Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
A ako tako pocnem, mislim, na asfaltu, kako cu tek da zavrsim? :lol:
Pa zar ne znaš?
Pa na asfaltu isto..Zbog simbolike....:lol:

Mislim da cu tu recenicu moci da upamtim, veceras pocinjem da ucim :D:D
Ej, nemoj mnogo da se forsiraš...Štedi sebe...:lol:
Do kraja cemo se pretvoriti u lovacko drustvo, vec od pocetka je aktuelno oruzje... :???:
Nemoj to da te brine...Svo ''oružje'' je sa ''ćorcima''...:lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Pa zar ne znaš?
Pa na asfaltu isto..Zbog simbolike....:lol:

Pa ja onda ne moram ni da ustajem, ionako mi je tekst na minimumu, to moze da se snimi i ranije :lol:

Ej, nemoj mnogo da se forsiraš...Štedi sebe...:lol:

A, pa mislim ja na sebe :acute:. Zato i ucim deo po deo, da se ne nakupi pa posle ne mogu da postignem :D

Nemoj to da te brine...Svo ''oružje'' je sa ''ćorcima''...:lol:

E, sad si razocarala potencijalne gledaoce :lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Pa ja onda ne moram ni da ustajem, ionako mi je tekst na minimumu, to moze da se snimi i ranije :lol:
Ma ne može...''Ne gineš'' svaki put isto :lol:

Moramo srediti sa scenaristom, da ti nabavi neki dobar dušek, iz kolekcije ''Dormeo''...Znaš zbog kičme...Treba to ''preležati'', mislim, toliko epizoda...:lol:

A, pa mislim ja na sebe :acute:. Zato i ucim deo po deo, da se ne nakupi pa posle ne mogu da postignem :D
Ja ti predlažem da kreneš od sada...Mislim,da to sve bude kako valja, da nešto ne ''preskočiš'' :lol:
E, sad si razocarala potencijalne gledaoce :lol:
Obzirom, o kakvoj ''glimačkoj'' ekipi se radi, ne znam da li su i ti ''ćorci'' sigurni...Bojim se da u zanosu, ne počnemo jedni druge da gađamo sa ''praznim'' oružjem...:lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ma ne može...''Ne gineš'' svaki put isto :lol:

Moramo srediti sa scenaristom, da ti nabavi neki dobar dušek, iz kolekcije ''Dormeo''...Znaš zbog kičme...Treba to ''preležati'', mislim, toliko epizoda...:lol:

O, Dum, dobro si pronikla u psihu siroke narodne mase. Naravno da bi bilo monotono da ginem svaki put na isti nacin... E, sad to sto ginem li ginem iz epizode u epizodu verovatno niko nece da mari :lol:


Ja ti predlažem da kreneš od sada...Mislim,da to sve bude kako valja, da nešto ne ''preskočiš'' :lol:

Veceras nema spavanja, necu da vas obrukam, ne brinite :D . A smem malo da improvizujem ako ipak nesto zaboravim? :???:


Obzirom, o kakvoj ''glimačkoj'' ekipi se radi, ne znam da li su i ti ''ćorci'' sigurni...Bojim se da u zanosu, ne počnemo jedni druge da gađamo sa ''praznim'' oružjem...:lol:

Eto, od lovackog drustva osecam da cemo stici do ultimate fight-a :lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Beljo, da bi zatvorili taj zacarani krug lepo mi da se pravimo da verujemo i lepo svima :D
Nego, ocekivala sam da me obidjes, ipak si mi ti nesto, valjda, samo nemam pojma sta i po kojoj liniji, u seriji :???: :D
Obišao bih ja tebe, al' ne znam gde... Kovin, Padinska skela...?

I nije...Već te vidim u ''novoj seriji'' u ''gro'' planu..Najavna špica...a ti ležiš na asfaltu....:D I tako sve počinje....




Pa verovatno negde u 578 epizodi..a tekst je sledeći...''A jesam li ja sad živa''...? :lol:


Ne brini, to su takve serije, da se do kraja ne zna ko je kome šta i kako...Do kraja ćemo već smisliti nešto....stink.


Ma ne može...''Ne gineš'' svaki put isto :lol:

Moramo srediti sa scenaristom, da ti nabavi neki dobar dušek, iz kolekcije ''Dormeo''...Znaš zbog kičme...Treba to ''preležati'', mislim, toliko epizoda...:lol:


Ja ti predlažem da kreneš od sada...Mislim,da to sve bude kako valja, da nešto ne ''preskočiš'' :lol:

Obzirom, o kakvoj ''glimačkoj'' ekipi se radi, ne znam da li su i ti ''ćorci'' sigurni...Bojim se da u zanosu, ne počnemo jedni druge da gađamo sa ''praznim'' oružjem...:lol:
Neće biti isto. Počinje na asfaltu, gde ostaje prvih 130 epizoda. Zatim ide na tucanik, 340 epizoda. Poslednjih 189 epizoda provešće po kozjim stazicama.

