Ko će biti vođen Crkvom Srbijom?

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301

Svi katolici. Pavelić, Hitler, Musolini i Franko.
414bZ-oV3XL._SX331_BO1,204,203,200_.jpg
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Stvarnoslap vredja i pljuje i drzave i narode, i mrtve i zive ljude i decu - koji su bili zatoceni u Jasenovcu.

To znaci da su svi oni udareni u glavu, bolesni, itd..

Samo je Stvarnoslap pametan jer se pridruzio revizionistima istorije i svedocanstvima zivih svedoka o zlocinima Rimokatolicke crkve.

Ali, zna on sve, nego mora tako kao Hrvat Katolik, i jos jezuita.

Meni ga je iskreno zao, i hajde da vise ne navaljujemo, i da ga vise ne sramotimo i stavljamo u nezavidan polozaj, jer ovo nije politicki forum, vec forum za religiju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Pojedinac malo toga moze da ucini.
Crkve ne rade nista, pojedinci tu i tamo.
Delo vise ne postoji.
Njegova crkva spava.
I fakticki - svet je u potpunoj duhovnoj tami.
To je ok, tu se mogu sloziti sa tobom da crkva spava. Ali nije lepo da optuzujem bilo ciju zajednicu, a vidim kod sebe isto.

Zato ce Bog sam da uredi stvar.

Tu se ne mogu sloziti sa tobom, jer to u bibliji ne pise! U bibliji stoji da ce on zavrsiti svoje delo preko izabranih tj. preko crkve! A ti imas prava verovati sta god zelis..

Stavise, mislim da takav stav, moze coveka uvesti u jos vecu prevaru, jer to sto ti pricas, da ce neko govoriti sa neba, to moze da cini i sotona! A Bog nece dozvoliti da u njega posumnjaju, zato njegovo delovanje mora biti propraceno i vaskrsenjem..

U jednom danu, u jednom casu - otvorice nebo, pokazati svoju slavu, progovoriti glasom, i svi ljudi ce biti pozvani.

U cemu je razlika, progovorio on sa neba ili progovorio iz "sobe"? U bibliji pise da ce sotona i "vatru spustati sa neba", da bi uverio tako ljude da je on Hristos koji je dosao da sudi. Da nece mozda i vatru pustiti sa neba tom prilikom? Vidis tvoja prica ima velike mane, to ne moze uveriti izabrane da govori sam Bog, pogotovo sto je to suprotno bibliji!

Bozji drugi dolazak ce biti propracen vaskrsenjem mrtvih, sto niko ne moze lazirati..

Sto se tice tog Nikolica, meni je licno Bog za njega objavio i u nocnom vidjenju, i na javi - da ce oboleti jer je odbacio delo.
I to se obistinilo.
Legao je u krevet i bila je opasnost da umre.

Pre nego sto je oboleo - ja sam mu licno izneo ovo otkrivenje, i on ga je odbacio rekavsi da to nema blage veze sa Bogom.
A kada se ispunilo priznao je da je to bilo od Boga, ali je tumacio na svoj nacin.

Takodje Bog mi je tom prilikom Bog pokazao da on ne radi u Bozje ime vec svoje.

Covek odbacio delo? Koje delo, tvoje?

Covek ne prica suprotno adventistickom ucenju uopste.. Tu i tamo ima neka svoja tumacenja, ali generalno u skladu je sa ucenjem adventisticke crkve.. On bar iznosi ono sto veruje, bilo to pogresno ili ne, zato ja nemam nista protiv njega.. Dosta stvari koje on prica su ok, kada govori o Hristu dobro govori. Ostalo je stvar oko cega se mi ovde i sporimo, i u to ne treba ulaziti ako zelimo dobre odnose..

Zato sam i rekao, kad bi se fokusirali samo na te stvari koje su nam zajednicke, mogli bi da saradjujemo u objavi evandjelja, ali ovako kada se neprestano potenciraju takve razlike, onda to ne ide..

Sto se tice tvog iskustva.. Pitao sam te ranije, i opet pitam, ako nema nikog koji je Bozje orudje danas, sta si onda ti? Zasto Bog preko tebe ne objavi ljudima istinu? Zasto ti nisi otvorio youtube kanal kao Nikolic i govorio ljudima? Kada vec imas sta da kazes?

