Ko će biti vođen Crkvom Srbijom?

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja to nisam tvrdio vec tvoj brat po veri Mire.

Ja sam pisao o sudovima Bozjim, koje salje Bog licno, ili povlaci svoju silu i zastitu i tada deluje sotona preko ljudi, ali i licno ako to nije u ljudskoj moci.

Da, ja nosim broj cipela 44.

Od mog rodjenja 1974, do zavrsetka perioda koji je Bog dao za probudjenje crkve 2018, proslo je 44 godine.

Ima toga jos sa brojem mojih cipela.

Vidis, obuca je cudo.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
A govorili su da je sve "teorija zavere" :

Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je da će najverovatnije pre leta biti dostupne digitalne potvrde o vakcinaciji, koje će ljudima omogućiti da nesmetano putuju po Evropi, bez obzira na pandemiju.

„Svi su saglasni da nam je je potrebna digitalna potvrda o vakcinaciji“, rekla je Merkel na konferenciji za novinare nakon samita Evropske unije, koji je održan u onlajn formatu.

Ona je ocenila da će Evropskoj komisiji biti potrebno oko tri meseca da obezbedi tehničke mogućnosti za izdavanje takvih dokumenata.

Video: Reuters
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ja to nisam tvrdio vec tvoj brat po veri Mire.
Zar sam ja govorio da "demoni izazivaju zemljotrese poplave i oluje"? Ti si nesto gadno pobrkao.. Ja sam samo rekao da takve stvari ne uzrokuje Bog, i da to nisu nikakvi sudovi Bozji, vec znakovi kraja..

Zemljotresi poplave i oluje su znaci priblizavanja kraja, i oni su uzrokovani poremecajima u prirodi. Hristos kaze da ce se "i sile nebeske pokrenuti", sto znaci da su to prirodne manifestacije koje ne cini sam Bog, vec su uzrokovane poremecajima u prirodi..

Sto se tice ostalih stvari, bolesti, posebno ovog COVID-19, ni to ne uzrokuje sam Bog, vec je takodje prirodna posledica namernog unistavanja zivotne okoline, trovanja zemlje i povezano je sa satanskim lobijem, koji ima nameru da smanji populaciju na zemlji radi lakse kontrole i uvede ljudima digitalni zig..

To ne cine ni demoni ni Bog, ali svakako da je ovo poslednje u saradnji sa zlim silama, i da to rade njegove sluge na zemlji..

Shodno tome, Bog ce na kraju "unistiti one koji zemlju unistavaju" a to su satanisti, koji rade sve ne bi li iskvarili Bozju tvorevinu, uveli GMO (hranu i meso), od ljudi napravili nakaze pretvarajuci ih u kiborge i zombije, stavljajuci na njih digitalni zig, pretvarajuci ih u robove, i naravno na kraju pobili Bozje izabrane..

Sve je to agenda, koja ce se ostvariti narednih godina koje dolaze. Da li je to za 20 - 30 ili vise godina, potpuno je nebitno.. Ali prema mojoj proceni to mora trajati mnogo duze, bar jedno 100 godina..
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Znaci, ako nisi vakcinisan nema putovanja do daljnjeg.

Ne bi me cudilo da vlade drzava urede po crkvsma da izmene biblijski tekst koji kaze "KO NE RADI NE TREBA NI DA JEDE" i umesto toga napisu "KO SE NE VAKCINISE NE TREBA NI DA JEDE"

Ali hajde da za sada to tumacimo kao preventivu od sirenjs zaraze, i da ne preudiciramo da se radi o nekakvoj zaveri.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ja i dalje smatram da su ove stvari kao preventiva. Strah je veliki i može se donekle i razumeti ovako oštar postupak Angele Merkel.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, jesi napisao da to sve radi djavo, mislim da si to pidao u privatnoj poruci, nisam siguran.

Po tebi Bog sve to gleda i nije ga briga, ili jr nemocan da to spreci.

Ja sam dao biblijski stav o tome.

Naravno, radi se o znacima Hristovog dolaska, ali i sudovima Bozjim - koje salje Bog licno, ili povlaci svoju silu i zastitu i tada deluje sotona preko ljudi, ali i licno ako to nije u ljudskoj moci.

Ovo su vetrovi iz otkrivenja koje andjeli drze da ne duvaju na zemlju.

Izgleda da smo u fazi kosave koja samo sto nije prerasla u uragane, tajfune, orkane, i tornada.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Znaci, ako nisi vakcinisan nema putovanja do daljnjeg.

Ne bi me cudilo da vlade drzava urede po crkvsma da izmene biblijski tekst koji kaze "KO NE RADI NE TREBA NI DA JEDE" i umesto toga napisu "KO SE NE VAKCINISE NE TREBA NI DA JEDE"

Ali hajde da za sada to tumacimo kao preventivu od sirenjs zaraze, i da ne preudiciramo da se radi o nekakvoj zaveri.

