Ko će biti vođen Crkvom Srbijom?

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ja sam poslednji koji radim u delu individualno sireci vest o poslednjim dogadjajima tu i tamo.

A zar i tripo ne radi zajedno s tobom "na djelu"!? Zašto onda ovako jednodušno nasrćete na Kristovu Crkvu i na nas kršćane?

P.S. Na koncu, ako te je Bog zaista za to ovlastio i postavio, a ti ništa nisi napravio, onda ćeš i Bogu račun polagati za svoju "jalovost". I svi na ovom forumu su svjedoci da ovdje nisi propovjedao Evanđelje Isusa Krista, nego si branio "proročicu plagijatoricu" koja je bogohulila naučavajući kako je 22.10.1844. Isus završio posredovanje za grešnike i kako je tada završilo vrijeme pokajanja i spasenja za grešnike.

S braćom i sestrama, nakon što je prošlo vrijeme četrdeset i četvrte, ja sam vjerovala da se grešnici više ne mogu obratiti,...... (Ellen White, Letter 24, 1874, cited in MR, vol. 8, p. 229.)

I koliko dugo su nakon završetka 44-te 'Ellen White & pajonirs' ovakvu bogohulnost vjerovali i naučavali. Evo "iz usta" samih subotara:

"Gotovo deset godina rad je bio ograničen na okupljanje onih koji su prihvatili poruku prvog anđela." (Review and Herald, 7. rujna 1916.)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja sam Adventista, i branim Adventizam koji ima istinu i koji je crkva Hristova.
Branim i Ellen White, Bozju vernu sluskinju koju je Bog odabrao da kroz nju govori svojoj crkvi.

Ja propovedam jevandjelje, a ti nisi nista drugo radio niti radis - osim sto napadas Adventiste i Ellen White, vadeci tudje reci iz konteksta, izvrcuci ih, i lazuci na veliko, a sebe nazivas Hriscaninom.

Ti nisi Hriscanin, ti si sramota i uvreda za Hrista.

Tako je radila i tvoja Rimokatolicka crkva tokom istorije.
Ona nije ljudima propovedala jevandjelje, i vodila ljude ka Hristu, da ljudi spoznaju Bozju ljubav i principe spasenja, vec je progonila, mucila, i ubijala neistomisljenike, vodeci jednu prljavu lazljivu kampanju, lazuci protiv drugih.
A to je sve otkriveno u Bozjoj reci.
I to ste cinili i cinite jer niste crkva Bozja, vec satansko Luciferijansko leglo gde se legu zmije, i svaka prljavstina zemaljska i djavolska, iz kog ce izaci i antihrist, ako za to jos ima vremena, jer Gospod dolazi uskoro.

Delo Bozje na zemlji vise ne postoji.
Tu i tamo radi neki pojedinac, ali nema vise ljudi ili grupa preko kojih Bog radi.

On ce zato sam objaviti vrlo uskoro, i ceo svet ce se probuditi.

AMIN!
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
I to ste cinili i cinite jer niste crkva Bozja, vec satansko Luciferijansko leglo gde se legu zmije, i svaka prljavstina zemaljska i djavolska, iz kog ce izaci i antihrist, ako za to jos ima vremena, jer Gospod dolazi uskoro.

Od klanjatelja "proročice bogohulnice" mi Kristovi učenici i sljedbenici ništa bolje nismo mogli niti očekivati od ovoga tvoga "zmijorgijanja". Uostalom, i sam Isus je pororokovao da će njegove progoniti i nazivati ovako kako to ti činiš: Mt 10,25: Ako su domaćina Beelzebulom nazvali, koliko će više njegove ukućane?

Delo Bozje na zemlji vise ne postoji.

Ovako tvrde đavlina i njegove sluge.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Vi ste progonili tokom istorije,i ubijali Hriscane, svuda po svetu, i u logorima, i preko svetovnih carstava, i licno preko svestenika, casnih sestara, Jezuita posebno..itd..

I danas mi se place zbog svedocenja prezivelih iz logora Jasenovac, da su tamo casne sestre u hranu za decu stavljale staklo ili otrov kako bi deca sto pre umrla.

Strasno!

Delo Bozje za probudjenje crkve u kome sam ja bio saradnik sa bracom ne postoji.

Ali, ne postoji ni u smislu globalne objave jevandjelja.

Bog ce sam objaviti sebe, i pozvati svet da se obrati i pripremi za Hristov drugi dolazak.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To pitaj prezivele iz Jasenovca koji svedoce o njegovim strahotama, i sta su tamo cinili svestenici i casne sestre.

Evo dela svedocenja o zlodelima casnih sestara nad decom.

Časne sestre nam davale hleb sa tucanim staklom

Božo sa suprugom Olgom i porodicom obeležava 85. rođendan
Božo Vidačković (85) iz Gradiške, jedan od poslednjih preživelih iz dečjeg logora u Sisku

"U Jasenovcu su bili dan - u dečjem logoru, posebno ograđenom žicom.
Sutradan su odvezeni vozom, u stočnim vagonima, prepunim mališana...

- Stigli smo na poljanu ograđenu žicom.
U dečji logor.
Saznali smo da se mesto zove Sisak.
Časne sestre koje su upravljale logorom bile su užasne, tukle su nas i šutirale... Davale nam po krišku hleba iz kojih je sijalo sitno istucano staklo.
Nisam to jeo, ali moji braća i sestra jesu.
Davali su i po kutlaču čorbe zatrovane kiselinom.
Deca su masovno umirala u najgorim mukama... Ili su odvođena na usvajanje ili za sluge.
Tu, u toj fabrici dečje smrti u Sisku, gde je ubijeno više od 2.000 srpske dece sa Kozare, poslednji put sam video moje Branku, Savu i Jovu. Bili su teško bolesni i znam da su tu zauvek ostali"
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Tebi je džaba i doktoru ići. Nažalost.

Upravo tako....

Ujedno, i nema kome ići, sekularni doktori bi ga otpisali, katolički bi ga poslali egzorcisti, a subotarski i nisu doktori nego šarlatani....

Od klanjatelja "proročice bogohulnice" mi Kristovi učenici i sljedbenici ništa bolje nismo mogli niti očekivati od ovoga tvoga "zmijorgijanja". Uostalom, i sam Isus je pororokovao da će njegove progoniti i nazivati ovako kako to ti činiš: Mt 10,25: Ako su domaćina Beelzebulom nazvali, koliko će više njegove ukućane?

Ništa se drugo od njih i ne može očekivati. A kada im se uljudno i kaže da to što čine nije Hrišćanski, oni puni sebe odgovaraju da to čine jer nas "vole" i žele da se mi "spasemo" (veruju valjda da se spasenje u prejedanju kupusom i sleđenju u glavu udarene bogohulnice).

O tome da stalno ponavljaju kako slede "Bibliju" (kao da ih čitanje PIsama čini superirornijim od ostalih, nekakvim sudijama koji vide grehe drugih, a svoje peru subotama, kupusom i sleđenjem u glavu udarene bogohulnice) da i ne govorim.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top