Katolicizam i njegovi plodovi

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
A ti moj brate slavi slobodno Mariju i uzdaj se u nju u pogledu spasenja.

Po bibliji Isus je jedini spasitelj preko koga je moguce dobiti spasenje.

Je, Isus je jedini Spasitelj. Pouči ti svoga brata Jovana tome, koji tvrdi da je Alah jedini spasitelj, a da je Isus neki proročić.

I baš zbog toga što je Isus jedini Spasitelj, Njegova Majka Marija zaslužuje naše čašćenje i slavljenje.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ne pokazuj javno tu opsednutost nekim sa kime se ne slažeš. Boro M.

A zašto se ti sa mnom ne slažeš, što sam ti ja skrivio?

Znam da masoni poriču trojstvo i to na 33 stepenu kada se posvećuju Kuranom a ne Biblijom i dobijaju divne knjige poput "Moral i Dogma" od Alberta Pajka:).

Dakle, Jovane, što su ti braća poklonili kad si se odrekao Trojstva, posvećujući se Kuranom? Zašto izbjegavaš diskutirati o stvarima koje su očite?

P.S. I može li se istovremeno biti EGWist i sljedbenik Muhameda. Jesu li ovo dvoje proroka kompatibilni ili imaju neke izrazito kontra crte?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ali ti stalno se osvrćeš na mene i kada pričaš sa drugima. Pa zato kažem. Prisčaj o temi a ne o ljudima.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ali ti stalno se osrćeš na mene i kada pričaš sa drugima. Pa zato kažem. Prisčaj o temi a ne o ljudima.

Idemo o temi pričati, OK.

 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da se Stvarnoslap vise bavio Isusom nego ljudima - ne bi pisao razlicite gadosti u duhu mrznje i pakosti.
Vec bi imao cistu ljubav koja ne mrzi i ne zavidi, ne opada, ne klevece, i svi bi tom ljubavlju bili privuceni Hristu.

Ovako, njegova usta seju samo prokletstvo.

Kome je do slusanja, odnosno citanja toga.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Da se Stvarnoslap vise bavio Isusom nego ljudima - ne bi pisao razlicite gadosti u duhu mrznje i pakosti.
Vec bi imao cistu ljubav koja ne mrzi i ne zvidi, ne opada, ne klevece, i svi bi tom ljubavlju bili privuceni Hristu.

Ovako, njegova usta seju samo prokletstvo.

Kome je do slusanja, odnosno citanja toga.

Stoti dio gadosti ja nisam izrekao tebi od one gadosti kojom si se ti obrušio na mene.

Ako pak misliš na ono što sam iznosio o tvojoj sekti i tvojoj proročici, za to nisam krivnja nego tvoja proročica, koja je bila bogohulnica, plagijatorica (kradljivica), lažljivica, alkoholičarka i brakolomka.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kriv si nego sta.
Crn kao sam djavo.

Iz vec iznetog razloga sto se ne bavis Hristom i samim sobom.

I sto izmisljas gadosti protiv drugih, lazes, izvrces, opadas, itd..

 Tako da je moj komentar da si podlac dat sa razlogom.

A iz Wikipedie sam prilozio sta taj izraz sve znaci.
 
Natrag
Top