Ma jeste, ajde da "tumacimo to tako da nam oni zele dobro, da hoce da nas spasu od zaraze"? Pa Laodikeja od kad oni to nama zele dobro?

Pogledaj ovaj svet, pogledaj u sta su to pretvorili zemlju, zar ti stvarno mislis da oni bilo kome zele dobro? To su satanisti, oni to cak i ne kriju vise! Pobice i rodjenu decu ako treba, to je tip ljudi koji i decu svoju zrtvuju djavolu!

Ja i dalje smatram da su ove stvari kao preventiva. Strah je veliki i može se donekle i razumeti ovako oštar postupak Angele Merkel.

Samo se vi tesite, dok oni na mala vrata uvode digitalnu kontrolu (odnosno zig), pretvaraju ljude u zombije i kiborge, uvode GMO hranu i meso, truju zemlju vodu i vazduh.. A sve to cine prema prorocanstvu, pise za njih naime da ce i "zemlju unistavati".

Ako sotona nesto mrzi, onda je to Bozja tvorevina, oni to odavno rade.. Pise naime i da su u vreme Enoha zeleli da od ljudi naprave "super ljude" - polubogove. Ako je za verovati toj knjizi, to je i sada cilj, iskvariti ono sto je Bog stvorio, i napraviti od ljudi polubogove - nakaze!

Mire, jesi napisao da to sve radi djavo, mislim da si to pidao u privatnoj poruci, nisam siguran.

Ne, nisam rekao da ovo radi djavo, ali on podstice svoje sluge da to cine. To sam rekao, i da on stoji iza ovog plana, to da!

Ali sotona koliko god se vama to cinilo cudnim, nema vlast da naudi ljudima uopste, to moze jedino ako oni voljno pristanu da mu sluze, ili ako ih prevari, tako da oni pristanu na to, i da ne znajuci pristanu njemu je ok, i to sada pokusava..

Tako on govori ljudima da je ovo za njihovo dobro, da ce se tako zastiti od zaraze, a u konacnici ce ih to pretvoriti u "trans ljude".

Na mala vrata se uvodi transhumanizam, GMO hrana i meso, tehnologija, ubacivace se ljudima cipovi, nano tehnologija koja ce ih stititi od bolesti itd.. Pravice od ljudi nakaze, i vec to rade.. Zar ne citate o Ilonu Masku, pa covek je razvio cip koji se ugradjuje direktno u mozak. To omogucije ljudima da se povezuju na internet mislima, zato i lansira one brojne satelite, pravi mrezu satelita, sada je to preuzeo pentagon ako se ne varam..

Samo vi verujte da oni vam zele dobro, dok vas truju i od vas prave nakaze i neljude, odvajaju vas od prirode koju je Bog stvorio i od Boga..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Zemljotresi poplave i oluje su znaci priblizavanja kraja, i oni su uzrokovani poremecajima u prirodi. Hristos kaze da ce se "i sile nebeske pokrenuti", sto znaci da su to prirodne manifestacije koje ne cini sam Bog, vec su uzrokovane poremecajima u prirodi..

I jesu i nisu znaci. Tih i takvih pojaa je bilo i uvek će ih biti. Treba razumeti jednu stvar: Bog je sve stvorio da bude u skladu, ravnoteži. I sile nebeske su tako i stvorene i uređene.

Čovek, nahuškan gospodarem, emanacijom haosa (da, Samael - sotona je pobunivši se postao emanacija haosa - Levijatana) ruši sklad. A to po osnovnim zakonima (akcija - reakcija) ne može ostati nekažnjeno.
I ne ostaje nekažnjeno.



Sve je to agenda, koja ce se ostvariti narednih godina koje dolaze. Da li je to za 20 - 30 ili vise godina, potpuno je nebitno..

Da, radi se o agendi, ali nikada ne smemo zaboraviti da Bog u svemu ima poslednju reč. A, Bog deluje na način koji je totalno suprotan onome kako ljudi zamišljaju da će delovati ili da deluje. "Moje misli nisu vaše misli, moji puti nisu vaši puti".

Što se tiče sila nebeskih, znaci, pravi znaci kraja biće promene u dejstvu sila nebeskih.

Dakle, kada i ako primetimo da gravitacija više ne deluje onako kako smo navikli ili kako znamo da deluje, kada nebeska tela počnu da se ponašaju onako kako se nikada ponašala nisu, kada se budu desile promene u zemljinom magnetom polju, tada ćemo znati da je kraj, da je Dies Irae blizu.


Kada će se to dogoditi?

Možda već večeras, možda kroz 10,20,30, 100, 200 godina, a možda i nikada u doglednoj budućnosti.

Ne zaboravi, "Niko ne zna ni dana ni časa" i "Sin Čovečiji dolazi kao lopov u noći", dakle iznenada.
 
Natrag
Top