Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ne brini Sendi, ''Sedni'' će ući u istoriju sigurno...:lol:
Eto, pridodaj tamo onim lapsusima...
Pa do kraja serije ćemo saznati valjda da sam ja u mi, a vi u oni....:D

laku noć :hi:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ne brini Sendi, ''Sedni'' će ući u istoriju sigurno...:lol:
Eto, pridodaj tamo onim lapsusima...
Pa do kraja serije ćemo saznati valjda da sam ja u mi, a vi u oni....:D

laku noć :hi:

A nema garancija da ćemo išta stvarno saznati...
Kakvi ste bre vi to ljudi, nećete ni da poginete u seriji! O čemu mi dalje da pričamo?! A i lakše je izginuti, nego snaći se ovih dana na forumu.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
A tu si ti mali! Hteo si da mi ubiješ brata Deliju, jel'?:crazy_pit:
Kako si mislio to da izvedeš, pored mene žive?:thinking:I kako mogu ja da idem na robiju, kad se meni pola prašta? :lol:
'Ajde objasni!:boast:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ne može da ti objasni Mars, zar nisi videla...? Otišao je u Mađarsku, sada možeš da krojiš ulogu kako želiš...;)
Uzgred da te pitam, da li si odabrala vozača mercedesa? :beee:
A isto sam želela da ti kažem, da tvoji sadržajni postovi sve više slikovito odražavaju, tvoje misli...Živeli smajliji...:(
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Draga Dum, odmah da ti kažem (ono što te najviše interesuje:blum3:) nisam odabrala vozača.
Toliko sam se potresla kad sam videla kako Belja piše scenario da me je zaboleo mozak.
A čak mu i ne plaćamo.:???:
Šta bi bilo da plaćamo?:lol::beee:
Pobio sve glumce i statiste, ja na robiji... Budi Bog s' nama!:swoon:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Moram da ti se žalim Mars...Napisah sinoć poveći post, kad ono...nesta ''lož''.....:lol:

Prvo da ti pomognem oko izbora vozača mercedesa...Ne mora da bude baš mnogo lep..Eto, pomogla sam ti...:lol:

Mali je čist volonter, i željan dokazivanja, zato su njegove scene pune zapleta i ''zapletanja'', što zamršenije, to bolje...Što se tiče plaćanja, ti dobro znaš da u mome rečniku reč ''plaćanje'' ne postoji, samo naplata, primanje...:lol:
Uzgred, negde sam ti primetila ''brata'' Deliju...Imaš li neku informaciju o njemu....Šta se sa njim dešava, da li mu je ''slava'' bupnula u ''tintaru''....:beee:
E da, i ''scenarista'' Tito, se negde smuca..., a nesta i Sendi...Doduše, obzirom na zbivanja ovde, teško da se možemo svi i susresti...Ne možemo da se uklopimo sa terminima foruma....:???:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Jesam Sendi, postala sam emotivna...čim neko pomene plaćanje, ja se emotivno potresem....:lol:
Baš mi je drago da si se pojavila..Znači, ima preživelih...Ovi ''zemljotresi'' nas rasturiše...:beee:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Jesam Sendi, postala sam emotivna...čim neko pomene plaćanje, ja se emotivno potresem....:lol:
Baš mi je drago da si se pojavila..Znači, ima preživelih...Ovi ''zemljotresi'' nas rasturiše...:beee:


Nije da posebno obracam paznju ali ti najcesce pominjes placanje... :lol:

A, naravno da ima prezivelih, moje vreme je negde oko 769.-e epizode, valjda :D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Sendi, nisam mislila na seriju, naravno da ima preživelih u seriji, evo recimo ja...yes3 Nego sam mislila na preživele, ovde...:beee:
Ja plaćanje nisam ni pomenula..To je Mars pomenula, ja samo ''razjašnjavam'', da se zna...
Cela serija se finansira od reklama i naplate ''osiguranja'' po osnovu Delijine povrede, kad je pao sa konja u toku snimanja....:lol:
 
Natrag
Top