Ko je archangel Mihail: Isus bog ili andjeo?

Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
Jaooooo jos si nam ti ovde smo hvalio sad ima da vas cika AApocketz nauci ko je mihail.

Ja recimo znam ko je mihail nije to kim ga JS-ci predstavljaju on je arhandjel i to nije andjeo, samo ime kaze "ko je kao bog" niko osim mene!!!!

cela knjiga danila govori ko je mihail ali pitam JS ko je rafael? koji se veoma malo spominje u bibliji.

Kako kaze Aapocketz sad sam tek razumeo o cemu se radi e sad ste ga naje....!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Jaooooo jos si nam ti ovde smo hvalio sad ima da vas cika AApocketz nauci ko je mihail.

Ja recimo znam ko je mihail nije to kim ga JS-ci predstavljaju on je arhandjel i to nije andjeo, samo ime kaze "ko je kao bog" niko osim mene!!!!

cela knjiga danila govori ko je mihail ali pitam JS ko je rafael? koji se veoma malo spominje u bibliji.

Kako kaze Aapocketz sad sam tek razumeo o cemu se radi e sad ste ga naje....!



Dragi moj rafael je portir! ali kulturan,vaspitani, pošten portir i bira svoje reči.


Pošto se dragi Nemanja više ne javlja, tebi pitanje:
Dali je Nemanja iz tvoga jata dragi moj ili
tripa 41 ali poelbustera??

Žalosno što nije ih moga jata(sigurno bi znao ko je Mihail) ako znate što ga ne poučite?
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
Pa ja se malo nasalio a ti se odmah ljutis, lepo vas pitam ko je rafael? kao sto znamo on je izvesna licnost na nebu tj bio ali nije tako izvestan u bibliji

zasto?

Pa vi znate sve o andjelima trebalo bi da znate i ovo!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Питање за ЈС пише ли игдје у Библији да је архангел Михаило створен или није? На вашем сајту кажете да је створен. Ја нигдје не нађох у Библији да јесте.
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Питање за ЈС пише ли игдје у Библији да је архангел Михаило створен или није? На вашем сајту кажете да је створен. Ја нигдје не нађох у Библији да јесте.


Ama i ja se samo šalio kada kažem da ne treba LAŽU svatiti za ozbiljno i pokloniti mu puno pažnje!

U stvari nauči se puno toga od lažnih proroka.

Dali si našao u tvojoj bibliji da piše:
Pokoran onome koji ga stvori, kao i Mojsije što bi pokoran??

TrinityJesus.gif



A ovo, lepo piše "TRINITY" gde ovo ima u tvojoj bibliji
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
6aedcdf0.jpg a ovde se najbolje vidi ko ste vi na slici samo jedni demoni. watchtower.jpg ovde se jasno vidi da je isti krst masona ka i na trinity pogledaj pazljivo.TrinityJesus.jpg ovo ti neces naci u pravoslavlju mislim na ovu sliku a u zapadnim crkvama tj masonskim da.
pencil.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Ako sve to ne nađeš u pravoslavlju onda sigurno nam to donosiš sa filološkog fakulteta :)

Još strpljivo čekam da obijasniš šta im to vidi oko vrata i pošto si se krstio u troglavog jednog Boga da razjasniš forumašima koja glava koji Bog?
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
A ti malo boje pogledaj sliku sa demonima i bliznacima pa vidi u koga si se ti krstio u duha organizacije svasta.

Piramida egipatski bog tame a to se pravis da nevidis a!!!
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2011
Poruka
4
Nemam vremena ni volje da ulazim u raspravu (a to je uglavnom i beskorisno) zato cu samo postaviti jedno pitanje ucesnicima diskusije.
Prihvata li Mihail Arhandjeo da mu se ljudi klanjaju?
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
Nemam vremena ni volje da ulazim u raspravu (a to je uglavnom i beskorisno) zato cu samo postaviti jedno pitanje ucesnicima diskusije.
Prihvata li Mihail Arhandjeo da mu se ljudi klanjaju?

U Otkrivenju je Mihael predstavljen kao zapovjednik nebeske vojske u ratu protiv pobunjenog Lucifera. „Uto se zametnu rat u nebu, koji je Mihael sa svojim anđelima morao voditi protiv Zmaja.“ (Otkrivenje 12:7). Ovdje je izraz „Zmaj“ simboličko ime za Sotonu, vođu zla (redak 9), pa je prema tome vrlo sigurno za pretpostaviti da je „Mihael“ simboličko ime za Isusa, koji je vođa dobra. Ali postoji još dokaza.

Nakon što su se Izraelci pripremali za svoju prvu bitku nakon što su ušli u Obećanu zemlju, Jošua je imao susret s neobičnim ratnikom (Jošua 5:13-15). To biće je reklo Jošui da je Zapovjednik nebeske vojske, te da razveže svoju obuću, jer je mjesto na kojemu stoji sveto. Ne samo da je Jošua obožavao ovo biće, nego je također Zapovjednik nebeske vojske PRIHVATIO njegovo obožavanje i bogoštovlje. Da je to bio anđeo, prekorio bi Jošuu kao što je anđeo prekorio Ivana, kad mu se poklonio (vidi Otkrivenje 19:10; 22:8.9). Ako „anđeo Gospodnji“ prihvati bogoštovlje i obožavanje od strane čovjeka, onda je to sasvim sigurno Sin Božji. Anđeli odbijaju da im se klanja i da ih se obožava. Isus je u pustinji podsjetio Sotonu da se samo Bogu treba klanjati (Luka 4:8 ). Ustvari, svim anđelima je zapovjeđeno da slave i obožavaju Isusa (Hebrejima 1:6; vidi također: Filipljanima 2:10-11). Izraz „Zapovjednik vojske“ javlja se 245 puta u Bibliji i odnosi se na „zapovjednika Božje anđeoske vojske“.
 
Natrag
Top