ne slazem se uopste. Slap ne kopira iste postove, vec ponavlja iste primedbe i diskutuje.. A ovaj ne diskutuje uopste i daje kopiran materijal. Ponasa se kao robot. Sasvim razlicito.

Mda, sada se "genije" našao "pametnim" da Slapa upoređuje sa Piramidom čiji su postovi ovde skoro pa botovski.

No, gde ima dima ima i vatre. Otkuda mi možemo znati da Piramida nije u stvari "alter ego" nekog drugog. Da služi isključivo da se taj neko svađa sam sa sobom?
 
Učlanjen(a)
01.05.2019
Poruka
668
Otkuda mi možemo znati da Piramida nije u stvari "alter ego" nekog drugog. Da služi isključivo da se taj neko svađa sam sa sobom?

Sumnjam mada sve je moguće. P4 jeste skon malo više repeticiji ali očigledno i pesnička duša pa teži da se izražava i formuliše svoje postove na arhaičan, biblijski način.
Kada bi se potrudio i usresredio na tematski i obratio pažnju na odgovore drugih bio bi zanimljiv sagovornik ovako deluje baš kako je mire000 primetio.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Sumnjam mada sve je moguće. P4 jeste skon malo više repeticiji ali očigledno i pesnička duša pa teži da se izražava i formuliše svoje postove na arhaičan, biblijski način.
Kada bi se potrudio i usresredio na tematski i obratio pažnju na odgovore drugih bio bi zanimljiv sagovornik ovako deluje baš kako je mire000 primetio.

Da je samo u tome stvar. Ali nije. Problem je malo dublji. Prvo, isuviše ponavljanja zaista deluje kao ponašanje bota. Drugo, njegovo pisanje nije arhaično i biblijsko, nego ono što se misli da je arhaično i biblijsko, a to su dve sasvim različite stvari.
 
Natrag
Top