Šta mi dođe Sendi? Odgovor na to pitanje će se menjati kroz seriju, a teži se najneverovatnijem. Na kraju, zapravo, nije ni bitno, jer ćemo masovno pomreti, svako na svoj način.

E da, beše reč o Death-u. Mislim da on nije ni potvrdio učešće u seriji. Pre će biti da ga takav angažman uopšte ne zanima.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Neće biti isto. Počinje na asfaltu, gde ostaje prvih 130 epizoda. Zatim ide na tucanik, 340 epizoda. Poslednjih 189 epizoda provešće po kozjim stazicama.

Vidi da mi sredis da ne naletim po tim stazama na Deliju sa magaretom, ( jeste da su kozije staze al' mislis da taj zna sta je koza a sta magare, o stazama da i ne govorim :D ) ipak treba Mars da me pregazi, da ne menjamo bas prvobitno zamisljenu koncepciju. A, iskreno, ta varijanta sa Mars mi se vise svidja od prvo pomenute :D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
O, Dum, dobro si pronikla u psihu siroke narodne mase. Naravno da bi bilo monotono da ginem svaki put na isti nacin... E, sad to sto ginem li ginem iz epizode u epizodu verovatno niko nece da mari :lol:
A pa ti ćeš imati svoju publiku, i svi će nositi majicu sa tvojim likom i natpisom ''Vaskrsla Sendi''...:lol:

Veceras nema spavanja, necu da vas obrukam, ne brinite :D . A smem malo da improvizujem ako ipak nesto zaboravim? :???:
Pa može....''Sad sam živa, a jesam li ''...:D
Šta mi dođe Sendi? Odgovor na to pitanje će se menjati kroz seriju, a teži se najneverovatnijem. Na kraju, zapravo, nije ni bitno, jer ćemo masovno pomreti, svako na svoj način.

E da, beše reč o Death-u. Mislim da on nije ni potvrdio učešće u seriji. Pre će biti da ga takav angažman uopšte ne zanima.

Naravno da će Death doći, samo malo da krenu epizode..Ne pratiš...:acute:...

Pozdravljam vas...:hi:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Vidi da mi sredis da ne naletim po tim stazama na Deliju sa magaretom, ( jeste da su kozije staze al' mislis da taj zna sta je koza a sta magare, o stazama da i ne govorim :D ) ipak treba Mars da me pregazi, da ne menjamo bas prvobitno zamisljenu koncepciju. A, iskreno, ta varijanta sa Mars mi se vise svidja od prvo pomenute :D
Potucajući se po stazama, oklizneš se i skotrljaš niz planinu do pravog puta. Mars, s refleksima k'o Delijin konj, ne uspeva da reaguje i ''kupi'' te. Mars, upali brisače!:roll:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Dum, molim te, samo ti nemoj da mi kreiras majicu :lol:

Pozdrav :hi:

Ok, Beljo, vidim da vam svima radi inspiracija, zavidan nivo, nego sta je sa tobom? Sve nas ti lepo "upakova" u crnu vrecu samo bi ti da prezivis, jel? E, pa nece da moze :blum3:
Vidis, Mars je malo zbunjena i umesto da ukljuci brisace ubaci u rikverc... Ti se slucajno nadjes tu negde iza ( smislicemo kako i zasto ) i tu se negde zavrsava tvoja uloga :blum3:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Dum, molim te, samo ti nemoj da mi kreiras majicu :lol:

Pozdrav :hi:

Ok, Beljo, vidim da vam svima radi inspiracija, zavidan nivo, nego sta je sa tobom? Sve nas ti lepo "upakova" u crnu vrecu samo bi ti da prezivis, jel? E, pa nece da moze :blum3:
Vidis, Mars je malo zbunjena i umesto da ukljuci brisace ubaci u rikverc... Ti se slucajno nadjes tu negde iza ( smislicemo kako i zasto ) i tu se negde zavrsava tvoja uloga :blum3:
Nisam sebe zaboravio! Napisao sam gore da ćemo svi skončati, svako na svoj način. Znači, nećemo i ti i ja od kamiona poginuti. Treba tu nešto originalnije. Ali moram, po Titovom scenariju, prvo da ubijem Deliju.
 
Natrag
Top