Kako ubrzati rad browsera i svega vezanog za internet

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Nešto ti sa winom nije uredu onda ja ga koristim odavno bez ikakvih problema.
ashampoosnap2015012817h1.png
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Moguce, ovo je moj subjektivan utisak, ali vise puta si mi takvi programi pravili probleme, tj odeljak registry defrag, registry cleaner, jedino mi je ccleaner pouzdan, i ranije sam koristio registry mechanic i tune up utilities, konkretno zadnji put mi je ovaj gore pomenuti oborio win 7
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ne znam šta da ti kažem. CCleaner on mi je jedino dobar za čišćenje Hroma od kolačića, pregleda i slično. Registri Defragmenter se ne koristi često. Ovo ostalo češće koristim i nema nikakvih problema.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Na HDD-u je uvek potrebno uraditi defrgment ponekad,ma koji OS je u pitanju, a na SDD je sasvim druga prica.
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Neznam dali pitam na pravom mestu , instalirao sam Win 7 , sve sredio , ali posto nisam odavno podizao sistem , mozda sam nesto zaboravio da instaliram naknadno.Naime , instalirao sam Adobe Flash player , i sada recimo video na Youtube radi i puni solidnom brzinom video , ali slika koci ... Ista situacija je i sa igricama na FB i malim igricama ... Neznam sta sam zaboravio , mozda Javu ili Netframework ... Ako neko moze da pomogne ili me uputi na pravo mesto da pitam ovde na Forumu ... Hvala unapred :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Kad otvoris sta ses da slusas i gledas na You Tube,gore gde je adresa izbrisi zadnju oznaku watch?v=L2TWK9fzmOw do / crte i upisi HTML5 i klikni na pretragu otvorice ti se sledeca strana i klikni na plavi okvir gde ces pokrenuti html5 player i nece vise biti kocenja.Normalno vrati se na onu stranicu sto si gledao.Bice posle u redu sta god da otvoris.
 
Natrag
Top