Katoličanstvo

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Molim sve da obavezno pogledaju ovaj sokantni video, koji govori o kidnapovanju beba i male dece u cilju njihovog ritualnog zrtvovanja, pracenim silovanjima, i jedenja njihovog mesa i pijenja krvi - od strane Rimokatolicke crkve i sadasnjeg pape franciska, jezuita, i njenih saveznika.

 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Cist bezobrazluk!
Izazivanje!
Spamovanje!
Ismejavanje!

Brate, zar zaista misliš da će ih ovo tvoje dotaknuti? Zar zaista naivno misliš da imaju obraza, stida, srama i morala? Razočaraćeš se ako tako misliš. Njega, njih, tvoje pozivanje na moral, na obraz, na poštenje ih ne dotiče. Radi se o potpuno poremećenoj izokrenutoj viziji stvarnosti i moralnosti koju oni imaju. A to nije isključiva krivica njih samih, nego upravo kulta koga ovde propagiraju.

Uostalom, gde su im Hrišćanske vrline: poniznost i skromnost? Ni oni ni braća im po lažovčini Mileru ih nemaju, posebno ih nemaju klanjaoci Ellen Gould Harmon White i njenih maloumnih laži.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Krajnje zao covek, neinteligentan ili neobrazovan moze ovako sta napisati. A ti svoju zlocu dokazujes neprestanim izazivanjem i podmetanjem!

Iako ti je vec milion puta odgovoreno, i receno da ste se vi protestanti takodje 'kurvali' (koliko vas ima petorica koji pisete?), vi ponavljate jedno isto i tvrdite da nije dokazano nista i nije odgovoreno!

Cist bezobrazluk!
Izazivanje!
Spamovanje!
Ismejavanje!

Na to sam već dao odg. e neka ćete pasti u CG i trebate. Uskoro kraj krive religije jedne od krivih.

Nema nikakve svrhe da postojite jer se nikada niste ni bavili jevanđeljem.

Ti ponavljaš besmilice, da si me bar citirao vezano za ono što sam rekao.

Ali neću ponavljati to jer samo zaobilaziš moje arg.

Ali zato ćete pasti. I to zasluženo.

I to vam radi KC a da i ne znate, zato ćete ubrzo i pasti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Na to sam već dao odg.
A sta vredi odgovor koji nema smisla?

Ti da imas argumente ne bi pustao u grupu samo istomisljenike! Isti si ko Mroljub Petrovic koji na forum pusta samo one koje se s njim slazu a ostale banuje! Tako si i ti radio na Kainosovom forumu. Na taj sajt se dolazi po pozivu, isto kao i u tvoju grupu, i ako neko pocne da pise sta vam se ne dopada dobije ban!

A ti si umislio da ces i nas da banujes odavde..

Nema nikakve svrhe da postojite jer se nikada niste ni bavili jevanđeljem
Nema svrhe da ti pises jer se ne bavis evandjeljem..

Ti upires prst u ljude i optuzujes kao fariseji sto su obican narod koji su nazivali "prokletim jer ne znaju zakona". Tako i ti i Milos Bogdanovic obican narod nazivate "prokletim jer ne poznaju bibliju"!

A Hristos vam odgovara "pre ce kurve i carinici uci u carstvo nebesko nego vi!".

Dakle pre ce taj narod kojeg vi optuzujete za kutvarluk uci nego vi licemeri!

A i crkva vam je "kurva".

Ti ponavljaš besmilice, da si me bar citirao vezano za ono što sam rekao.

Citiram te non stop! Pa jer nije besmislica da tvoj bog salje koronu, kad nobelovac virusolog tvrdi i iznosi dokaz da je virus napravljen ljudskom rukom u laboratoriji?

Ti si smesan!

I bas zato ne smes da nam dozvolis pristup grupi, da i tvojima ne pokazemo koliko ti je nauka jadna!

Ovo nije prvi put da ispadas smesan!

Ali neću ponavljati to jer samo zaobilaziš moje arg
Ne da ja nisam zaobisao nista tvoje, nego sam te razbio! I ne samo ja, nego i Slap i Shone i malo dete moze da te razbije, jer ti je teologija neozbiljna, decja!

Ali nismo mi, nego Bog koji je sa nama, onaj koji te upozorava..

Ali zato ćete pasti. I to zasluženo.

Ti se tome radujes, ti mrzis crkvu. I to cak i ne krijes! A takav, ne moze biti objektivan covek, niti moze normalno diskutovati, sto ti i pokazujes neprestano svojim izjavama i ponasanjem, da te nije briga za argumente!

