Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Nisam sebe zaboravio! Napisao sam gore da ćemo svi skončati, svako na svoj način. Znači, nećemo i ti i ja od kamiona poginuti. Treba tu nešto originalnije. Ali moram, po Titovom scenariju, prvo da ubijem Deliju.

Aha, vidim ja kuda ovo ide... To 'oces po Titovom scenariju a ostalo svako na svoj nacin? E, ako se tako igramo onda cu i ja da smislim neki svoj nacin, manje bolan :blum3: :D
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Aha, vidim ja kuda ovo ide... To 'oces po Titovom scenariju a ostalo svako na svoj nacin? E, ako se tako igramo onda cu i ja da smislim neki svoj nacin, manje bolan :blum3: :D
Šta hoćeš, da izrežiram sve smrti sam? Prihvatio sam tvoju pogibiju od kamiona. Ajmo dalje! Ja ubijam Deliju. Pijani Death umire smrznut u nekoj slepoj, mračnoj ulici. Mars, očajna zbog počinjenog ubistva, odlazi bratu, ne bi li je utešio, ali ga zatiče mrtvog. Potpuno van sebe, ne znajući sama šta da radi, obraća se Dum, Delijinoj ženi. Njih dve angažuju privatnog detektiva Erica da istraži slučaj. On, vrlo brzo, utvrđuje da sam ja ubica i saopštava im to, umirujući ih rečima: - Njega čeka doživotna... Ali avaj, Mars, kud je već ''isprljala'' ruke sa Sendi odlučuje da na sličan način presudi i meni. Unajmljuje profesionalnog ubicu, Blokusa, da me eliminiše. Ovaj to i čini, tako što me je sačekao iza nekog ćoška i prekl'o. Policija, zbog niza ubistava, sprovodi temeljnu istragu. Utvrđuju da je Blokus počinio dosta ubistava, za pare i hapse ga. On, vodeći se parolom: bolje rob, nego grob - vrši samoubistvo tako što se obesio u pritvorskoj ćeliji. Istraga je utvrdila i šta je Mars radila, pa dobija doživotnu robiju.
Ako sam nekog zaboravio, viči!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Šta hoćeš, da izrežiram sve smrti sam? Prihvatio sam tvoju pogibiju od kamiona. Ajmo dalje! Ja ubijam Deliju. Pijani Death umire smrznut u nekoj slepoj, mračnoj ulici. Mars, očajna zbog počinjenog ubistva, odlazi bratu, ne bi li je utešio, ali ga zatiče mrtvog. Potpuno van sebe, ne znajući sama šta da radi, obraća se Dum, Delijinoj ženi. Njih dve angažuju privatnog detektiva Erica da istraži slučaj. On, vrlo brzo, utvrđuje da sam ja ubica i saopštava im to, umirujući ih rečima: - Njega čeka doživotna... Ali avaj, Mars, kud je već ''isprljala'' ruke sa Sendi odlučuje da na sličan način presudi i meni. Unajmljuje profesionalnog ubicu, Blokusa, da me eliminiše. Ovaj to i čini, tako što me je sačekao iza nekog ćoška i prekl'o. Policija, zbog niza ubistava, sprovodi temeljnu istragu. Utvrđuju da je Blokus počinio dosta ubistava, za pare i hapse ga. On, vodeći se parolom: bolje rob, nego grob - vrši samoubistvo tako što se obesio u pritvorskoj ćeliji. Istraga je utvrdila i šta je Mars radila, pa dobija doživotnu robiju.
Ako sam nekog zaboravio, viči!

Zaboravio si da ova serija treba da ima srecan kraj, ili mi je to promaklo... :???:
Ako izvoljevam, vici! :blum3:
Odoh ja da pocnem sa ucenjem teksta i da vezbam pred ogledalom ( ukrala sam jedno od Delije :D ) a kad ti vec tako dobro ide vidi da nadjes ekipu koja ce da glumi policajce :D
:hi:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Zaboravio si da ova serija treba da ima srecan kraj, ili mi je to promaklo... :???:
Ako izvoljevam, vici! :blum3:
Odoh ja da pocnem sa ucenjem teksta i da vezbam pred ogledalom ( ukrala sam jedno od Delije :D ) a kad ti vec tako dobro ide vidi da nadjes ekipu koja ce da glumi policajce :D
:hi:

Policajci su nebitni, neće ih biti u kadru.
Srećan kraj? Dum je, kao centar sveta, ostala neukaljana, kao i tvorac tog sveta - Eric. Tito se izvukao ne glumeći u seriji. A mi ostali smo morali izginuti, da bi serija uopšte imala kraj. Da smo ostali živi, odužilo bi se u nedogled, a inspiracije je sve manje. Izginemo i mirni smo. Možemo da zatvorimo još jedno poglavlje u temi ''Život i priključenije naše Dum''.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ma kakav nedostatak inspiracije. Sad ce Dum da "bane" sa nekom idejom samo da resi misteriju kako su "ispale" krofne dole a ne gore, ili bese obrnuto... :D

I hvala Dum sto mu pokloni krofne, dobrovoljno se javljam da ih cuvam od raznih "prozdrljivaca", mozda ce mu to skrenuti paznju sa onog magareta :D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ma ćuti Sendi, ovde su se desile neke promene, moradoh prvo da odem na svoj profil da vidim da li sam to ja....wacko2
E posle toga, kada sam utvrdila da je to moj ''identitet'', reših da malo ispoklanjam na temi Deliji krofne, a vama slatkiše...Kad ''ne leži vraže'', krofne se pojaviše i ispod, a nisam ih tamo stavila..Ja se uplaših, izađoh iz posta...Ali ima drugi problem, ne mogu da se vratim ''u post'', što je otišlo otišlo je....:lol:
E onda sam rešila, da pošaljem još jednu poruku, i da lepo objasnim ko šta sme da jede...Al' kad ono:beee:, ispade da sada ja jedem krofne...wacko2:???:
Znaš šta, mnogo se namučih...:D
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
E, sad da vidis kako to izgleda kad se pogubis po forumu, pa me opet zezajte, ja bar nisam imala problem oko identiteta, jedino masenje tema i tako to, sitnice... smile3

Ha, a mogla si lepo da kazes da ti se jedu krofne i da ti poklonimo i da izbegnes sve te silne "zamke" po forumu :D

Nego... Mene brine to sto trenutno ne mogu da se menjaju postovi a ti znas da mi je to jedna od najbitnijih opcija, skoro svaki post mi je menjan :D. Mislim da bih trebala sto manje da pisem da se ne bi ostvarila Delijina predvidjanja, forum prepun mojih ispala i bisera :lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
A pa nemoj tako...Nisam se ja ''pogubila'', ja sam tačno znala gde je moj profil, samo nisam bila sigurna da li ću tamo pronaći sebe...:lol:
I meni je ta izmena posta problem..Ja toliko brzo kucam, da ne stignem da vidim ni šta sam ni kako sam napisala...Ali ko zna, možda to i nije tako loše, možda se iz tog ''džvrljanja'', izrodi i neka pametna misao, koja će postati neizbrisivi trag...:lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Mogao je da te saceka neki lik iz serije :D

A mojih tragova vec ima dovoljno, za jos jedan forum, ne treba mi vise :lol:

Koliko li ce trebati Mars da nadje profil i temu? :???: :D
 
Natrag
Top