Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
E i meni da se posreći u ovoj seriji. :lol:

P.S. Kaskader ne treba! :D

Zaboravih spisak! :p
1. Poseduje fabriku čokolade
2. Šampion u sledećim disciplinama- osmeh u dalj, vis itd.
3. Ne postavlja glupa pitanja
4. ...
Nastavak sledi... :dance3:
Nemoj da zažališ što si mi pružila priliku da izvoljevam! :lol:
Niste ti i Delija slučajno u srodstvu... Samo da njemu neko ne da šansu da izvoljeva, mogu misliti na šta bi to ličilo!
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Obaveštenje

Serija je trenutno u zastoju iz sledećih razloga:

-Jedan od glavnih scenarista ''Kasandra2'' (Tito Pulo), zbog velikog talasa uspeha i populatnosi koji su mu ''udarili'' u glavu, još uvek ne može da dođe ksebi...Takođe, počeo je da se bavi gramatikom (učinilo mu se da mu dobro ide), tako da sada priprema udžbenike za I razred OŠ ''Gramatičke nedoumice'', koji će biti u upotrebi od naredne godine...U međuvremenu piše pomalo i za serijal, ali to je sve neznanto...yes3

-Delija- trenutno se nalazi između ''jave i sna'', trenutno se oporavlja od poslednje ''kaskaderske scene'' sa konjom...(trebalo je preskočiti ''prepreku'' visoku 10 cm), ali neznanje i neiskustvo našeg mladog ''džokeja'', je dovelo do toga da je scena neuspešno snimljena, pa je scenarista odlučio da tu scenu ipak izbaci...Zbog prevelike tuge i bola, zbog učinjene mu nepravde, Delija sada tuguje, i nije spreman da glumi..Neophodan mu je odmor...yes3

-Mars- I dalje ima listu zahteva za novog vozača mercedesa..Posle obavljenih 1.125.312 razgovora sa kojekakvim kandidatima, prilično je ''izmorena'', i njoj treba malo odmora...da dođe ''ksebi''....yes3

-Sendi- Ona je u šoku još odavno, zbog neizvesne sudbine lika kojeg tumači...Nakon što je pročitala text za narednih 200 epizoda, rešila je i ona da se malo odmori, jer sve to na nju deluje traumatično...yes3

-Death-Pristaje samo na ''sporedne uloge''..., jer je tu u prolazu...yes3

-Belja-Mlad, perspektivan, ambiciozan, glumio bi, ali nema skim....A kako kad su svi na odmoru?yes3

Ostali glumci, sporedni i glavni, se takođe odmaraju, jer se odmaraju i svi ovi gore nabrojani...yes3

A ja, Dum...? Pa ja jedina radim...A ko je ovo sve napisao? Pa ja....:firove:
:lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Obaveštenje

Serija je trenutno u zastoju iz sledećih razloga:

-Jedan od glavnih scenarista ''Kasandra2'' (Tito Pulo), zbog velikog talasa uspeha i populatnosi koji su mu ''udarili'' u glavu, još uvek ne može da dođe ksebi...Takođe, počeo je da se bavi gramatikom (učinilo mu se da mu dobro ide), tako da sada priprema udžbenike za I razred OŠ ''Gramatičke nedoumice'', koji će biti u upotrebi od naredne godine...U međuvremenu piše pomalo i za serijal, ali to je sve neznanto...yes3

-Delija- trenutno se nalazi između ''jave i sna'', trenutno se oporavlja od poslednje ''kaskaderske scene'' sa konjom...(trebalo je preskočiti ''prepreku'' visoku 10 cm), ali neznanje i neiskustvo našeg mladog ''džokeja'', je dovelo do toga da je scena neuspešno snimljena, pa je scenarista odlučio da tu scenu ipak izbaci...Zbog prevelike tuge i bola, zbog učinjene mu nepravde, Delija sada tuguje, i nije spreman da glumi..Neophodan mu je odmor...yes3

-Mars- I dalje ima listu zahteva za novog vozača mercedesa..Posle obavljenih 1.125.312 razgovora sa kojekakvim kandidatima, prilično je ''izmorena'', i njoj treba malo odmora...da dođe ''ksebi''....yes3