I to vam radi KC a da i ne znate, zato ćete ubrzo i pasti.

Isto kao sto tvoj bog salje koronu da pobije ljude, tako i katolicka crkva pravi "igranku" pravoslavcima!

Jadna i bedna teologija, koju i malo dete moze da razlozi na komade! A mi smo to vec odavno ucinili i nema smisla da ponavljamo tvoje besmislice!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
A sta vredi odgovor koji nema smisla?

Opet formalno iznošenje mišljenja, zato ja vaše koment. dajem i dokazujem da nemaju smisla.

Ti se tome radujes, ti mrzis crkvu.

Naravno da se radujem padu krive religije.

ti mrzis crkvu.

Misliš onu iz Solunjana. Ta jeste.

Isto kao sto tvoj bog salje koronu da pobije ljude, tako i katolicka crkva pravi "igranku" pravoslavcima!

Naravno da pravi ja za razliku od tvog besmilenog mantranja imam knjigu Mitropolije CP u kojoj su dokazi za to.

Sada imam više pravoslavnih knjiga od tebe.

Jadna i bedna teologija, koju i malo dete moze da razlozi na komade! A mi smo to vec odavno ucinili i nema smisla da ponavljamo tvoje besmislice!

zato ja širim vaše koment. a vi ne možete moje. Ne smete kukavice.

Zato će sve da ode sa ovog foruma i već je otišlo dosta.

Kukavice ne smeju da daju ništa. Ni svoje ni tuđe.

Nelsim said:

a telo je krv i meso i ono nema veze sa dusom

BIBLIJA te demantuje. -Djela apostolska 27,37 A svih nas je u lađi bilo dvjesta sedamdeset i šest duša.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Isto kao sto tvoj bog salje koronu da pobije ljude, tako i katolicka crkva pravi "igranku" pravoslavcima!

Pitanje je šta je u lobanjama onih koji stalno pominju nekakvu igranku. No, to nije moj problem, a ne bi trebao da bude ni tvoj, ni Slapov, ni Antonijin, niti bilo čiji. Osobu, ili osobe sa takvim stanjem, treba ignorisati, a ako su nasrtljive, treba ih spuštati na zemlju, svugde i na svakom mestu.

Isti si ko Mroljub Petrovic koji na forum pusta samo one koje se s njim slazu a ostale banuje! Tako si i ti radio na Kainosovom forumu. Na taj sajt se dolazi po pozivu, isto kao i u tvoju grupu, i ako neko pocne da pise sta vam se ne dopada dobije ban!

Hmm, postoje dva moguća odgovora na ovo. Jedan je da su EGWistima, posebno akolitima toliko isprani mozgovi da se ponašaju u dlaku isto, a drugi je da je jedan od onih koji se kriju iza naloga upravo mentalni bolesnik Miroljub Petrović.

I jedna i druga mogućnost su frapantne, prva jer govori o tome koliko je opasan kult Ellen Gould Harmon White, a druga govori koliko je mentalni bolesnik, prevarant i lopov (pod suspenzijom kod istih tih EGWista je zbog varanja ljudi i uzimanja novca za nekakvo "biblijsko naselje u Izraelu") nasrtljiv.

Drugu mogućnost čini se učvršćuje i činjenica da već pomenuti po ceo dan čuči po Internetu i širi svoje debilnosti, a takvo isto ponašanje imamo i kod uTripo41vanog. Da ne govorim o tome da se u dlaku isto ponaša i prema sagovornicima.


I bas zato ne smes da nam dozvolis pristup grupi, da i tvojima ne pokazemo koliko ti je nauka jadna!

Iskopiraj svoj komentar koji je "on" navodno postavio na grupi u google pretraživač i izaći će ti gde se sve pojavljuje. Tako da, može "on" da laprda o nekakvim tajnim grupama, ovom i onom., od toga nema ništa sem obične laži.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
zato ja vaše koment. dajem i dokazujem da nemaju smisla.

Za besmislice, kakvi su tvoji komentari i argumenti, dokazi nisu ni potrebni, iz aviona se vidi koliko su besmisleni.

Sada imam više pravoslavnih knjiga od tebe.

Kad bi ti vjerovao "pravoslavnim knigama" bio bi pravoslavac, a ne Jeličar.

zato ja širim vaše koment. a vi ne možete moje. Ne smete kukavice.

Tako je, ne smijemo. Promet tvojim otrovom je kazneno djelo.

Iskopiraj svoj komentar koji je "on" navodno postavio na grupi u google pretraživač i izaći će ti gde se sve pojavljuje.

