Katolicizam i njegovi plodovi

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Tako da je moj komentar da si podlac dat sa razlogom.

Nemoj se ljutiti, ali ne držim ti ja do toga što ti govoriš i pišeš. Pisao si ti nedavno i da će 7 decembra 2022. Isus na zemlju doći i slagao si. Bog takve kao ti naziva “prorocima koji govore u drskosti”. I poručuje ljudima da se takvih ne boje, a Židovima je bio zapovjedio da takve pobiju. Zahvali Bogu da nisi među Židovima.

P.S. Kako komentiraš da ti je brat Jovan okrenuo leđa JElleni i prišalt’o se na Muhameda?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Eto dokaza da je karakteristika PODLAC opravdana.

 Jer ja sam vec objasnio, da sve sto mi je Bog dao se ispunilo.
Takodje, da mi je ukazao i na 2022 kao bitnu za kraj istorije.

Ja sam protumacio da tada dolazi Hristos, a u stvari to je bio pocetak 3 svetskog rata.

Sve sto mi je pokazao se ispunilo.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
 Jer ja sam vec objasnio,

Što će meni tvoje objašnjenje, kada postoje nepobitne činjenicxe. Evo ih:

Činjenica 1. Laodikeja prorokpvao da će Isus vidljivo na oblacima nebeskim doći na zemlju 7.12.2022.

Činjenica 2. Isus nije vidljivo došao na zemlju 7.12.2022.
------------------------

A sada još samo konzultiramo Božju riječ:

Pnz 18,20-22: A prorok koji bi se usuđivao govoriti što u moje ime što ja ne budem zapovjedio da govori i koji bi govorio u ime drugih bogova, takav prorok neka se pogubi.' Možda ćeš reći u svome srcu: 'Kako ćemo raspoznati riječ koju Jahve nije izrekao?' Kad prorok govori u ime Jahve pa to ne bude i riječ se ne ispuni, onda je to riječ koje Jahve nije kazao. U drskosti je taj prorok govorio. Nemoj od njega strahovati.

Baš kao što ti rekoh, ne strahujem od tebe, jer po Božjoj riječi ti si "prorok koji govori u drskosti". Zato ti kažem, odbaci lažljivu proročicu i obrati se Bogu.

P.S. Nemoj samo kao Jovan. Odbaciti proročicu a početi se klanjati Muhamedu.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da, lazni sam prorok, a sve sto mi je Gospod objavio putem prorockih otkrivenja - to se ispunilo:

- Pocetak sudova 2011 zemljotresom u Japanu i Krajstchurchu.

- Poplave u Srbiji 2014.

- Korona 2020.

- Pocetak zavrsnih dogadjaja 2021.

I ova 2022 kao pocetak rata, za koju sam ja pogresno zakljucio da je Hristov dolazak.

Po bibliji Isus dolazi nakon 22 oktobra kada izlazi iz Svetinje na nebu cime prestaje vreme milosti, da ispuni jesenje praznike koji ukazuju na njegov drugi dolazak.

A po sagledavanju otkrivenja on ce doci pred kraj godine.

Dakle, Gospod mi je u vezi 2022 samo ukazao na godinu ali ne i sta ce se tada dogoditi, ali da je ona kljucna za zavrsetak istorije.

Ja sam pogresno protumacio da tada dolazi Hristos, a u stvari je Gospod ukazao na poslednji veliki rat koji ce uspostaviti novi antihriscanski poredak.

Dakle, nema govora o laznom proricanju, vec o mom pogresnom zakljucku, i to u samo jednoj pojedinosti.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Gde pise "da Isus nije jedini put u raj vec i Marija"

A Isus ce izaci iz Svetinje kada je u nju i usao, da bi ispunio starozavetne jesenje praznike koji ukazuju na njegov dolazak.

Svi praznici su se gotovo ispunili u njegovom prvom dolasku i zivotu i misiji.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ti nista ne znas o bibliji i starozavetnoj Svetinji, i elemenatima, obredima, i praznicima - koji ukazuju na Hrista, njegov prvi dolazak u telu, njegovu sluzbu na zemlji i na nebu nakon vaznesenja, iskustvo crkve, kao i njegov drugi dolazak.

Sve je zapisano u Svetinji.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Da se Stvarnoslap vise bavio Isusom nego ljudima - ne bi pisao razlicite gadosti u duhu mrznje i pakosti.
Vec bi imao cistu ljubav koja ne mrzi i ne zavidi, ne opada, ne klevece, i svi bi tom ljubavlju bili privuceni Hristu.

Ovako, njegova usta seju samo prokletstvo.

Kome je do slusanja, odnosno citanja toga.

E, a ti odgovaras istom merom, i ostali na forumu.. Ja davno rekoh da se vatra vatrom ne gasi..
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Svakome po zasluzi.

Takvom bezbozniku treba i gori ukor.

Jer ja sam pokusavao bratskim savetima, ali on bahato na lepu rec baca kamenje, i nastavlja sa bezboznistvom.

Tako da svakome po zasluzi.
 
Natrag
Top