-Sendi- Ona je u šoku još odavno, zbog neizvesne sudbine lika kojeg tumači...Nakon što je pročitala text za narednih 200 epizoda, rešila je i ona da se malo odmori, jer sve to na nju deluje traumatično...yes3

-Death-Pristaje samo na ''sporedne uloge''..., jer je tu u prolazu...yes3

-Belja-Mlad, perspektivan, ambiciozan, glumio bi, ali nema skim....A kako kad su svi na odmoru?yes3

Ostali glumci, sporedni i glavni, se takođe odmaraju, jer se odmaraju i svi ovi gore nabrojani...yes3

A ja, Dum...? Pa ja jedina radim...A ko je ovo sve napisao? Pa ja....:firove:
:lol:
Muko! Jedina ti po svojoj kući radiš - pa ko bi drugi?!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
-Delija- trenutno se nalazi između ''jave i sna'', trenutno se oporavlja od poslednje ''kaskaderske scene'' sa konjom...(trebalo je preskočiti ''prepreku'' visoku 10 cm), ali neznanje i neiskustvo našeg mladog ''džokeja'', je dovelo do toga da je scena neuspešno snimljena, pa je scenarista odlučio da tu scenu ipak izbaci...Zbog prevelike tuge i bola, zbog učinjene mu nepravde, Delija sada tuguje, i nije spreman da glumi..Neophodan mu je odmor...yes3

Kazi lepo da je ispao smotan i nedokazan jer smo ga svi nagovarali, poznavajuci njegove "sposobnosti" da se ne upusta u takvu "avanturu" ali zelja da se dokaze je bila jaca. Nego, pusti Deliju, taj je kao buba svaba, otporan, kako je jadan konj? :D


-Sendi- Ona je u šoku još odavno, zbog neizvesne sudbine lika kojeg tumači...Nakon što je pročitala text za narednih 200 epizoda, rešila je i ona da se malo odmori, jer sve to na nju deluje traumatično...yes3

Sok je blaga rec za ono sto sam dozivela citajuci prve redove, traumaticno+zbunjujuce... Javljam se iz izvesne ustanove pa kad se dogovorite za dalje, javite, nadam se da cu biti psihicki spremna :D ( uh, znam da bi me neki rado u neku ustanovu :D )

Dum, pitaj Tita kad se cujete jel mu treba KOlektor, valjda zna i sam da od mene nema bolje osobe za taj posao :D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Kazi lepo da je ispao smotan i nedokazan jer smo ga svi nagovarali, poznavajuci njegove "sposobnosti" da se ne upusta u takvu "avanturu" ali zelja da se dokaze je bila jaca. Nego, pusti Deliju, taj je kao buba svaba, otporan, kako je jadan konj? :D
Znaš da nemam srca da kažem da je ''ispao smotan'', jel' se sećaš da sam sada ''emotivna''...yes3 Ne birni, njemu nije ništa, al' konju jeste...Doživeo je šok i sad' mu se ne može prići...Ma znaš već sve, scene sa konjom su potpuno neizvesne....zbog pretrpljenog duševnog bola i stresa...jadne životinje...:lol:




Sok je blaga rec za ono sto sam dozivela citajuci prve redove, traumaticno+zbunjujuce... Javljam se iz izvesne ustanove pa kad se dogovorite za dalje, javite, nadam se da cu biti psihicki spremna :D ( uh, znam da bi me neki rado u neku ustanovu :D )