Nigdje on ništa nije postavio. Međutim, nije isključeno da čovjek toliko umišlja (fantazira, halucinira) da zaista misli i stvarno proživljava kako nas negdje "masakrira" svojom "genijalnošću". Naravno, svaka "genijalnost" nužno treba vlastitu publiku, pa je čovjek umislio kako ima i publiku koja se "upišala od smijeha" kad joj je on predočio ono što mi pišemo. Da, nisu rijetkost ovakvi poremećaji kod ljudi.

Objašnjenje je posve logično. Ono što tripo ovdje zastupa i piše, je i smiješno i strašno. Smiješno je jer su mu tvrdnje i dokazi kalibra Jovana Deretića (na primjer, Deretić tvrdi i "dokazuje" da je Mojsije Deset zapovijedi preuzeo od tasta koji je bio Srbin). Strahota u onome što ovdje piše i zastupa jednako je uočljiva. Njegovo divljenje "bogu ubojici" je zaista zastrašujuće. A "bog ubojica" mu treba, jer ne može više sakriti da njegova sekta (egwisti - Jeličari) gradi "konc-bolnice klaonice" u kojima za krvavi novac ubijaju najnevinije i najnezaštićenije - nerođenu djecu. Razuma ima još toliko da i sam shvaća koliko su njegovi postulati i smiješni i strašni. Kao krivce, za ovo njegovo razgolićenje i razgolićenje njegove sekte, on vidi upravo nas koji smo ovdje samo donijeli činjenice, objektivnu istinu. I čemu je on pribjegao. Umjesto da se pred Bogom ponizi i zamoli Ga da mu pomogne istinu prihvatiti, on je odlučio "izvršiti agresiju" i na istinu i na one koji mu istinu predočuju - postao je "trovatelj istine" i "dželat istino-donositelja". I tako se dosjetio kazne, u fantaziji, "šerati" naše postove svojim pajdašima da po njima pišaju.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kad bi ti vjerovao "pravoslavnim knigama" bio bi pravoslavac, a ne Jeličar.

Kojim pravoslavnim knjigama? Onim što ih je pisao mentalni bolesnik Miroljub Petrović? Tim knjigama? Pa i taj pomenuti za sebe tvrdi da je "Biblijski Pravoslavac", i to njegovo baljezganje i laprdanje možda može da prođe kod onih koji svoju veru ne poznaju, a debilnosti Miroljubove im miluju uši, inače njegov "intelektualni" fasces i nema nikakve veze sa Pravoslavljem, još manje sa Svetim Pismom.

Nigdje on ništa nije postavio. Međutim, nije isključeno da čovjek toliko umišlja (fantazira, halucinira) da zaista misli i stvarno proživljava kako nas negdje "masakrira" svojom "genijalnošću". Naravno, svaka "genijalnost" nužno treba vlastitu publiku, pa je čovjek umislio kako ima i publiku koja se "upišala od smijeha" kad joj je on predočio ono što mi pišemo. Da, nisu rijetkost ovakvi poremećaji kod ljudi.

Ja i tvrdim da on, oni, ko se god krio iza profila, nigde i ništa ne postavljaju. Što se tiče njegovih fantazija, halucinacija, to je tako uobičajeno kod sledbenika "duha proroštva", jer ne zaboravimo i ona je patila od istih "problema".
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Opet formalno iznošenje mišljenja, zato ja vaše koment. dajem i dokazujem da nemaju smisla.
Zato ti ne smes da nas pozoves u grupu jer su tvoji odgovori formalni!

Nisi u stanju da se nosis sa nasim argumentima! Gde si ti pobio nobelovca koji dokazuje da je virus napravio covek u laboratoriji a ne kako ti kazes da ga je poslao tvoj 'bog'?

Naravno da se radujem padu krive religije.

Ne radujes se ti 'padu krive religije' vec se radujes tudjoj nesreci! Ti ljubavi nemas, niti saosecanja!

Misliš onu iz Solunjana. Ta jeste.

Kad bi ja rekao da se radujem rusenju vasih crkava i smrti vasih vodja, ti bi rekao da sam ja zao! Tako si i ti zao jer se tome radujes! Za takve kao ti koji disu mrznjom i odmazdom, Hristos rekao - "ne znate kakvog ste duha, jer Sin Covecji nije dosao da pogubi vec da spasi izgubljene"

Osim toga, sud Bozji na krivu religiju ide tek sa dolaskom Hristovim, jer tekst kaze - "kojega je cinjenje prema sotoninom delovanju, kojega ce Gospod unistiti svetloscu dolaska svojega".

