Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Kakav transport kad mi se i auto zaledio...:lol:

ojjo87.jpg
Ma ne samo što ti se auto zaledio, nego je i ''zamrznuo'' sliku..:lol:
Blokus, nemoj sada da ''zakažeš'', proleće samo što nije došlo....
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Ma ne samo što ti se auto zaledio, nego je i ''zamrznuo'' sliku..:lol:
Blokus, nemoj sada da ''zakažeš'', proleće samo što nije došlo....

E bas sam to i hteo da kazem: "Prolece polako ali sigurno dolazi" Citas mi misli...:lol:
Za nekih 2 meseca Prvomajski uranak pa zatim lepo sve po redu,uzivancija... :???:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
E bas sam to i hteo da kazem: "Prolece polako ali sigurno dolazi" Citas mi misli...:lol:
Za nekih 2 meseca Prvomajski uranak pa zatim lepo sve po redu,uzivancija... :???:
Ma da, a odmah posle prvomajskog uranka ide ''letnji raspust''...Ma idi, uživancija...Nama koji idemo u ''školu'' je najlakše...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Ma da, a odmah posle prvomajskog uranka ide ''letnji raspust''...Ma idi, uživancija...Nama koji idemo u ''školu'' je najlakše...:lol:

Vama koji idete u skolu je najlakse,zakljucite ocene deci jos dve nedelje pre raspusta i to sve najbolje ocene i onda em vas deca obozavaju,em nista ne radite,jer vam raspust vec poceo...:lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Vama koji idete u skolu je najlakse,zakljucite ocene deci jos dve nedelje pre raspusta i to sve najbolje ocene i onda em vas deca obozavaju,em nista ne radite,jer vam raspust vec poceo...:lol:
Ma neee, ja sam se to malo zezala, stavila sam se u ulogu đaka, a ne u ulogu profesora..Jedina veza sa školom je moja uramljena slika iz prvog razreda, gde sedim, a ispred bukvar otvoren na strani na kojoj piše MAMA...Baš ''dražesno''...:lol:

Ne idem ja u školu uopšte. Mene su davno izbacili iz te institucije..
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pozdrav, Klubaši, Dumofili, i svi ostali... :lol: Svratio samo na kratko, da obnovim člansku kartu, da ne pomislite da sam se isčlanio. stink.

:hi:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ma neeee, nismo ni pomislili da si se iščlanio. Ipak je ova zimska idila učinila svoje...Dok si napravio Sneška Belića, pa onda dok si se solidarisao sa komšijama da čistiš ulaz ispred, pa dok si gurao sanke, pa dok si razmišljao da li ćeš imati dovoljno drva do kraja zime, ti jednostavno nisi imao vremena da svratiš...uostalom isto kao i ja....:lol:
Što se tiče članske karte...To ti ne treba...Mi pojedini dolazimo ovde bez ''propusnice'', takav nam ''horoskop''...stink.

Pozdrav Tito :hi:
Lepo što si svratio...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Ma neee, ja sam se to malo zezala, stavila sam se u ulogu đaka, a ne u ulogu profesora..Jedina veza sa školom je moja uramljena slika iz prvog razreda, gde sedim, a ispred bukvar otvoren na strani na kojoj piše MAMA...Baš ''dražesno''...:lol:

Ne idem ja u školu uopšte. Mene su davno izbacili iz te institucije..

Sta znam,vi tamo iz zapadne Srbije ste svi neki intelektualci,pa sam pomislio da si i ti neka Profesorka.:lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Natrag
Top