Kazes da je "oboleo", ti ocigledno mislis da ga je Bog kaznio. Pa izgleda da je tebe Bog poslao jedino da ljudim izrices sudove? Stvasta! Umesto da te je poslao da objavis evandjelje! Ne treba nijednog coveka plasiti, vec pozvati da se vrati k Bogu, i to ne samo Nikolica (mada je obracen), nego sve ljude ovoga sveta!

Takodje Bog mi je tom prilikom Bog pokazao da on ne radi u Bozje ime vec svoje.

Znaci nije ga Bog poslao?

Pa eto sve govori kao pravi adventista!
Nije li Hristos rekao "ne branite mu, jer ko nije protiv vas sa vama je" - kada su ga upitali za jednog coveka kojeg su videli da u ime Hristovo leci, a ne ide za njima! Rekao je da ga ne diraju, a ti ga diras!

Zato i tvoj ukor i ova bolest, za koju tvrdis da je Bog pustio, sigurno nije od Boga!

Nema razloga da Bog kazni coveka koji ga propoveda i koji se trudi oko njegovog imena? Makar on radio sve u svojoj sili! Namera je dobra. A poenta i jeste da on ne radi u svoje ime, vec iza njega stoji HAC.

Ja sam poslednji koji radim u delu individualno sireci vest o poslednjim dogadjajima tu i tamo.

Vidim i kako, pretekao te je Nikolic! Coveka slusaju milioni.. A ti nemas ni Youtube kanal, ni nista! Ipak, tvoj Bog te salje da ovog coveka uplasis i sprecis u sirenju evandjelja?

Moze li to raditi Bog? Ne!

sireci vest o poslednjim dogadjajima tu i tamo.

Zasto "tu i tamo"? Zar to ne treba da radis SVUDA?

Meni da se Bog da objavio, i rekao mi da idem i "objavim vest ljudima", mene bi bilo SVUDA! Ali posto to nije trazio od mene, ja mogu da objavljujem "i tu i tamo"! Ja nemam obavezu, ali ti imas!

Ipak ti ne radis nista znacajno!

Ali ce Bog vrlo uskoro sve urediti

Ma sve ce Bog sam urediti, ti ne treba da radis nista! A moras spreciti i ovog Nikolica da siri evandjelje, jer ce u suprotnom preteci i samog Boga koji treba da se objavi sam sa neba!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
P.S. Na koncu, ako te je Bog zaista za to ovlastio i postavio, a ti ništa nisi napravio, onda ćeš i Bogu račun polagati za svoju "jalovost". I svi na ovom forumu su svjedoci da ovdje nisi propovjedao Evanđelje Isusa Krista, nego si branio "proročicu plagijatoricu"

Na zalost, tako je!

I danas mi se place zbog svedocenja prezivelih iz logora Jasenovac, da su tamo casne sestre u hranu za decu stavljale staklo ili otrov kako bi deca sto pre umrla.
...
Časne sestre nam davale hleb sa tucanim

Kakve ovo veze ima sa crkvom? I kod vas ima po koji ludak koji je tukao decu, zlostavljao, malolenice podvodio itd.. Pa to niko ne koristi protiv vas, niti je pominjao. Istina Slap jeste, ali to je zato sto vi naveliko to koristite protiv nas.. Neprestano nam nabijate na nos.

Zapoceli ste rat i sad ga imate..

A to sto rade pojedinci u nekoj zajednici, ne dokazuje da je ta cela zajednica zla!

Vi ustvari ovakvim djubretom samo svedocite protiv sebe. Pokazujete da imate predrasude i da ste nahuskani na crkvu! A nahuskao vas je licno sotona svojom literaturom i propagandom!

Cast zrtvama, ovo je strasno.. Ali crkva sa tim nema nista, nego hitler koji je postavio te ljude da vode crkvu u okupiranim zemljama. Za to postoje dokazi. On je uklonio sve Bozje sluge i postavio na celo crkve svoje ljude, tako da ju je preuzeo i ucinio svojom. To svedoce cak i protestanti. Pa ste i vi slavili hitlerov rodjendan, jer su se i vase vodje prodale! Zato ne iznosite ovde gadosti kad ste i sami gadni!
 
Natrag
Top