Ali naravno tebe biblija i nasi biblijski argumenti ne interesuju, niti se ti mozes boriti protiv njih! Zato nas i spamujes i ne das da dodjemo do reci ovde, a u grupu ne smes da nas pozoves, jer bi se razotkrio pred svojima! A zatvorena grupa gde se neistomisljenici cenzurisu, nikom i ne treba!

Sada imam više pravoslavnih knjiga od tebe.

Opet velicas svoj um, i opet se hvalis, dokazujuci svo vreme ono sto tvrdim za tebe, da si uobrazen!

Meni ne trebaju knjige u kojima je ljudsko misljenje, ja imam Bibliju i Boga, a ti se hvali autoritetom ljudskim, i lazi da si profesor, da odvuces one koji traze "ucitelje da im golicaju usi"!

zato ja širim vaše koment. a vi ne možete moje. Ne smete kukavice.

Da sam ja kukavica ne bi trazio da me primis u grupu da te tamo razotkrijem pred tvojima!

Cemu to, da ja delim tvoje smesne argumente pred svojima, da se hvalim svojim znanjem pred njima ili sta? (a to ti radis, to ti je motiv, da se pravis pametan). Oni ce se ionako smejati? A ja hocu i tvojim sledbenicima da dokazem da si smesan, i da imas decju teologiju, da njih spasem! Ali ti ne smes da se sukobis pred njima, jer ne smes da dozvolis da tamo ispadnes smesan, jer te svi znaju. A ovde mozes da lupetas do mile volje i da se sramotis, kad te niko ne zna ko si!

Znaci da si kukavica!

A ja sam prvi rekao da si ti kukavica, a sad kao dete neko ponavljas da sam ja!

Decja teologija i decje neozbiljno ponasanje! Dobro je rekao Kainos za tebe da si ko dete neko, neozbiljan!


Uvek kada ne mozes da se izboris sa nama i kad te potuku nasi argumenti, onda se bavis tudjim postovima iz praistorije!

Sta nas briga sta je Nelsim pisao pre 3 godine, i sta ces ti izvuci van konteksta?

Kojim pravoslavnim knjigama?
Tvrdio je ranije da ima vise pravoslavnih knjiga od mene i da je iz velike pravoslavne porodice, tj. bivsi pravoslavac - veliki vernik. Kao i uvek sam sebe razotkriva. On uopste ne poseduje te knjige, mozda je imao 2-3 (sad ih kao nabavlja) , i nije pravoslavac nikada ni bio, vec adventista. Sve sto iznosi od pocetka laze, da zavede neupucene! I iz samog njegovog pisanja se vidi da o pravoslavnoj teologiji vise zna moja baba nego on! A o filozofiji da i ne govorim, hvalio se da poznaje filozofiju, a u razgovoru sa Nelsimom koji je studirao bogosloviju, je ispao totalno smesan! Tu je i psihologija, koju ne poznaje, vise ja znam o psihologiji koju sam ucio sporedno, a nije mi struka! Pa je stao da mi drzi predavanja i o muzici, meni prica o muzici..

Nego da ne svira on mozda gusle? Mozda gresimo? :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Tvrdio je ranije da ima vise pravoslavnih knjiga od mene i da je iz velike pravoslavne porodice, tj. bivsi pravoslavac - veliki vernik. Kao i uvek sam sebe razotkriva. On uopste ne poseduje te knjige, mozda je imao 2-3 (sad ih kao nabavlja) , i nije pravoslavac nikada ni bio, vec adventista. Sve sto iznosi od pocetka laze, da zavede neupucene! I iz samog njegovog pisanja se vidi da o pravoslavnoj teologiji vise zna moja baba nego on! A o filozofiji da i ne govorim, hvalio se da poznaje filozofiju, a u razgovoru sa Nelsimom koji je studirao bogosloviju, je ispao totalno smesan! Tu je i psihologija, koju ne poznaje, vise ja znam o psihologiji koju sam ucio sporedno, a nije mi struka! Pa je stao da mi drzi predavanja i o muzici, meni prica o muzici..

Može on (oni) da tvrdi šta god hoće, to ne dokazuje ništa. Naime, ponoviću još jednom, da je zaista pročitao Pravoslavne knjige, ne bi postao sektaški otpadnik.

Nego da ne svira on mozda gusle? Mozda gresimo? :)

Misliš ovako:

maxresdefault.jpg

I ne znaš koliko si blizu.
 
Natrag
Top