Dum, pitaj Tita kad se cujete jel mu treba KOlektor, valjda zna i sam da od mene nema bolje osobe za taj posao :D
Sendi, iskreno, za tebe sam ponajviše zabrinuta...Kako si? Mislim, nije lako kada saznaš da više puta ''gineš'', pa se dižeš iz''pepela'' i tako redom..Veruj mi, za takve scene treba da tražiš posebnu platu sa beneficijama, ipak si ti najviše pod stresom...Nije ti lako...
Verovatno ti zato Tito nije dao neki opširan tekst za glumu, kol'ko sam primetila, samo su scene u pitanju...Čista gluma...:lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Natucamo se tako, boga mi, od kad sam dospeo na forum: Dum viče: - sad sam emotivna, mi ostali pokazujemo nevericu...
Sendi, samo se ti oporavi i ne slušaj Dum, ona je ovo shvatila samo kao poslovnu priliku.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Nije istina Belja, ja sam veoma ''krhka'' osoba, kada su drugi u pitanju...Deliji nije dobro, Sendi se oseća ''traumatično'', Tito se ''pogubio'', Mars je preterano ''zahtevna''...pa ja ne znam ko će uopšte da glumi...i gde je tu zarada, gde?
Pa kako da ne budem emotivna, kad se samo nerviram :lol:
A lepo kažem da je lakše da se bavimo turskim serijalom...Bliskiji su nam brate, i nema teških scena....
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Znaš da nemam srca da kažem da je ''ispao smotan'', jel' se sećaš da sam sada ''emotivna''...yes3 Ne birni, njemu nije ništa, al' konju jeste...Doživeo je šok i sad' mu se ne može prići...Ma znaš već sve, scene sa konjom su potpuno neizvesne....zbog pretrpljenog duševnog bola i stresa...jadne životinje...:lol:

E onda ako sam mu rekla, ionako sam zla, hocu da se uzivim u ulogu :D. Tacno sam znala da je tu konj izvukao deblji kraj, on je doziveo sok cim je video Deliju, mora da ni on nije, siroma', bio siguran sta je cija uloga pa se zbunio i eto... ( ovo mi nije trebalo... ) :lol:



Sendi, iskreno, za tebe sam ponajviše zabrinuta...Kako si? Mislim, nije lako kada saznaš da više puta ''gineš'', pa se dižeš iz''pepela'' i tako redom..Veruj mi, za takve scene treba da tražiš posebnu platu sa beneficijama, ipak si ti najviše pod stresom...Nije ti lako...
Verovatno ti zato Tito nije dao neki opširan tekst za glumu, kol'ko sam primetila, samo su scene u pitanju...Čista gluma...:lol:

Jao, ma ne brini, posle ovoga se osecam kao Feniks pa mi i uloga lakse pada. Ja nisam ni znala da imam tekst. U kojoj epizodi cu da progovorim? :lol:

Beljo, da bi zatvorili taj zacarani krug lepo mi da se pravimo da verujemo i lepo svima :D
Nego, ocekivala sam da me obidjes, ipak si mi ti nesto, valjda, samo nemam pojma sta i po kojoj liniji, u seriji :???: :D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
( ovo mi nije trebalo... ) :lol:
I nije...Već te vidim u ''novoj seriji'' u ''gro'' planu..Najavna špica...a ti ležiš na asfaltu....:D I tako sve počinje....



Ja nisam ni znala da imam tekst. U kojoj epizodi cu da progovorim? :lol:
Pa verovatno negde u 578 epizodi..a tekst je sledeći...''A jesam li ja sad živa''...? :lol:

Nego, ocekivala sam da me obidjes, ipak si mi ti nesto, valjda, samo nemam pojma sta i po kojoj liniji, u seriji :???:
Ne brini, to su takve serije, da se do kraja ne zna ko je kome šta i kako...Do kraja ćemo već smisliti nešto....stink.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
I nije...Već te vidim u ''novoj seriji'' u ''gro'' planu..Najavna špica...a ti ležiš na asfaltu....:D I tako sve počinje....

Dobro, bre, zar se tako ne zavrsava? I kako ja posle da se "pohvatam"... A ako tako pocnem, mislim, na asfaltu, kako cu tek da zavrsim? :lol:


Pa verovatno negde u 578 epizodi..a tekst je sledeći...''A jesam li ja sad živa''...? :lol:

Mislim da cu tu recenicu moci da upamtim, veceras pocinjem da ucim :D:D

Ne brini, to su takve serije, da se do kraja ne zna ko je kome šta i kako...Do kraja ćemo već smisliti nešto....stink.

Do kraja cemo se pretvoriti u lovacko drustvo, vec od pocetka je aktuelno oruzje... :???:
 
Natrag
Top